Kariyer Medikal Hasta Yatakları

DMCA.com Protection Status

© Tüm Hakları Saklıdır.
Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar ve resimler kaynak belirtilmeden kullanılamaz.
Whatsapp Numaramız
Kariyer Medikal Hasta Yatakları Whatsapp No
Ürün Kataloğu
Hasta Karyolası ve Yatakları Ürün Kataloğu
Site Haritası
Etiketler
hasta yataklarıhasta karyolasıhasta yatağı fiyatlarıhasta yatağıhasta yatağı kiralamaortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yataklarıhasta yatağı fiyatları, ev tipi hasta yatakları, hasta karyolası imalatı, felçli yatağılazımlıklı hasta yatağı, motorlu hasta karyolası, elektrikli hasta yatakları
Hastalar İçin Yataklar

Bu internet sitesi sayesinde size lazım olan hasta yatağı ve karyolası gibi bütün tıbbi eşyaları satın alabilir veya kiralayabilirsiniz. İrtibata geçmek ve kiralama şartlarını tamamen öğrenmek için iletişim sayfamızda yer alan numaralarından birini arayabilirsiniz. Bu sayede iletişiminizi hızlı tutabilir ve tedarikinizi daha çabuk yapabilirsiniz.

Çok uzun süreli kullanılmayacak olan hasta yatağı satın almak yerine kiralayabilirsiniz. Bu sayede yapmanız gereken masrafı çok daha aşağıya çekebilirsiniz. Elektrikli hasta yatağı kiralama satın almaya göre daha avantajlı ve masrafsızdır.

Birçok büyük devlet hastanesi ve özel hastanelerin kullandığı kaliteli ve sağlam marka hasta yatağı ve diğer medikal ürünlerimizi siz de uygun fiyatlarla temin edebilir ve evinizdeki hastanın bakımını kolaylaştırabilirsiniz. Elektrikli
hasta yatağı tedarikçisi Haskar Medikal firmasına katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.
Witra havalı yatak ürünlerinin ithalatını yapan Emek Sağlık partner firmamıza da teşekkürü borç biliriz.

Facebook'ta ürün ve hizmetlerimizle ilgili sayfamızı da inceleyebilirsiniz.

Hasta Yatağının Tedavi Edici Etkisi Var Mıdır

Hasta Yatağının Tedavi Edici Etkisi Var Mıdır?

Yataklarımız teknolojinin en işlevsel ve kullanışlı ürünüdür. Yatağın parçaları kullanım sırasında zarar görmez. Yatak yüzeyi fermuarlı olduğu için kolaylıkla açılıp silinebilir. Yatak ventilasyon sistemi ile çalışıyor. Borular hava akımını yatağın her noktasına aktarıyor. Cilt üzerinde morarma, kızarma ve ülser gibi hastalık durumları meydana getirmiyor. A ve b tipi borular içerisinde dalgalı hava akımı oluşuyor. Temizlik sırasında su geçirmez kılıfı bulunduğu için, temizlenmesi kolay bir şekilde oluyor. Motor sistemi alüminyum kaplıdır ve gün boyu çalışır. Çalışırken ısınmasını önlemek için küçük bir fan sistemi bulunduruyor. Fan, motorun ısınıp zarar görmesine engel oluyor. Yatak hareketli yapısı ile hastanın da bedensel olarak hareket etmesine olanak tanıyor. Hasta karyolası alarak daha kaliteli zaman geçirebilirsiniz.

Yatağın Kurulumu Nasıl Yapılır?

Yatağın aparatları çıkarılıp takılabildiği için, kurulumuza pratik bir şekilde gerçekleşiyor. Hasta yatağı, parçaları istenilen alana taşındıktan sonra tekerleri sabitleniyor. Güvenlik kilidi bulunan tekerlerin hareket etmesi önleniyor. Yatağın mevcut hortum kısmı hastanın ayak kısmına gelecek doğrultuda yerleştirilmesi gerekir.Pompa kısmı ise yine aynı şekilde ayakucu kısmına getirilir. Pompa elektrik ile temas halinde olur ise yatak şişmeye başlar. Tamamen şiştiğinden emin olana kadar bekletilmelidir. Şişme işlemi bittikten sonra, yatağın hastaya göre basınç oranı ayarlanır. Hasta gün boyu bu basınç ayarında yatağında zaman geçirir. Yatağın yanında bulunan hasta veya hasta yakınları hiçbir şekilde sigara içmemelidir. Aksi takdirde hem bedensel olarak zarar görürler hem de yatak risk altında kalabilir.

Hasta Yatağı ve Kuvveti

Hasta yataklarımızın taşıma kuvveti 140 kilogram ağırlığında kadar çıkmaktadır. Ayrıca yaraların iyileşmesi ve terlemenin önlenebilmesi için destek sağlar. Acil bir durum oluşursa ve hasta risk altında kalır ise yatağın havası indirilebilir. Hastanın bedeni üzerindeki basınç ve kan akışını sağladığı için tedavi süreci kolaylaşır. Hasta yatağı fiyatları, yatağın model aralıklarına göre değişim gösterir. İhtiyacı olan bireyler satın alma işlemlerinden yararlanabilirler. Ventilasyon sistemi var olduğu için hastanın diyaframdan doğru bir nefes alış verişinin olup olmadığı kontrol edilebilir. Doğru bir nefeste uzun soluklu nefesler alıp verilir. A+B sistemi hücreli yüzeyi bulunduğu için, yatak aynı pozisyon şekillerinde kalmaz. Kısa süreli hasta yatağına ihtiyaç duyuyorsanız, hasta yatağı kiralama imkânları da mevcuttur. Emek Yatak firması ile iletişime geçebilirsiniz. Hasta yataklarının satışları yapılıyor.

Hasta Yatakları


Yorumlar - Yorum Yaz