Kariyer Medikal Hasta Yatakları

DMCA.com Protection Status

© Tüm Hakları Saklıdır.
Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar ve resimler kaynak belirtilmeden kullanılamaz.
Whatsapp Numaramız
Kariyer Medikal Hasta Yatakları Whatsapp No
Ürün Kataloğu
Hasta Karyolası ve Yatakları Ürün Kataloğu
Site Haritası
Etiketler
hasta yataklarıhasta karyolasıhasta yatağı fiyatlarıhasta yatağıhasta yatağı kiralamaortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yataklarıhasta yatağı fiyatları, ev tipi hasta yatakları, hasta karyolası imalatı, felçli yatağılazımlıklı hasta yatağı, motorlu hasta karyolası, elektrikli hasta yatakları
Hastalar İçin Yataklar

Bu internet sitesi sayesinde size lazım olan hasta yatağı ve karyolası gibi bütün tıbbi eşyaları satın alabilir veya kiralayabilirsiniz. İrtibata geçmek ve kiralama şartlarını tamamen öğrenmek için iletişim sayfamızda yer alan numaralarından birini arayabilirsiniz. Bu sayede iletişiminizi hızlı tutabilir ve tedarikinizi daha çabuk yapabilirsiniz.

Çok uzun süreli kullanılmayacak olan hasta yatağı satın almak yerine kiralayabilirsiniz. Bu sayede yapmanız gereken masrafı çok daha aşağıya çekebilirsiniz. Elektrikli hasta yatağı kiralama satın almaya göre daha avantajlı ve masrafsızdır.

Birçok büyük devlet hastanesi ve özel hastanelerin kullandığı kaliteli ve sağlam marka hasta yatağı ve diğer medikal ürünlerimizi siz de uygun fiyatlarla temin edebilir ve evinizdeki hastanın bakımını kolaylaştırabilirsiniz. Elektrikli
hasta yatağı tedarikçisi Haskar Medikal firmasına katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.
Witra havalı yatak ürünlerinin ithalatını yapan Emek Sağlık partner firmamıza da teşekkürü borç biliriz.

Facebook'ta ürün ve hizmetlerimizle ilgili sayfamızı da inceleyebilirsiniz.

Ekonomik Ve Kaliteli Hasta Yatağı Modelleri

Yatağa bağlı kalanlar ya da cerrahi müdahaleden sonra tedavisi yatarak devam edilmesi gereken hastalar için tasarlanmış yatak modelidir. Hasta yatağı sağlık sektörünün ilerlemesinden sonra hasta yatakları farklı modellerde üretilmeye başlanmıştır.  Çocuk hasta yatakları ve yetişkin hasta yatakları olarak iki çeşidi vardır. Kadın ve erkekler için ayrı hasta yatağı yoktur. Yetişkin hasta yatağı olarak kullanılır. Hasta yatakları yatağa bağlı yaşayanlar için önemli bir yatak modelidir. Hastaların tedavileri kolay bir şekilde gerçekleşir. Hasta yataklarında en önemli özellik ise kumandalı sistem olmasıdır. Böylelikle hem hasta bakıcılar için hastaya bakarken kolaylık sağlar hem de hasta için kolaydır. Hasta yataklarını firmamız sigortalı ve güvenli bir şekilde ürün hizmeti sunmaktadır.

Yoğun Bakım Hasta Yatağının Özellikleri

Hasta yatağı modelinden biri olan yoğun bakım hasta yatağı durumu kritik olan hastaların yatağı hasta yatakları arasında yerini aldı. Hastanın gereken bütün ihtiyacını bir yatakta toplanmış halidir. Organ yetmezliği, cerrahi müdahaleden sonra gelişen komplikasyonlar veya salgın hastalıktan dolayı yoğun bakıma yatmış hastalar için en önemli hasta yatağıdır. Bütün gelişmiş hayat fonksiyonu makineleri yatağa bağlanarak hastayı takip etme olanağı sunar. Yoğun bakım hasta yatakları 4 motorlu ve trendelenburg hareket kabiliyeti olan yataklardır. Yoğun bakım yataklarında hastanın yaşam fonksiyonu ilerletmesi için cihazlar monte edilmiştir. Böylelikle hastaya daha rahat müdahale şansı vardır. Yatağı havalı yatak olup hastanın cildini hava aldırma özelliğine sahiptir. Bu hasta yatağını firmamızdan kolayca temin edebilirsiniz.

2 Motorlu Hasta Yatağının Özellikleri

Motorlu hasta yatağı yatağa bağlı hastalar için tasarlanmıştır. Hasta karyolasının alt kısmına 2 motor yerleştirilir. Kumanda yardımıyla komutları yapar. 2 motorlu hasta yatağı sırt ve ayakları hastanın rahat etme pozisyonuna çevirebilmeye olanak sağlar.  Baş ve ayak kısmını da ayarlanabilir düğmeler mevcuttur. Hasta bakıcı el kumandası yardımıyla hastayı istediği pozisyona getirerek rahat bakım yapar. 2 motorlu yatakları kompakt malzemesini kullanarak 4’lü ana bölme yapılmıştır.  Sırt gelecek yerde hastanın rahat etmesini sağlayan x-ray mekanizması bulunur. Ayrıca hastanın idrar torbası ve serum askısı da yatağa bağlı şekilde sunulur. 4 adet ayrı korumalık sayesinde hastanın düşmesi engellenir. Havalandırma mekanizması sayesinde hastanın derisi hava alır. Sağlık bakanlı onaylı birinci sınıf malzemeden yapılmış ürünleri firmamız olarak ihtiyaç sahiplerine sunarız.

Hasta Yatağı

Pediatrik Hasta Yatağının Özellikleri

Çocuk hasta yatakları arasında yerini alır. 4 motorlu ve yüksek ayarlı mekanizmaya sahip hasta yatağıdır. Hasta karyolası esnek ve kurulumu kolaydır. Sırt, baş, ayak ve kan basınçları motor yardımıyla dengeleyerek çocuğunuza uyumlu yatak pozisyonunu ayarlama özelliğine sahiptir. Pediatrik hasta yatağına müdahale sırasında doktorun ya da hemşirenin rahat hareket etmesini sağlayan oynar baş korkuluklar mevcuttur.  Tedavi sırasında gereken malzemeler hasta yatağına monte edilmiştir.  Kolay taşınabilir.  Basınçla çalıştığı için nem dengesini ayarlar. 360 derece dönme kabiliyeti pediatri hasta yatağında mevcuttur. Asansörlü sistem sayesinde hasta kolay hareket etmesine olanak sağlar. Ayrıca rendelenburg ve Terstrendelenburg  özelliği sayesinde hasta vücut ağrısı hissetmez. Çocuklar için bu yatağımızı uygun fiyatlarla firmamızdan alabilirsiniz.

Mekanik Hasta Yatağı

Motor aksanı bulunmayan manüel gibi çalışan hasta yatakları arasında yerini alır. Geçici hasta yatağına bağlı yaşayanlar için idealdir. Nano teknolojisiyle yapılmış hasta yatağı modelidir. 360 derece dönebilen ve istenilen yere kolay taşınabilen hasta yatağıdır. Temizlenmesi kolaydır. Ayak, baş ve sırt ayarı bulunmaz. Tedavi için ne gerekli ise mekanik hasta yatağında mevcuttur. Kolay temizlenebilen antibakteriyel özelliğe sahiptir. Mekanik özelliklere sahip değildir.

4 Motorlu Hasta Yatağının Özelliği

Yatağın altında 4 motor mevcuttur. Kumanda yardımıyla komut verilebilir. Kan basıncını dengeler. Korkulukları  sayesinde hastanın düşmesini engellenir. Temizlenebilir antibakteriyel hasta yatağıdır. Kurulumu kolaydır ve istenilen yere taşınır. Baş ve ayak kısımları kolay çıkar. Ayrıca trendelenburg ve ters trendelenburg  özelliği sayesinde hasta vücut ağrısı hissetmez ve sabah uyandığınız zaman dinç kalkarsınız. Ayrıca tedavi için ne gerekliyse hasta yatağına monte edilmiştir. Yatağa bağlı yaşayan hastaların yatakta kolay hareket etmesine olanak sağlar. Böylelikle hastaya ve hastaya bakan kişiye kolaylık olur. 4 motorlu havalı yatak nano teknolojisiyle kaplıdır. En çok satılan modellerimizden biridir.

Havalı Yatağın Özelliği

Havalı yatak hasta yataklarının en gelişmiş yatak modelidir. Hastanın rahat etmesi için dizayn edilmiştir baklava şekli havalı yatak, boru tipli havalı yatak ve pozisyon veren havalı yatak olarak 3 çeşit havalı yatak vardır. Boru tipli havalı yatak minimum 100 kg ağırlığına kadar taşır. Deri ve cilt yaralarının oluşmasını engeller. Basınç ayarını siz yaparsınız. Pozisyon veren havalı yatak ise yatağa bağlı kalan hastalar için ideal hasta yatağı diyebiliriz. Her 10 dakikada bir verdiği basınç sayesinde hasta rahat sağ ve sola dönme olayı yapar. Boru tipli havalı hasta yatağı ise ileri yaşta hastalar için ideal hasta yatağıdır. Cilt yaralarının oluşmasını engeller ve nefes aldırma özelliği sayesinde hastanın pişik olmasının önüne geçilir.

Hasta Yatağı Kiralama

Hasta eğer 6 aydan kısa sürede yatarak tedavi edilecek ise hasta yatağı kiralama seçeneğine gidilmesi daha yararlı olacaktır. Böylelikle hem bütçenizi korur hem de evde yer kaplamaz. Eğer felç ya da yatağa bağlı yaşayacaklar için satın almanız daha makul karar olacaktır. Hastanın durumu, yaşı tedavisi hasta yatağı fiyatları değişiklik gösterebilir.  Hasta yatağının özellikleri eklendikçe fiyatlarda değişiklik olur. Hastanızın yaşam kalitesini yükselten hasta yataklarını tercih etmeniz gerekir. Firma olarak düşük maliyet ve kaliteli ürün hizmeti sunmaktayız.

Felç Hasta Yatağının Özelliği

Felç hasta yatağı ömrünün sonuna kadar yatağa bağlı geçirecek hastalar için ideal yatak modelidir. Bakımı ve kurulumu kolaydır. 3 ve 4 motorlu hasta yatak karyolası özelliği vardır. Kan basınç ayarlarını yaparak ciltte yara oluşmasının önüne geçer. Lazımlık aparatı sayesinde hasta bulunduğu yerde tuvalet ihtiyacını giderir. Peçete, lavabo veya tedavide gerekli bütün aparatları vardır. Böylelikle hasta yakını olmadan kendi ihtiyacını karşılayabilir. İdrar poşeti değişimi sayesinde hasta enfeksiyon kapmaz.  Bas, sırt ve ayak kısımları kolaylıkla ayarlanır. Yatağı kolay temizlenebilir. Baş ve ayak kısmındaki korkuluklar kolay çıkabilir. Sıvı teması olmaz.

Ortopedik Hasta Yatağının Özellikleri Nelerdir?

Ortopedik hasta yatağı sırt ve eklem ağrılarını ortadan kaldırır. Hasta daha rahat hareket eder. Deliksiz rahat bir şekilde hastamız uykusunu almaktadır. Yaşam kalitesini artırır. Nefes aldığı için deride yara ve pişik olmaz temizlenmesi kolaydır. Yıkanabilir özel kılıflar geçirilir. Hastanın vücut ağırlığına göre şekil alır. Raylı mekanizması sayesinde omurilik hasarının önüne geçilmiş olur. Ortopedik yatak alınacağı zaman birinci sınıf malzeme kullanılması gerekir. İleri yaşa uygundur. Havalı yatakla birleşince üst düzey konfor olmasına olanak sağlar. Ortopedik hasta yatağını almak için firmamıza ulaşmanız yeterlidir.

Hasta Yatağı Temizliği Nasıl Olur?

Hasta yatağı temizliği basit ve kolaydır. Organik deterjan kullanılması gerekir. Kimyasal içerikli deterjanlar hastayı olumsuz etkileyebilir. Hastanın örtüleri sık yıkanmalıdır. Hasta yatağının demir kısımlarını paslanmayacak şekilde temizlenmesi gerekir.  Hastanın odasını sık havalandırılması sayesinde oluşabilecek enfeksiyonların önünü kesmiş olacaksınız. Yatak başlıklarını çıkarıp sirkeli su yardımıyla silin ve tekrar yerine takın. Siz de bu yataklardan birine sahip olmak isterseniz firmamız ve profesyonel ekibimizle kusursuz hizmet sunmaktayız.


Yorumlar - Yorum Yaz