Kariyer Medikal Hasta Yatakları

DMCA.com Protection Status

© Tüm Hakları Saklıdır.
Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar ve resimler kaynak belirtilmeden kullanılamaz.
Whatsapp Numaramız
Kariyer Medikal Hasta Yatakları Whatsapp No
Ürün Kataloğu
Hasta Karyolası ve Yatakları Ürün Kataloğu
Site Haritası
Etiketler
hasta yataklarıhasta karyolasıhasta yatağı fiyatlarıhasta yatağıhasta yatağı kiralamaortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yataklarıhasta yatağı fiyatları, ev tipi hasta yatakları, hasta karyolası imalatı, felçli yatağılazımlıklı hasta yatağı, motorlu hasta karyolası, elektrikli hasta yatakları
Hastalar İçin Yataklar

Bu internet sitesi sayesinde size lazım olan hasta yatağı ve karyolası gibi bütün tıbbi eşyaları satın alabilir veya kiralayabilirsiniz. İrtibata geçmek ve kiralama şartlarını tamamen öğrenmek için iletişim sayfamızda yer alan numaralarından birini arayabilirsiniz. Bu sayede iletişiminizi hızlı tutabilir ve tedarikinizi daha çabuk yapabilirsiniz.

Çok uzun süreli kullanılmayacak olan hasta yatağı satın almak yerine kiralayabilirsiniz. Bu sayede yapmanız gereken masrafı çok daha aşağıya çekebilirsiniz. Elektrikli hasta yatağı kiralama satın almaya göre daha avantajlı ve masrafsızdır.

Birçok büyük devlet hastanesi ve özel hastanelerin kullandığı kaliteli ve sağlam marka hasta yatağı ve diğer medikal ürünlerimizi siz de uygun fiyatlarla temin edebilir ve evinizdeki hastanın bakımını kolaylaştırabilirsiniz. Elektrikli
hasta yatağı tedarikçisi Haskar Medikal firmasına katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.
Witra havalı yatak ürünlerinin ithalatını yapan Emek Sağlık partner firmamıza da teşekkürü borç biliriz.

Facebook'ta ürün ve hizmetlerimizle ilgili sayfamızı da inceleyebilirsiniz.

Manuel Hasta Yatağı

Manuel Hasta Yatağı

Hasta yataklarının birden fazla çeşidi söz konusudur. Çeşitlerinin fazla olmasından dolayı da insanlar kendi isteklerine göre ürün seçme şansına sahipler. İster teknolojik yapısı olan bir hasta yatağı tercih edebilir, ister sadece yatak karyolası alabilir ve yatağınızı kendiniz ekleyebilir, isterseniz de manuel özellikte olan bir yatak tercih edebilirsiniz. Manuel hasta yatağı çevirme sistemi ile hareket eden ve bu çevirme sistemi ile hastanın dilediği pozisyona getirerek daha rahat bir konumda vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz. Manuel hasta yataklarının satışı set şeklinde yapılır ve tarafınıza gönderilir. Bu set içerisinde platin bir yatak, hasta karyolası ve hasta yatağı alezi bulunur. Eğer sürekli bir kullanım düşünmüyor iseniz kısa süreli kullanımlar için manuel hasta yataklarından tercih edebilirsiniz.

Manuel Hasta Yatağı Özellikleri Nelerdir?

Manuel hasta yatağı özellikleri şu şekildedir;

  • Adından da anlaşılacağı gibi manuel bir sistemi vardır. Hastayı farklı bir yöne çevirmek, farklı bir tarafa konumlandırmak için çevirme sistemi kullanılır ve bu durumda manuel olarak yapılır.
  • Hasta yataklarının en önemli özellikleri arasında baş ve ayak kısmının kaldırılmasıdır. Manuel yataklarda da bu işlem yapılır baş ve yatağın ayak kısmı kaldırılır.
  • Ayak bölümünü eğer şekil değiştirmek istiyorsanız yatağın verdiği şekil yatağın diz kısmından kırılmasıdır. Böylelikle hasta oturur pozisyona gelebilir.
  • Yatağın baş kısmı ahşaptan yapılmıştır. Ahşap bir model olmasından dolayı herhangi bir mikrop barındırmaz ve temizlenmesi kolaydır.

Manuel hasta yatağı genel olarak ev gibi ortamlarda kullanılır. Tam olarak 4 adet ayağı mevcuttur. Bu ayaklar sayesinde yatağı dilediğiniz noktaya çevirebilirsiniz. Aynı zamanda kilitleme özelliği olmasından dolayı da tekerlekler yüzünden kayma durumu yaşanmaz. Bu hasta yatağının 2 yıl garantisi de bulunuyor. Yatakta mevcut olan herhangi bir problem ve sorunda garanti kapsamından yararlanabilirsiniz.

Manuel Hasta Yatağı Kiralama

Manuel hasta yatağı kiralama hizmetlerinden ürünü direkt olarak satın almak istemeyen kişiler faydalanabilir. Özellikle yatağı kısa süreli kullanmak isteyen kişiler için büyük avantaj olan bu işlem kişilere büyük faydalar sağlar. Sizlerde bu faydalardan yararlanmak ve hastanızın sağlığını korumak için bu firmamızın yatak modellerinden temin edebilirsiniz.

Manuel Hasta Yatağı


Yorumlar - Yorum Yaz