Hasta KaryolasıHasta Yatakları, satılık ve kiralık her çeşit Elektrikli Hasta Yatağı uygun fiyatları ile burada. NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM!
Kariyer Medikal Hasta Yatakları
DMCA.com Protection Status

© Tüm Hakları Saklıdır.
Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar ve resimler kaynak belirtilmeden kullanılamaz.
Whatsapp Numaramız
Kariyer Medikal Hasta Yatakları Whatsapp No
Ürün Kataloğu
Hasta Karyolası ve Yatakları Ürün Kataloğu
Site Haritası
Google Plus
Hastalar İçin Yataklar

Hasta denilince akla direk hastane gelmesi, hastane denilince de refekatçi geliyorsa akla o zaman sizde direk hasta yatakları ve hasta karyolası gibi şeyler düşünerek hem sizlerin hem de hastanızın rahatlığını düşünüyorsunuz demektir.

Her hastanede, kural gereği de olsa bazı özel sağlık ocakların da bile hasta yatağı bulunmaktadır ki devlet sağlık ocaklarında da bulunmalıdır diye düşünüyorum. Çünkü hastane ne kadar her yerde olsa da köy gibi yerler de özellikle doğu taraflarında çok az ve bazı köyler de ise yok diyebiliriz.

Hastane olmayan yerde de mutlaka sağlık ocağı tarzında yada sağlık ocağı mutlaka vardır. Sonuçta insanların sağlıkları ile ilgilenmek zorunda sağlık sektörü. Fakat bu tarz yerlerde hastalar için herhangi özel bir yatak vs. yok. Klasik uzanmak için olan katı yatak var ki yatak bile denmez ona. Hastalar gözetim altında kalmak zorunda oluyor bazen ve bu tarz durumlar da hazırlanan yataklar bile ne sağlıklı ne de hasta yatağı. Bu da hastayı konforsuz bırakırken tek düşündüğü “iyileşeyim de yatak sorun değil” dir.

Hasta yatağı çeşitleri çok olmakla beraber maddi imkanı olmayanlar için daha uygun fiyatlı manuel hasta yatakları da piyasadan temin edilebilmektedir. Bence en azından bunlardan verilmeli o köydeki sağlık ocaklarına diye düşünüyorum ki imkan var devletimizin ve hastaları düşünmemiz lazım. Sonuçta bizde bir gün hasta oluyoruz ve konfor arıyoruz dinlenirken, uzanırken.

Kurumsal Sorumluluk

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK & KURUMSAL SORUMLULUK

KARİYER MEDİKAL HASTA YATAKLARI – HAYATINIZI İYİLEŞTİRİYORUZ

İnsana Saygı Duyuyoruz

İşimizi insanların üzerine inşa ediyoruz. Şevkli ve yenilikçi çalışmalarımız ile tatmin olmuş müşterilerimiz bizim için önemli. Kendilerine yardımcı olmak için ürettiğimiz/tasarladığımız yenilikçi çözümleri sonucunda iyileşen çalışma koşullarının ve özgürlüğün tadını çıkaran diğer insanlar da.

Tüm bu insanlara büyük bir saygımız var. Yaptığımız her şeyde kaliteyi ve güvenliği vurguluyor olmamızın nedeni bu. Hem içinde yaşadığımız topluma ve hem de kendi insanlarımıza dair güçlü bir sosyal sorumluluk hissediyoruz. Kariyer Medikal herkesin birbiriyle ilgilenmesini ve iyi bir iş-yaşam dengesi için esnekçe hareket etmesini teşvik eder.

Kariyer Medikal aynı zamanda sağlık ve hasta yatağı güvenliğine tereddütsüz önem gösteren bir çalışma ortamı sunar ve bunu talep eder. Herhangi bir türden ayrımcılık veya şiddete hiç tolerans göstermememizin en önemli nedeni budur.

Hayata Saygı Duyuyoruz

Doğal olarak, yaşama olan bağlılığımız, hem yerel hem de küresel çevre konularına da aynı derecede güçlü ilgi duymamızı içeriyor. Bizim gibi şirketlerin para kazanması gerekmesine rağmen, hayatın sürekliliğini sağlamak için gezegenimize iyi bakmaları gerekmektedir.

Biz, sorumlu sürdürülebilir büyüme temelinde başarılı bir iş yürütülebilmesinin mümkün olduğuna inanıyoruz. Kariyer Medikal Hasta Yatakları, hem kendi tesislerimizde hem de ürünlerimizde enerji tüketiminin azalmasına güçlü şekilde bağlıdır. Çevreye hiç zarar vermeyen veya olabildiğince az zarar veren çözümleri üretmeye yoğun şekilde odaklanıyoruz ve güneş ve rüzgar enerjisi çözümleri geliştiren müşterilerimizin ortağı olmaktan gurur duyuyoruz.

Sorumlulukla hareket ederek ve başarılı bir küresel şirket oluşturarak, gelecek nesillerin yaşam kalitesini arttırabileceğimize inanıyoruz.


Yorumlar - Yorum Yaz