Kariyer Medikal Hasta Yatakları

DMCA.com Protection Status

© Tüm Hakları Saklıdır.
Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar ve resimler kaynak belirtilmeden kullanılamaz.
Whatsapp Numaramız
Kariyer Medikal Hasta Yatakları Whatsapp No
Ürün Kataloğu
Hasta Karyolası ve Yatakları Ürün Kataloğu
Site Haritası
Etiketler
hasta yataklarıhasta karyolasıhasta yatağı fiyatlarıhasta yatağıhasta yatağı kiralamaortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yataklarıhasta yatağı fiyatları, ev tipi hasta yatakları, hasta karyolası imalatı, felçli yatağılazımlıklı hasta yatağı, motorlu hasta karyolası, elektrikli hasta yatakları
Hastalar İçin Yataklar

Bu internet sitesi sayesinde size lazım olan hasta yatağı ve karyolası gibi bütün tıbbi eşyaları satın alabilir veya kiralayabilirsiniz. İrtibata geçmek ve kiralama şartlarını tamamen öğrenmek için iletişim sayfamızda yer alan numaralarından birini arayabilirsiniz. Bu sayede iletişiminizi hızlı tutabilir ve tedarikinizi daha çabuk yapabilirsiniz.

Çok uzun süreli kullanılmayacak olan hasta yatağı satın almak yerine kiralayabilirsiniz. Bu sayede yapmanız gereken masrafı çok daha aşağıya çekebilirsiniz. Elektrikli hasta yatağı kiralama satın almaya göre daha avantajlı ve masrafsızdır.

Birçok büyük devlet hastanesi ve özel hastanelerin kullandığı kaliteli ve sağlam marka hasta yatağı ve diğer medikal ürünlerimizi siz de uygun fiyatlarla temin edebilir ve evinizdeki hastanın bakımını kolaylaştırabilirsiniz. Elektrikli
hasta yatağı tedarikçisi Haskar Medikal firmasına katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.
Witra havalı yatak ürünlerinin ithalatını yapan Emek Sağlık partner firmamıza da teşekkürü borç biliriz.

Facebook'ta ürün ve hizmetlerimizle ilgili sayfamızı da inceleyebilirsiniz.

Hasta Karyolası

Hasta Karyolası

Hasta yatakları satışı yapan bir imalat firmasıyız. Hasta yatakları, hastaların dinlenmesi ve iyileşmesi için rahat ve güvenli bir yer sağladıkları için sağlık sektöründe önemli bir rol oynamaktadır. Şirketimizde hasta yataklarının önemini anlıyor ve müşterilerimize kaliteli ve uygun fiyatlı seçenekler sunmak için çok çalışıyoruz. Her biri hem konfor hem de güvenlik düşünülerek tasarlanmış çok çeşitli hasta karyolası modelleri sunuyoruz. Yataklarımız yüksek kaliteli malzemelerden yapılmıştır ve uzun süre dayanacak şekilde üretilmiştir. Ayrıca müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun yatağı bulmalarını sağlamak için yataklarımıza ayarlanabilir baş ve ayak destekleri gibi çeşitli farklı özellikler sunuyoruz.

Kaliteli ve uygun fiyatlı hasta yataklarımızın yanı sıra birçok farklı yatak seçeneğimizi de müşterilerimize sunmaktayız. Nevresimlerimiz yüksek kaliteli malzemelerden yapılmıştır ve hastalara hem konfor hem de destek sağlamak için tasarlanmıştır. Müşterilerimizin ihtiyaçları için mükemmel seçeneği bulabilmelerini sağlamak için yastık üst ve hafızalı köpük gibi çeşitli farklı hasta yatağı seçenekleri sunuyoruz. Ürünlerimizle ve müşteri hizmetlerimizle gurur duyan bir üretim şirketiyiz. Müşterilerimize mümkün olan en iyi ürün ve hizmeti sunmak için çok çalışıyoruz ve sahip olabilecekleri soruları veya endişeleri yanıtlamak için her zaman hazırız. Hasta yatakları ve yatak takımları için güvenilir bir kaynağız ve ürünlerimizi müşterilerimize sunmaktan gurur duyuyoruz.

Hasta Karyolası (İmalatı, Satış, Kiralama)

Hasta Karyolası ve Hasta Yatağı İmalatçıdan Alınır.

Hasta rahatlığı doğru yatak seçimiyle paralel: Kariyer Medikal'ın ürettiği hasta karyolası, hasta yatakları ve engelli ürünleri, şık tasarımı, ergonomik yapısı ve dinlendiren önemli farklılığı, mekanizma, motor, kablo gibi bütün ekipmanları içinde bulundurarak, tek parça bir ev yatağı görünümüne sahip olması ve kolayca sırt, bel, boyun ağrılarını azaltan yapısının yanı sıra dinlendirici özelliğiyle hasta sağlığı ile dost. Hasta karyolası ve hasta yatakları, tedavi süreci bittiğinde evde normal bir yatak olarak kullanılabiliyor. Kariyer Medikal hasta karyolası ve hasta yatakları, ev yatağı görünümü sunuyor, kolay taşınabilir yapısıyla hayatı kolaylaştırıyor. Tasarımıyla dikkatleri çeken Kariyer Medikal Hasta Yatakları'nın kan dolaşımın rahatlamasını sağlayan farklı kademeleri bulunuyor. Kariyer Medikal hasta karyolası ve hasta yatakları, yemek, televizyon izlemek ve okumak gibi etkinlikleri hastanın kolaylıkla gerçekleştirmesini sağlıyor. Yatak içerisindeki mekanizmaları da bünyesinde üreten Kariyer Medikal, tam ergonomi sağlayan visco malzeme seçeneği ile kullanıcılarını sağlıklı uykuyla buluşturuyor.

Yatarak tedavi gören hastaların kendilerini mutlu hissetmesi için ergonomik karyola ve yatak seçimi büyük önem taşıyor. Hasta rahatlığını sağlama hedefiyle üretilen Kariyer Medikal Hasta Yatakları, hastanın rahat hareket etmesini ve dinlenmesini sağlayarak iyileşme sürecini hızlandırıyor. Hastanın tedavi sürecinde, kan dolaşımını rahatlatmak için zaman zaman ayaklarını kalp seviyesinin üstüne kaldırabilmesi önem taşıyor ve bu özelliklere sahip Kariyer Medikal Hasta Yatakları ideal çözüm sunuyor.

Kariyer Medikal:

Kariyer Medikal, kurulduğu günden bu yana hasta yatakları alanında Türkiye'de ilk ve tek üretici olma ayrıcalığı taşımaktadır. Kariyer Medikal, Türkiye'nin ve dünyanın farklı noktalarında tüketiciyle buluşmaktadır. Kaliteye odaklanan ve yenilikçi yaklaşımı benimsemiş olan Kariyer Medikal, medikal hasta karyolası ve hasta yatakları alanında tanınan bir marka konumunda yer almaktadır.

Kariyer Medikal ergonomik üretim yapan, kalite ve uygun fiyatı ön planda tutan, sektörde hasta yatağı, satış, kiralama ve imalatını yapan bir firmadır, müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik ürün imalatı yapar.

Kariyer Medikal'ın farkı kendi ürünlerini kendisi imal edip kendisi dağıtır yani direk imalattan son kullanıcıya satış yapar ve müşterilerini aracı firma fiyatlarından kurtarır.

Kariyer Medikal, medikal piyasasında hasta karyolası, hasta yatakları, hastane dolapları, engelli ürünleri imalatı, kiralama ve satış hizmetini en profesyonel ve en mükemmel şekilde veren tek şirkettir. Bir çok model ve değişik çeşitleri olan hasta karyolası, hasta yatakları ve hastane dolaplarının Kariyer Medikal'da özenle ve ekonomik fiyatlarla imalatı yapılıp, sizlerinde değişik istekleri göz önünde bulundurularak hasta karyolası, hasta yatakları ve hastane dolapları modelleri artırılmaktadır.

Hasta yataklarımızda bir çok model bulunmaktadır. Hasta yatağı satış ve kiralama yaparken hastaların ihtiyaç veya maddi güçlerinin ne olduğunu da göz önünde bulundurarak tavsiyelerde bulunuyoruz.

Satış veya kiralama hizmeti almak istediğinizde eğer bizlerden hizmet alacaksanız, şirketimizin şubesi bulunduğunuz şehirde varmı yokmu buna bakmanız gerekmemektedir. Hasta yatağı satış ve kiralama hizmeti için aynı şehirde olmanız şart değildir. Türkiye'nin bütün bölgelerine hasta karyolası satışımız vardır.

Çocuk hasta karyolaları da şirketimizde imal edilmektedir. Elektrikli hasta karyolası, motorlu hasta karyolası, kumandalı hasta karyolası, havalı hasta yatakları gibi her türlü hasta karyolaları, hasta yatakları ve engelli ürünleri imalatı yapan şirketimiz sizlerin taleplerini karşılamaktadır. Değişik model ya da özel sipariş alabilen şirketimiz, katalog yada sitemizde bulunan resimlerde seçtiğiniz ürünleri aynı gün elde imkanına sahipsiniz. Çok uygun fiyatları ile Hasta karyolası / hasta yatağı alımı yada toptan alımı için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

2 Motorlu Hasta Yatağı KM-1512 Motorlu Hasta Yatağı KM-1592 Motorlu Hasta Yatağı KM-152
2 Motorlu Hasta Yatağı KM-152/A3 Motorlu Hasta Yatağı KM-1533 Motorlu Hasta Yatağı KM-153/A
4 Motorlu Hasta Yatağı KM-4043 Motorlu Ahşap Hasta Karyolası KM-163Lazımlıklı Hasta Yatağı KM-151/T
Ev tipi ahşap hasta karyolası2 Motorlu Ahşap Hasta Karyolası KM-1612 Motorlu Ahşap Hasta Yatağı


Dört parçalı hasta yatağıLazer Kesim Hasta YatağıAkıllı Visco YatakAnti bakteriyel kılıflı hasta yatağı
Baklava dilimli havalı hasta yatağıVentilasyonlu Boru Tipi Havalı YatakA+B hava ventilasyonlu havalı yatakHavalı yatak kullanımı hakkında

Kiralık 2 motorlu ekonomik hasta karyolası2 motorlu elektrikli kiralık hasta yatağıAlüminyum yan korkuluklu kiralık hasta karyolasıKiralık dual motorlu abs başlıklı hasta karyolası
Kariyer Medikal hasta yatağı kiralama hizmetleriAsansör hareketli 3 motorlu kiralık hasta karyolası3 motorlu asansör hareketli kiralık hasta yatağı4 motorlu trelendenburg hareketli kiralık hasta karyolası

Manuel hasta yemek masasıAmortisörlü hasta yemek masasıLazımlıklı hasta banyo arabası Hasta Tuvalet Sandalyesi (Klozet)
Tekerlekli Sandalye / Sakat ArabasıWalker / YürüteçVeron NebülizatörSaç Yıkama Bonesi

Yorumlar - Yorum Yaz