Kariyer Medikal Hasta Yatakları

DMCA.com Protection Status

© Tüm Hakları Saklıdır.
Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar ve resimler kaynak belirtilmeden kullanılamaz.
Whatsapp Numaramız
Kariyer Medikal Hasta Yatakları Whatsapp No
Ürün Kataloğu
Hasta Karyolası ve Yatakları Ürün Kataloğu
Site Haritası
Etiketler
hasta yataklarıhasta karyolasıhasta yatağı fiyatlarıhasta yatağıhasta yatağı kiralamaortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yataklarıhasta yatağı fiyatları, ev tipi hasta yatakları, hasta karyolası imalatı, felçli yatağılazımlıklı hasta yatağı, motorlu hasta karyolası, elektrikli hasta yatakları
Hastalar İçin Yataklar

Bu internet sitesi sayesinde size lazım olan hasta yatağı ve karyolası gibi bütün tıbbi eşyaları satın alabilir veya kiralayabilirsiniz. İrtibata geçmek ve kiralama şartlarını tamamen öğrenmek için iletişim sayfamızda yer alan numaralarından birini arayabilirsiniz. Bu sayede iletişiminizi hızlı tutabilir ve tedarikinizi daha çabuk yapabilirsiniz.

Çok uzun süreli kullanılmayacak olan hasta yatağı satın almak yerine kiralayabilirsiniz. Bu sayede yapmanız gereken masrafı çok daha aşağıya çekebilirsiniz. Elektrikli hasta yatağı kiralama satın almaya göre daha avantajlı ve masrafsızdır.

Birçok büyük devlet hastanesi ve özel hastanelerin kullandığı kaliteli ve sağlam marka hasta yatağı ve diğer medikal ürünlerimizi siz de uygun fiyatlarla temin edebilir ve evinizdeki hastanın bakımını kolaylaştırabilirsiniz. Elektrikli
hasta yatağı tedarikçisi Haskar Medikal firmasına katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.
Witra havalı yatak ürünlerinin ithalatını yapan Emek Sağlık partner firmamıza da teşekkürü borç biliriz.


...

Lazımlıklı Hasta Karyolası Fiyatları

Lazımlıklı Hasta Karyolası Fiyatları

Günümüzde teknolojinin gelişmesi ile birlikte, hastaların daha iyi koşullarda tedavi edilmesi ve konforu için çeşitli özelliklere sahip hasta karyolaları üretmektedir. Hasta yatakları hastanın iyileşme süresini de etkileyen bir unsurdur. Hasta yatakları hasta ile ilgilenen doktor, hemşire,hasta bakıcı gibi kişilerin de işlerini daha kolayyapabilmelerini sağlar. Hastanın hastalık süresini daha iyi koşullarda geçirmesini sağlar. Hasta yatakları, hastalığın türüne göre birçok tasarımları bulunmaktadır. Bazı hastalar çok uzun süreler hasta yataklarında vakit geçirebilirler, bu gibi hastaların konforu ve iyileşme süresi için özel dizayn edilmiş hasta yataklarının tercih edilmesi gerekmektedir. Bunlar arasında özellikle lazımlıklı hasta karyolası, hastalar ve bakıcılar için çok faydalı bir üründür. Ayrıca lazımlıklı hasta karyolası fiyatları her bütçeye uygun şekilde çeşitleri mevcuttur.
Lazımlıklı Hasta Karyolası

Lazımlıklı Hasta Yatağı

Lazımlıklı hasta yatakları fiyatları modelleri ve tasarımları ile hasta ve bakıcı göz önünde bulundurularak üretimi yapılmaktadır. Lazımlıklı hasta yatakları sayesinde, hasta tuvalet ihtiyacını zorluk çekmeden gerçekleştirmektedir. Özellikle sürekli yatmak zorunda olan hastalar için lazımlıklı hasta yatakları olmazsa olmazlar arasındadır. Ayrıca lazımlıklı hasta yatakları, hijyen açısından da önemlidir. Lazımlıklı hasta yatakları modelleri koku önleyici ve sızıntı olmayacak şekilde üretilmektedir. Bu da yatakları oldukça pratik ürün haline getirir. Lazımlıklı hasta yataklarında bulunan lazımlık pratik şekilde çıkarılıp tekrar takılabilir. Lazımlık içerisinde bulunan pislik asla dökülmeyecek şekilde dizayn edilir. Özelikle evde yatan hastalar için oldukça pratik ve kullanışlı bir medikal üründür.

Lazımlıklı Hasta Yatağı Kullanım Kolaylığı

Lazımlıklı hasta yatağı pratikliği, temizliği, konforu ile hastalara ve hastaya bakan kişilere kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Özellikle lazımlıklı hasta karyolasında temizlik oldukça önemli bir konudur. Hastanın tuvalet ihtiyacını giderdikten sonra oluşabilecek kirlenmelere karşı kılıfı kolayca sökülüp takılabilir. Bu yataklar anti bakteriyel bir yapıya sahiptir. Ayrıca bu yatakların temizliği çok kolaydır. Lazımlıklı hasta karyolası, havalanabilir olması kötü kokuların oluşumunu engellemektedir. Lazımlıklı hasta yataklarının bu özellikleri sayesindehastaya yattığı süre boyunca daha hijyenik ve konforlu bir yaşam alanı oluşturulur. Hastaların konforu ve hijyeni için oldukça önemli olan lazımlıklı hasta karyolası fiyatları ile ilgili araştırma yapılıp hasta için en uygun ürün belirlenmelidir.

Lazımlıklı Yatak

Lazımlıklı yatak,lazımlıklı hasta karyolası için özel olarak üretilmiş ürünlerdir. Bu yataklar sayesinde hasta tuvalet ihtiyacını olduğu yerden giderilebilmektedir. Bu yataklar özel olarak dizayn edildikleri için lazımlıklı hasta karyolaları kullanılmalıdır. Lazımlıklı yataklar, karyola üzerindeki lazımlık ile aynı hizada açılmaktadır. Lazımlıklı hasta karyolaları için farklı yataklar kullanıldığında karyola işlevini gerçekleştiremez.
Lazımlıklı Hasta Yatağı

Lazımlıklı Hasta Karyolası Özellikleri

Lazımlıklı hasta karyolası, özel olarak tasarlanmış lazımlık aparatı sayesinde hastanız herhangi bir zorluk çekmeden ve kalkmadan tuvalet ihtiyacını karşılayabilir. Baş ve ayak kısımları hareket ettirilebilir. Lazımlıklı hasta karyolası hasta yatağı ile birlikte kullanılması gerekmektedir. Bu yataklar antibakteriyeldir. Lazımlıklı hasta yatakların temizliği çok kolaydır. Bu karyolalar, hastanın düşmemesi için kenarlarında korkuluklar bulunur. Bu karyolalar hareketli tekerlere sahiptir, böylelikle hasta istenilen yere kolaylıkla taşınabilir. Ayrıca istenildiği zamanda da sabitlenebilir. Karyolanın kenarlarında serum askısı takmak için özel yerler vardır. Karyola aşağı ve yukarı hareket edilecek şekilde dizayn edilmiştir.

İki Motorlu Elektrikli Tuvaletli Hasta Karyolası

2 motorlu elektrikli tuvaletli hasta karyolası,bakımı evde yapılan kalkamayan hastalar için özel olarak tasarlanmış oldukça kullanışlı medikal bir üründür. 2 motorlu hasta karyolası uzaktan kumanda sistemi ile yatak, istenilen şekilde ayarlanabilir. Kenarlarında bulunan hareketli demir korkuluklar sayesinde hastanın düşmesi engellenir. Özellikle felçli ve uzun süre yatakta yatması gereken hastalar için özel olarak tasarlanmış lazımlığı, hastaya ve bakan kişiye büyük kolaylık sağlar. 2 motorlu elektrikli tuvaletli hasta karyolası orta kısmında özel bir bölme bulunmaktadır. Bu bölüme sayesinde hasta tuvalet ihtiyacını karşılar. Bu bölme kolayca, çıkarılıp takılır ve temizliği kolayca yapılır. Bu yataklar garantili medikal cihazlardır.

Lazımlıklı Hasta Karyolası Kullanım Avantajları

Lazımlıklı hasta karyolası felçli ve uzun süre yatmak zorunda olan hastaların tuvalet ihtiyacını için kullanılan bezlere ayrılan bütçeden tasarruf etmeyi sağlar. Bu karyola sayesinde zor bir süreç yaşayan hastanın en azından konforu ve yaşam kalitesi artırılır. Hastanın hastalığına göre özel olarak tasarlanmış lazımlıklı hasta karyolası fiyatları sağladığı konfor düşünüldüğünde oldukça uygundur. Firmamızdan bütçenize uygun ideal fiyat seçenekleriyle birçok özelliğe sahip hasta yatağı satın alabilir ya da kiralayabilirsiniz.


Yorumlar - Yorum Yaz