Kariyer Medikal Hasta Yatakları

DMCA.com Protection Status

© Tüm Hakları Saklıdır.
Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar ve resimler kaynak belirtilmeden kullanılamaz.
Whatsapp Numaramız
Kariyer Medikal Hasta Yatakları Whatsapp No
Ürün Kataloğu
Hasta Karyolası ve Yatakları Ürün Kataloğu
Site Haritası
Etiketler
hasta yataklarıhasta karyolasıhasta yatağı fiyatlarıhasta yatağıhasta yatağı kiralamaortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yataklarıhasta yatağı fiyatları, ev tipi hasta yatakları, hasta karyolası imalatı, felçli yatağılazımlıklı hasta yatağı, motorlu hasta karyolası, elektrikli hasta yatakları
Hastalar İçin Yataklar

Bu internet sitesi sayesinde size lazım olan hasta yatağı ve karyolası gibi bütün tıbbi eşyaları satın alabilir veya kiralayabilirsiniz. İrtibata geçmek ve kiralama şartlarını tamamen öğrenmek için iletişim sayfamızda yer alan numaralarından birini arayabilirsiniz. Bu sayede iletişiminizi hızlı tutabilir ve tedarikinizi daha çabuk yapabilirsiniz.

Çok uzun süreli kullanılmayacak olan hasta yatağı satın almak yerine kiralayabilirsiniz. Bu sayede yapmanız gereken masrafı çok daha aşağıya çekebilirsiniz. Elektrikli hasta yatağı kiralama satın almaya göre daha avantajlı ve masrafsızdır.

Birçok büyük devlet hastanesi ve özel hastanelerin kullandığı kaliteli ve sağlam marka hasta yatağı ve diğer medikal ürünlerimizi siz de uygun fiyatlarla temin edebilir ve evinizdeki hastanın bakımını kolaylaştırabilirsiniz. Elektrikli
hasta yatağı tedarikçisi Haskar Medikal firmasına katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.
Witra havalı yatak ürünlerinin ithalatını yapan Emek Sağlık partner firmamıza da teşekkürü borç biliriz.

Facebook'ta ürün ve hizmetlerimizle ilgili sayfamızı da inceleyebilirsiniz.

Kariyer Medikal Hasta Yatakları

Neden Kariyer Medikal Hasta Yatakları?

Hasta karyolası ve hasta yatakları aksesuarları alanında uzman imalatçı ve ithalatçı bir kuruluş olarak uzun yıllardır sektörde faaliyetlerini sürdürmekte olan Kariyer Medikal, deneyimli bir işletmedir. Firmamız yurt dışından hasta yatağı ve ekipmanları ithal etmekte, imalat sektöründe faaliyet göstermekte, toptan ve perakende satış yapmaktadır. Firmamız portföyünde motorlu hasta yatakları, asansörlü hasta yatakları, çelik ve abs malzemeden üretilmiş yataklar ve ahşap hasta yatakları bulunmaktadır. Kariyer Medikal olarak hasta yatağı kiralama hizmetleri de vermekteyiz. Çok uzun süre kullanılmayacakları durumlarda, hastaların ihtiyaçlarını karşılamak maksadıyla, hasta karyolası kiralama hizmetlerini de sunmakta ve maliyet avantajı sağlamaktayız.

İthal ettiğimiz ve imalatını gerçekleştirdiğimiz kaliteli ürünlerimiz uyguladığımız uygun hasta karyolası fiyatları sayesinde hastaların üzerindeki maliyet yükünü hafifletmekte ve milli menfaat sağlamaktayız. Satışını yaptığımız hasta yatağı fiyatları düşük olsa da, ürünlerimizin kalite standartları pahalı örneklerini aratmayacak kadar yüksektir. Gerek ev tipi hasta yatakları, gerekse hastane serisi hastane yataklarımızla, ev kullanıcılarına ve kurumsal tüketicilere hizmet verebilmekteyiz. Avrupa standartlarında yüksek niteliklere sahip ürünleri gururla müşterilerimize sunuyor ve hizmetlerimizden azami faydayı elde etmeleri için gerekli desteği en iyi biçimde veriyoruz. Firmamızdan satın alınan veya kiralanan hasta karyolası ürünlerinin satış sonrası desteğini mükemmel biçimde vermek için tüm gayretimizi sarf edip, hayati bir ihtiyaç olan hasta yataklarının sürekli hizmet verebilmesi için çalışıyoruz.

Yatağa bağımlı hastanız için hasta karyolası alma veya kiralama kararı vermeden önce bizimle mutlaka görüşün. Size uygun koşullarda hasta yatakları kiralama veya satın alma konusunda uzman desteği verebilmekteyiz. Sektördeki deneyimlerimize istinaden size uygun hasta yatağı hangisidir? Kiralama mı yapmalısınız, yoksa satın mı almalısınız? Gibi sorularınıza memnuniyetle cevap verebilir ve sizi doğru ürüne yönlendirebiliriz. Firmamızda her ihtiyaca yönelik ürün bulunmakta, hasta yatağı kiralama ve hasta yatağı satışı yapılmaktadır.

Özellikle hastanıza ev koşullarında bakmak zorundaysanız, hasta yatağını ev ortamına taşımanızda büyük fayda vardır. Hasta yatakları, hastaların konforu ve sağlığı için oldukça önemli özelliklere sahiptir ve hasta bakımını üstlenenler için de büyük avantajlar arz etmektedir. Kariyer Medikal olarak pek çok kimsenin fiyatını sormaya çekindiği hasta yataklarını en uygun fiyatlarla müşterilerimize temin edebiliyoruz. Üstelik şimdi yatağı satın almak zorunda da değilsiniz. Hasta yatağı kiralama hizmetimizle ihtiyacınız olan süre ile hastanızı rahat ettirebilir ve hastane koşullarında bakımını sağlayabilir, yatağa bağımlılık ortadan kalktıktan sonra, kiralama periyotunu sona erdirebilirsiniz. Böylece hem kendiniz, hem de hastanız yatağa bağımlılık sürecinde rahat edebilirsiniz.

Kariyer medikal olarak satın alma niyetinde olan müşterilerimize, farklı ürün guruplarında farklı fiyat seviyeleri sunabilmekteyiz. Sınıflarına ve kalite seviyelerine göre değişiyor olsa da, sunduğumuz hasta karyolası fiyatları sektör ortalamalarının altında oluşmaktadır. Siz de ihtiyaçlarınız ölçeğinde hayatı kolaylaştıran ve iyileşme sürecinde ciddi bir destek olacak hasta yatakları içerisinde ihtiyacınız olanı tercih edip, uygun maliyetlere katlanarak çözüm elde edebilirsiniz. Firmamız, gerek fiyatlar, gerekse ihtiyaçların karşılanması boyutunda her müşteriye uygun seçenekleri üretebilmekte ve her bütçeye hizmet verebilmektedir. Hasta yatakları ile ilgili daha detaylı bilgi almak isterseniz bizi iletişim hattından dilediğiniz zaman arayabilir, kiralama rezervasyonu yapabilir veya hasta yatağı siparişi verebilirsiniz. Satın alacağını veya kiralayacağınız hasta yatakları uygun şekilde sevk edilecek ve kurulacaktır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Kariyer Medikal Hasta Yatakları

Hayatının büyük bir kısmını yatakta geçirmek zorunda kalan hastalar için, kullandıkları yatağın rahatlığı, yatak üzerindeki hareket kolaylığı, yataktan kolaylıkla kalkmak ve tekrar yatmak önemlidir. İhtiyaçlarınızı karşılayacak standartlarda bir hasta yatağı seçmek için hasta yatakları üreticisi Kariyer Medikal firması ile irtibata geçebilirsiniz. Yetkili personelimiz hastanızın durumuna uygun bir hasta karyolası veya hasta yatağı seçiminde size yardımcı olacak ve konu ile ilgili ürün kataloğu gibi bilgilendirici dokümanları size göndereceklerdir. Bu hizmetler ücretsiz olarak sağlanmaktadır. Kullanımınıza sunduğumuz ürünler, teslimat öncesi bir seri dayanıklılık ve güvenlik testinden geçirilmektedir. Firmamızdan hasta yatağı temin eden kurum ve kuruluşlardan bazılarını şöyle sıralayabiliriz: Özel muayenehaneler, huzur evi, diyaliz merkezleri, iş yeri revir odaları, kan alma merkezleri, evde bakım hizmeti sunan şirketler ve tüm hastaneler. Ürünlerimizin kurulum ve servis hizmetlerini de verdiğimiz bu kuruluşlarda bütün hasta karyolası modellerimiz farklı amaçlara hizmetle kullanılmaktadır. Ayrıca, satın aldığınız karyola için uygun bir hasta yatağı seçimi hastanızın rahatlığı açısından önem taşımaktadır. Firmamızda satılan hasta yatağı çeşitleri; sünger hasta yatakları, lazer kesim hasta yatakları, visco hasta yatağı çeşitleri ve havalı hasta yatakları olarak gruplandırılabilir. Hasta yatağı ile birlikte kullanılan diğer medikal ürünlerimizin bazılarını da serum askısı, yemek masası, tuvalet oturağı, banyo arabası, tekerlekli sandalye olarak sayabiliriz. Bu sayfada ürünlerimize ait her türlü özellikleri, görselleri inceleyebilirsiniz.

Biz, hastalar için özel olarak üretilmiş yatak ve hasta karyolası için hasta yatağı satışı yapan bir medikal firmasıyız. Bir hasta odasında bulunması gereken en önemli bileşenlerden birisi de hastaların rahat bir iyileşme süreci geçirebilmeleri için özel fonksiyonlarla donatılmış bir karyoladır. Hasta ve yaşlı bakımı sürecinde bu tip karyolalar bakıcı için de güvenlik ve konfor sağlayacaktır. Hasta yatakları işlevsel özellikleri, fiyatları ve aksesuarlarına göre çeşitli sınıflara ayrılır. Günümüzde en çok rağbet gören hasta yatağı modelleri; iki motorlu, üç motorlu ve piston motorlu hasta yatağı modelleridir. İki motorlu hasta karyolası modellerimizin tümünde iskelet ve motor sistemi aynıdır. Modele göre değişiklik gösteren aksesuarlar yan korkuluklar ve başlıklardır. Hasta Karyolası, Ev Tipi Hasta Yatakları ve Kiralık Hasta Karyolası gibi ürünleri uygun fiyatlarla bu sitede bulabilirsiniz. Yirmiye yakın tıbbi yatak modelini üretiyor ve kullanımınıza sunuyoruz. Eğer kaliteli işçilik ve işlerinizi kolaylaştırarak hasta konforunu artıran mükemmel bir tasarım arıyorsanız, firmamızda bu kriterlere uygun bir yatak bulacaksınız.

Kariyer Medikal şirketinde, hasta karyolası, ev tipi hasta yatakları ve havalı hasta yatağı gibi ürünleri ucuz fiyatlarla bulabilirsiniz. Kariyer Medikal, müşterilerine daha iyi sağlık şartları sağlama misyonu ile kurulmuş Türkiye'nin medikal sağlık ürünleri şirketlerinden biridir. Şirketimiz insanların daha aktif ve daha tatmin edici bir yaşam sürmelerine yardımcı olabilmek için, ortopedik omurga ürünleri de dahil olmak üzere yenilikçi tıbbi teknolojiler doğrultusunda üretilmiş çeşitli hasta yatakları ve medikal sağlık ürünleri sunuyor. Ürün ve hizmetlerimiz dünya çapında 100'den fazla ülkede mevcuttur.

Hasta Karyolası


Yorumlar - Yorum Yaz