Hemen Ara
Hasta Yatağı Kiralama İstanbul

Hasta Yatağı
İstanbul'da hasta yatağı kiralama ve satış hizmetlerimiz, sağlık ve konforun birleştiği birinci sınıf bir deneyim sunmak üzere tasarlanmıştır. Uzman kadromuz, yüksek kaliteli ürünlerimiz ve hızlı servis anlayışımızla, müşterilerimizin özel ihtiyaçlarına uygun çözümler sunuyoruz. Her hasta için kişiye özel motorlu yataklarımız, havalı yatak sistemlerimiz ve teknolojik imkanlarımız, hastalarımıza konforlu bir iyileşme süreci sağlarken, aynı zamanda bakıcılarına da destek oluyor. İstanbul'da hasta yatağı kiralama ve satış hizmetlerimizde, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, güvenilir ve ekonomik çözümler sunmanın gururunu yaşıyoruz. Sağlıklı ve konforlu günler geçirmeniz için biz buradayız, sizin için en iyi hizmeti sunmak için sabırsızlanıyoruz.
DMCA.com Protection Status

© Tüm Hakları Saklıdır.
Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar ve resimler kaynak belirtilmeden kullanılamaz.
Whatsapp Numaramız
Kariyer Medikal Hasta Yatakları Whatsapp No
Ürün Kataloğu
Hasta Karyolası ve Yatakları Ürün Kataloğu
Site Haritası
Etiketler

hasta yataklarıhasta karyolasıhasta yatağıhasta yatağı kiralamaortopedik yatakelektrikli hasta yatakları, ev tipi hasta yatakları, hasta karyolası imalatı, felçli yatağılazımlıklı yatak, motorlu hasta karyolası

Hastalar İçin Yataklar

Bu internet sitesi sayesinde size lazım olan hasta karyolası ve yatağı gibi bütün tıbbi eşyaları satın alabilir veya kiralayabilirsiniz. İrtibata geçmek ve kiralama şartlarını tamamen öğrenmek için iletişim sayfamızda yer alan numaralarından birini arayabilirsiniz. Bu sayede iletişiminizi hızlı tutabilir ve tedarikinizi daha çabuk yapabilirsiniz.

Çok uzun süreli kullanılmayacak olan bir medikal yatak satın almak yerine kiralayabilirsiniz. Bu sayede yapmanız gereken masrafı çok daha aşağıya çekebilirsiniz. Elektrikli hasta yatağı kiralama satın almaya göre daha avantajlı ve masrafsızdır.

Birçok büyük devlet hastanesi ve özel hastanelerin kullandığı kaliteli ve sağlam marka hastane yatakları ve diğer medikal ürünlerimizi siz de uygun fiyatlarla temin edebilir ve evinizdeki hastanın bakımını kolaylaştırabilirsiniz.

Facebook'ta ürün ve hizmetlerimizle ilgili sayfamızı da inceleyebilirsiniz.

E-E-A-T

Kariyer Medikal olarak, sağlık sektöründe uzun yıllardır faaliyet gösteren bir firma olarak, E-E-A-T (Expertise, Authoritativeness, Trustworthiness - Uzmanlık, Yetkililik, Güvenilirlik) ilkelerine tam uyum sağladığımızı gururla belirtmek isteriz.

Uzmanlık (Expertise): Kariyer Medikal ekibi, sağlık sektöründe derin bir uzmanlığa sahiptir. Müşterilerimize en iyi ürün ve hizmetleri sunmak için eğitimli ve deneyimli bir kadroya sahibiz. Hasta yatakları, medikal ekipmanlar ve sağlık ürünleri konusundaki bilgimiz, müşterilerimize en iyi çözümleri sunmamıza olanak tanır.

Yetkililik (Authoritativeness): Kariyer Medikal, sektördeki güvenilir ve saygın bir isimdir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlama, profesyonel rehberlik sağlama ve kalite standartlarını yükseltme konularındaki liderliğimiz, firmamızın yetkililiğini göstermektedir. Sağlık kuruluşları ve bireysel müşteriler arasında güçlü bir itibara sahibiz.

Güvenilirlik (Trustworthiness): Müşteri memnuniyetini her zaman en üst düzeyde tutmayı taahhüt ediyoruz. Sağlık ürünleri ve hizmetlerimiz konusundaki güvenilirliğimiz, uzun vadeli ilişkiler kurmamıza olanak tanır. Müşterilerimiz, Kariyer Medikal'e güvenebilirler.

Kariyer Medikal olarak, E-E-A-T ilkelerine uygunluğumuzu sürekli olarak gözetiyor ve müşterilerimize en iyi sağlık çözümlerini sunmak için çaba harcıyoruz. Sağlık ve bakım alanında güvenilir bir iş ortağı olarak, sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Havalı Hasta Yatağı Fiyatları

Havalı Hasta Yatağı Fiyatları

Havalı hasta yatağı yatalak hastalar için kullanılmaktadır. Kullanılmasında ki neden devamlı yatmak zorunda kalan hastaların kan dolaşımında olan düzensizlik nedeniyle vücudunda oluşan kızarıklıkların zamanla yaraya dönüşmesini engellemektedir. Havalı hasta yatakları hastanelerde, evde, sağlık ocaklarında ve diyaliz merkezlerinde kullanılmaktadır. Havalı hasta yatağının en önemli özelliği elektrikle çalışıp hastada oluşan terlemeyi yavaşlatır. Firmamız Havalı hasta yatağı fiyatları için aranan tüm özelliklere günün her saati cevap verebilecektir. Firmamızdan konu hakkında daha geniş bilgi temin edebilirsiniz.

Havalı Hasta Yatağı Kiralamanın Önemi

Yatak kiralamak o kadar da zor değildir. Doğru firma ile çalışmak işinizi daha çok kolaylaştıracaktır. Yatak kiralamak bütçenize de daha uyum gösterileceği için tercih edilen kiralık olarak alınmasıdır. Ürünlerimiz toptan fiyat uygulaması  nedeniyle hastanın bütçesine daha çok uygundur. Firmamız Havalı hasta yatağı fiyatları konusunda sizlere yardımcı olacaktır.

Havalı Hasta Yatak  Ücretleri

Yatak ücretleri kullanım yerine ve özelliğine göre farklı olabilir. Dikkat edilmesi gereken nokta yatağın modelinin hastanın durumuna göre uygun olmasıdır. Yatak kiralama veya satın almaya göre fiyat farkı vardır. Tek yatak veya karyola almak isteyen olursa fiyatlarda ona göre değişir. Sadece hasta karyolası almak ise satın almaktan daha çok hesaplıdır. Hastanın geçici bir durumu için  tavsiye edilen yatağın kiralık olmasıdır.

Havalı Hasta Yatakları

Havalı Hasta Yatakları Neden Farklıdır?

Hasta yataklarının ücretlerin farklı olması yatağın kaliteli ve konforlu  olmasıdır. Hastanın özel isteğine bağlı olan farklılıklar vardır. Hasta yatağı alırken dikkat edilecek bir noktada doğru Havalı hasta yatağı fiyatları ile ürünü doğru hastaya almaktır. Yatağın kullanma süresi de ve motorlu olması fiyatı farklı kılmaktadır. Motorlu yatakların nerede kullanılacağı evde veya hastanede yerlerine göre farklılık göstermektedir. Yatak hastanın bedenini etkileyeceği için fiziksel olarak zarar vermeyen  ürün olmamalıdır. Bu konuya özellikle daha çok dikkat edilmelidir. Uzun süreli yatan hasta için mutlaka konforlu bir yatak alınması gereklidir. Burada dikkat edilecek nokta ise garanti belgesi ve hizmet sürelerinin ne kadar olmasıdır. Kiralık yatak alınınca yapılan sözleşmeye karşılık olarak yatakta herhangi bir sorun olup olmadığı kontrol edilip bir sorun yoksa tertemiz teslim edilmişse sadece kirası ödenir.


Yorumlar - Yorum Yaz