Kariyer Medikal Hasta Yatakları

DMCA.com Protection Status

© Tüm Hakları Saklıdır.
Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar ve resimler kaynak belirtilmeden kullanılamaz.
Whatsapp Numaramız
Kariyer Medikal Hasta Yatakları Whatsapp No
Ürün Kataloğu
Hasta Karyolası ve Yatakları Ürün Kataloğu
Site Haritası
Etiketler
hasta yataklarıhasta karyolasıhasta yatağı fiyatlarıhasta yatağıhasta yatağı kiralamaortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yataklarıhasta yatağı fiyatları, ev tipi hasta yatakları, hasta karyolası imalatı, felçli yatağılazımlıklı hasta yatağı, motorlu hasta karyolası, elektrikli hasta yatakları
Hastalar İçin Yataklar

Bu internet sitesi sayesinde size lazım olan hasta yatağı ve karyolası gibi bütün tıbbi eşyaları satın alabilir veya kiralayabilirsiniz. İrtibata geçmek ve kiralama şartlarını tamamen öğrenmek için iletişim sayfamızda yer alan numaralarından birini arayabilirsiniz. Bu sayede iletişiminizi hızlı tutabilir ve tedarikinizi daha çabuk yapabilirsiniz.

Çok uzun süreli kullanılmayacak olan hasta yatağı satın almak yerine kiralayabilirsiniz. Bu sayede yapmanız gereken masrafı çok daha aşağıya çekebilirsiniz. Elektrikli hasta yatağı kiralama satın almaya göre daha avantajlı ve masrafsızdır.

Birçok büyük devlet hastanesi ve özel hastanelerin kullandığı kaliteli ve sağlam marka hasta yatağı ve diğer medikal ürünlerimizi siz de uygun fiyatlarla temin edebilir ve evinizdeki hastanın bakımını kolaylaştırabilirsiniz. Elektrikli
hasta yatağı tedarikçisi Haskar Medikal firmasına katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.
Witra havalı yatak ürünlerinin ithalatını yapan Emek Sağlık partner firmamıza da teşekkürü borç biliriz.

Facebook'ta ürün ve hizmetlerimizle ilgili sayfamızı da inceleyebilirsiniz.

WC’Lİ HASTA YATAĞI

WC’Lİ HASTA YATAĞI

Sağlık ürünleri üreten firmaların hemen hemen hepsi yaşamı ve hayatı her zaman yatak üzerinde geçen hastaların yaşamsal faaliyetlerini daha iyi bir şekilde sürdürebilmesi açısından çeşitli özellikleri olan hasta yatakları üretiliyor. WC’li hasta yatağı hiç hareket edemeyen ve yataktan kalkamayan kişiler için oldukça önemlidir. Bu yataklardan temin etmenizde fayda vardır. WC’li hasta yatağı yatağa bağlı bir şekilde hastanın gün içerisinde ki ihtiyaçlarını rahat bir şekilde karşılamasına olanak sağlar. Hasta yatakları sayesinde hastaların sağlık durumları daha iyiye gittiği gibi daha konforlu bir hayat yaşıyorlar. Bu yatak sayesinde hasta hiç yerinden kaldırılmadan bulunduğu nokta üzerinde temel ihtiyaçlarını rahatlıkla giderebilir.

Temizliği En Kolay Olan Yatak Modelidir

Yatalak hastayı temel ihtiyaçları için sürekli olarak yatağından kaldırmak oldukça zordur. Hem hasta için hem de hastaya bakan kişiler için zor bir süreç olan bu durum birde bu tarz ihtiyaçlar olduğu zaman her iki taraf içinde yorucu ve zahmetlidir. Sizler evinizde yatağa bağlı olan hastanız var ise kendisine WC’Li hasta yatağı temin ederek bu yatak üzerinde yatmasını sağlayabilirsiniz. Temizliği kolay olan bir malzemeden üretilen bu yataklar en ufak bir kirlenme durumunda kılıfı direkt olarak çıkararak temizleyebilirsiniz. Yataklar özel üretimdir hasta için hayatı kolaylaştıran ne varsa düşünülüp o şekilde üretilmiştir.

Hasta Yatağı Özellikleri Nelerdir?

Hasta yatağı piyasa üzerinde birden fazla çeşitte ve özellikte bulunur. Bu özellikler şu şekildedir; Hasta yatakları hastanın hayatı kolaylaştırmayı başaran en önemli üründür. Hasta için mutlaka temin edilmesi gerekir. Tüm hasta yataklarının ortak özellikleri arasında tekerlekli olması yer alır. Tekerlekli olması yatağı istediğiniz yöne çekmenize yardımcı olur. Oynar başlığı sayesinde hasta ne şekilde rahat ediyorsa o şekilde konumlandırılabilir. Sağa ve sol tarafa dönebilmesi kumanda aracılığıyladır. Bir tuş ile hasta dilediğiniz yöne dönebilir. WC’Li hasta yatakları hastanın yerini değiştirmeden olduğu yerde ihtiyaçlarının giderilmesini sağlar. Temizliği kolaydır. Gün içerisinde temizleyebilirsiniz. Aynı zamanda hastanın terlemesini engelleyen ürünlerden yapılmıştır. Siz de hastanızın daha rahat bir şekilde hayatını sürdürmesini istiyorsanız bu yatak modellerimizden alabilirsiniz. Uygun olmayan hijyen koşullarından dolayı tuvaletli hasta yatağı kiralama hizmeti verilmemektedir.

WC li Hasta Yatağı


Yorumlar - Yorum Yaz