Kariyer Medikal Hasta Yatakları

DMCA.com Protection Status

© Tüm Hakları Saklıdır.
Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar ve resimler kaynak belirtilmeden kullanılamaz.
Whatsapp Numaramız
Kariyer Medikal Hasta Yatakları Whatsapp No
Ürün Kataloğu
Hasta Karyolası ve Yatakları Ürün Kataloğu
Site Haritası
Etiketler
hasta yataklarıhasta karyolasıhasta yatağı fiyatlarıhasta yatağıhasta yatağı kiralamaortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yataklarıhasta yatağı fiyatları, ev tipi hasta yatakları, hasta karyolası imalatı, felçli yatağılazımlıklı hasta yatağı, motorlu hasta karyolası, elektrikli hasta yatakları
Hastalar İçin Yataklar

Bu internet sitesi sayesinde size lazım olan hasta yatağı ve karyolası gibi bütün tıbbi eşyaları satın alabilir veya kiralayabilirsiniz. İrtibata geçmek ve kiralama şartlarını tamamen öğrenmek için iletişim sayfamızda yer alan numaralarından birini arayabilirsiniz. Bu sayede iletişiminizi hızlı tutabilir ve tedarikinizi daha çabuk yapabilirsiniz.

Çok uzun süreli kullanılmayacak olan hasta yatağı satın almak yerine kiralayabilirsiniz. Bu sayede yapmanız gereken masrafı çok daha aşağıya çekebilirsiniz. Elektrikli hasta yatağı kiralama satın almaya göre daha avantajlı ve masrafsızdır.

Birçok büyük devlet hastanesi ve özel hastanelerin kullandığı kaliteli ve sağlam marka hasta yatağı ve diğer medikal ürünlerimizi siz de uygun fiyatlarla temin edebilir ve evinizdeki hastanın bakımını kolaylaştırabilirsiniz. Elektrikli
hasta yatağı tedarikçisi Haskar Medikal firmasına katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.
Witra havalı yatak ürünlerinin ithalatını yapan Emek Sağlık partner firmamıza da teşekkürü borç biliriz.

Facebook'ta ürün ve hizmetlerimizle ilgili sayfamızı da inceleyebilirsiniz.

Hasta Yatağı Kiralama Denizli

Hasta Yatağı Kiralama Denizli

Hasta yataklarının kullanımı oldukça kolaydır. İçerisinde bulunan, programlanan sistem sayesinde konforlu bir yaşam geçirmeye yardımcı olur. Sistemin işleyişi, yatağın modeline göre farklılık gösteriyor. Havali hasta yatağının çalışma mekanizması; motor ve uzaktan kumanda etkileşimi sayesinde gerçekleşir. Motor sistemi ise elektrik ile temas halinde olması gerekiyor. Motor çalışma esnasında, düşük bir desibel aralığında çalıştığı için çevresinde bulunan insanları rahatsız etmez. Motor sisteminin kolay kolay ısınmaması için, küçük bir fan sistemi bulunuyor. Fan sistemi düzenli olarak motorun soğumasına yardımcı oluyor. Bu nedenle de motor sisteminin soğuk kalması için, fan sistemi bozulur ise yenisi ile değiştirilmesi gerekiyor. Hasta yatağı kiralama Denizli hasta karyolası hizmeti alacak olan bireyler için çok önemlidir.

Hasta Yatağı Almanın Avantajları Nelerdir?

Hasta yatağı kullanmak, normal yataklara oranla avantajlıdır. Çünkü yatak, sistemsel açıdan hastaya yardımcı olmuyor. Hareketli hasta yatağı, hastanın kolaylık ile yerlerinden kalkabilmesine yardımcı oluyor. Yatağın her iki tarafında korkuluklar bulunuyor. Korkuluklar yerlerinden çıkarılıp, tekrardan takılabilir. Korkuluklar yapı bakımından tırtıklı olduğu için, hastanın tutunup yerinden kalkabilmesi oldukça kolaydır. Hastanın bedensel güç harcayarak yerinden kalkması, bedeninde hareketlenmenin oluşmasını sağlıyor. Buna bağlı olarak yumuşak kas sistemi hareketleniyor ve damarlarda kan akışı sağlanıyor. Damar tıkanıklığı olan bir hasta, bedeninin hareketlenmesi sonucunda damar tıkanıklığından daha rahat bir şekilde kurtulabilir. Hasta karyolası kiralama Denizli sayesinde ortopedik bir düzen ile iyileşilebilir. Yatak uzaktan kumanda sayesinde sağ ve sol yöne dönüşler yapabiliyor.

Uzaktan Kumanda İle Yatağı Yönetmek 

Uzaktan kumanda içerisinde fizik ötesi ışınlar bulunuyor. Fizik ötesi ışın ise, yatağın sağ, sol, yukarı ve aşağı hareketler yapabilmesine olanak tanıyor. Uzaktan kumanda üzerinde 3 adet tuş takımı yer alıyor. Birinci tuş sayesinde yatak, sağ yöne doğru dönüyor. İkinci tuşa basıldığında sol yöne doğru dönüş sağlanıyor. Üçüncü tuş ise yukarı ve aşağı çıkışlar yapıyor. Yatak açısal olarak 90 ve 45 derece ebadında değişimler sağlıyor. Yatağın değişim geçirmesi, hastaya yapılacak olan tıbbi müdahalelerin daha pratik yapılmasını sağlıyor. Hastaya serum, iğne ve pansuman yapılacağı zaman tek bir tuşa basarak yatak konumunu değiştirebilir. Kumandanın işlevini gerçekleştirdiği noktalar oldukça geniştir. Odanın her noktasından yatak ile etkileşim kurabiliyor. Hasta eğer demans hastası ise ve yaptığı hareketleri her geçen gün unutuyorsa, yataktan kalkabilmesi zorlaşacaktır. Bu nedenle de hasta yakınları herhangi bir tıbbi müdahale yapılması gereken durumda, kumanda ile yatağın değişimi 5 dakika aralıklar ile sağlayabilirler. Hasta yatağı kiralama Denizli birçok kişinin rahat bir şekilde uyumasına destek oluyor.

Yatağın Fonksiyonel Özellikleri Nelerdir?

Hasta yatağının çok programlı fonksiyonel özellikleri sayesinde, hava delikleri bulunuyor. Hasta olası bir şekilde terlediğinde, havalandırma sistemi aktifleşiyor. Havalandırma deliği, hastanın sık sık terleyip hasta olmasına engel oluyor. Hastalığa ek olarak tekrardan viral bir enfeksiyon kapmak, kişinin iyileşmesini zorlaştırıyor. Yatağın başlık kısmında 4 adet serum askılığı bölümü bulunuyor. İstenilen serum anında kullanılabilir. Çıkarılıp, takılabilen aparatları bulunuyor. Aparatları dayanıklıdır, eğer kaybolur ise yenisini alarak temin edebilir.
Fonksiyonel Hasta Yatakları

Yatağın altında 4 adet tekerlek bulunuyor. Tekerler yatağın hareket edebilmesini sağlıyor.  Tekerler 360 derece her yöne dönebilir. Hasta yatakta yatarken, olası bir şekilde yatağın hareket etmemesi için güvenlik kilidi bulunuyor. Güvenlik kilidi kapatılarak yatağın hareket ederek, meydana gelecek risk önlenir. Yatak içerisinde 6 adet sünger vardır. Hastanın terini süngerler içine çeker. Kirlendiği zaman yenisi ile değiştirilmelidir. Yatak anti bakteriyel özelliği sayesinde hastayı olası enfeksiyonlara karşı koruyor. 6500 newton güce sahip olan yatak, 140 kilograma kadar her hastayı taşıyabilir. Yapım aşamasında korkuluklar 350 derece ayarında fırınlanmıştır. Fırınlanma sayesinde korkuluklar mikroplardan arınmıştır. 

Yatağın Dezenfekte Edilmesi Önemlidir 

Yatak üzerinde vakit geçiren hastanın, enfeksiyon kapma ihtimali yüksektir. Çünkü pansuman gibi tıbbi müdahaleler yapıldığı zaman, yatak kirlenecektir. Yatak içerisinde yaşayan mikroskobik canlılar nedeni ile hastalık nüksedebilir. Bunun için şilte ve örtüsü sık sık değiştirilmelidir. Yatağın dış yüzeyi çeşitli deterjanlar ile silinebilir. Silme işlemi muhakkak her gün yapılmalıdır. Hasta yatağının içerisinde motor bulunduğu için, yatağı silmek bir tehlike arz etmiyor. Yatağın dış yüzeyi kuruduğundan emin olduktan sonra, yatak çalıştırılabilir. Hasta yatağı kiralama Denizli sayesinde huzurlu ve konforlu zaman geçirilebilir. Hasta yatağı modelleri çeşitlidir. Her birey kendi ihtiyacına göre seçimde bulunabilir.


Yorumlar - Yorum Yaz