Kariyer Medikal Hasta Yatakları

DMCA.com Protection Status

© Tüm Hakları Saklıdır.
Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar ve resimler kaynak belirtilmeden kullanılamaz.
Whatsapp Numaramız
Kariyer Medikal Hasta Yatakları Whatsapp No
Ürün Kataloğu
Hasta Karyolası ve Yatakları Ürün Kataloğu
Site Haritası
Etiketler
hasta yataklarıhasta karyolasıhasta yatağı fiyatlarıhasta yatağıhasta yatağı kiralamaortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yataklarıhasta yatağı fiyatları, ev tipi hasta yatakları, hasta karyolası imalatı, felçli yatağılazımlıklı hasta yatağı, motorlu hasta karyolası, elektrikli hasta yatakları
Hastalar İçin Yataklar

Bu internet sitesi sayesinde size lazım olan hasta yatağı ve karyolası gibi bütün tıbbi eşyaları satın alabilir veya kiralayabilirsiniz. İrtibata geçmek ve kiralama şartlarını tamamen öğrenmek için iletişim sayfamızda yer alan numaralarından birini arayabilirsiniz. Bu sayede iletişiminizi hızlı tutabilir ve tedarikinizi daha çabuk yapabilirsiniz.

Çok uzun süreli kullanılmayacak olan hasta yatağı satın almak yerine kiralayabilirsiniz. Bu sayede yapmanız gereken masrafı çok daha aşağıya çekebilirsiniz. Elektrikli hasta yatağı kiralama satın almaya göre daha avantajlı ve masrafsızdır.

Birçok büyük devlet hastanesi ve özel hastanelerin kullandığı kaliteli ve sağlam marka hasta yatağı ve diğer medikal ürünlerimizi siz de uygun fiyatlarla temin edebilir ve evinizdeki hastanın bakımını kolaylaştırabilirsiniz. Elektrikli
hasta yatağı tedarikçisi Haskar Medikal firmasına katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.
Witra havalı yatak ürünlerinin ithalatını yapan Emek Sağlık partner firmamıza da teşekkürü borç biliriz.

Facebook'ta ürün ve hizmetlerimizle ilgili sayfamızı da inceleyebilirsiniz.

Hasta Yatağı Modellerinde Farklı Tercihler

Hasta yatağı, yatalak hastalar için mutlaka temin edilmesi gereken bir yataktır. Hastaların daha rahat ve konforu için gelişen teknoloji ile birlikte en iyi özelliklere zamanla sahip olarak hastanın her geçen gün daha iyi bir şekilde iyileşmesine imkân tanır. Belli başlı gün içerisinde ki hareketlerini yapmasını sağlar. Aynı zamanda hem hasta hem de hasta bakıcı için mucizevî bir yataktır. Özellikle hastanın gün içerisinde belirli zaman aralıkları ile sağa ve sola dönmesi gerekir. Bu durum yatak olmayan yerlerde çoğu zaman insan gücü ile yapılır. İnsan gücü bir yerde yetersiz kalır ve hasta bakıcı içinde son derece yorucudur. Bu tarz zor durumların giderilmesi için hasta yatağı imalatı ve satışı gerçekleştiriyoruz.

Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinden Faydalanın

Hasta yatağını direkt olarak almak istemeyen kişiler için hasta yatağı kiralama hizmetlerinden direkt olarak faydalanabilirsiniz. Böylelikle kiralama için her ay belirli bir ücret ödeyerek hastanızın rahat etmesini sağlayabilirsiniz. Hasta yatakları hastanın konforu için üretilen ve dilediği hareketleri yapmayı sağlayan bir yataktır.

Havalı Hasta Yatağı Nedir?

Havalı hasta yatağı, her hastanın kilosuna göre uyum sağlar. Bir hasta 50 kilo ise o kiloya göre uyumlu olduğu gibi 100 kilo olan bir hasta içinde aynı özellikleri sağlar. Hasta üzerinde sürekli olarak aynı yönde yatmaktan dolayı meydana gelen yatak yaraları vardır. Bu yatak yaraları hasta aynı yerde saatlerce yattığı sürece oluşmaya devam eder. Havalı hasta yatağı sayesinde vücudun her bölgesine aynı oranda basınç uygulanmasından dolayı kan akışı hızlanır. Kan akışı hızlandığı zamanda herhangi bir yara oluşmaz. Bu yaralar ancak uzun tedavi sonrasında iyileşir. Tamamen iyileşmesi içinde yatak temin ederek hastanızın bu tip rahatsızlıklardan korunmasını sağlayabilirsiniz.

Pozisyon Veren Havalı Hasta Yatağı Nedir?

Pozisyon veren havalı yatak, en çok tercih edilen yatak türleri arasında yer alır. Bu tip yataklar hasta için oldukça özel olan yataktır. Sağa ve sola rahat bir şekilde dönmeyi sağlar. Hasta bakıcının yapması gereken tek şey hastanın yarım saatte bir olarak sağa ya da sola dönmesini ayarlamaktır. Hasta bakıcı bu ayarlamayı yaptığı zaman saati dolduğu an hasta kendiliğinden sağa ya da sola döner. Sağa döndüğü zaman yattığı taraf sönerken diğer taraf şişer. Uygulanan basınç sayesinde yine yatak yarası olmaz. Kumanda ile istenilen her pozisyona girebilen bu yataklar ile hastanızın en güzel şekilde günlerini geçirmesine destek olabilirsiniz.

Hasta Yatağı Özellikleri Nedir?

Hasta yatağı özellikleri bakımından birçok özelliği vardır bu özellikleri şu şekildedir; Hasta yataklarının altında bulunan tekerlekler sayesinde yatak her yöne çevrilebilir. Güç ve kuvvet göstermeden kolay bir şekilde her yöne çevirebilirsiniz. Hasta oturur pozisyonda, yüksek bir şekilde ya da yatağı aşağı yöne çevirerek rahat bir şekilde yatabilir. Zaman ayarlanması sayesinde ayarladığınız zamana göre hasta belirli yönlere döner. Hasta psikolojik olarak da kendini daha iyi hisseder. Gün içerisinde ki kolay hareketleri kendisi yaparak yük oluyormuş gibi hissetmez. Çoğu özel hastanelerde, kamu hastanelerinde, hasta bakım merkezlerinde hastanın tedavi sürecinin daha fazla hızlanmasına yardımcı olmak için hasta yataklarımız kullanılır. Sadece hastalık durumlarından dolayı değil yaşlı kişiler içinde kullanılır. Yaşlı kişilerin daha rahat etmesi ve konfor sağlaması açısından bu yataklardan kullanabilirsiniz.

Hasta Yatağı Fiyatı Ne Kadardır?

Hasta yatağı fiyatı, model ve özelliklerine göre değişkenlik gösteren bir yapıdadır. Herkesin ekonomisine uyum sağlayabilen bu yatakların tüm özelliklerini öncelik olarak araştırmanız gerekir. Çok çeşit yatak olmasından dolayı genel olarak satın almak ya da kiralamak çoğu zaman zorlaşır. Hangisini alacağınız konusunda kararsız kalmanız normaldir. Sizler en çok ne tür özellikte bir ürün istiyorsanız onu bularak alabilirsiniz. Herkesin ekonomisine uyum sağlayan bu yatakları herkes rahatlıkla firmamız üzerinden satın alabilirsiniz. Firmamız bu konuda titiz davranmaktadır.

Tüm Yatakların Özellikleri İçin Bizden Destek Alabilirsiniz

Farklı farklı piyasada olan hasta yatakları olmasından dolayı hepsinin ayrı özellikleri vardır. Bu özelliklerin hepsini öğrenmek için firmamıza telefon üzerinden ulaşarak tüm bilgileri alabilirsiniz. Sizler için uygun olan ürünlerimizi daha rahat bir şekilde seçerek hastanızın konforunu sağlayabilirsiniz. Her hasta ve yaşlı için uygun olan bu yatakları evinizin bir noktasına yerleştirerek kullanabilir sevdiklerinizin güzel bir şekilde yaşamlarını devam ettirmesine olanak sağlayabilirsiniz. Tüm hasta yatakları için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Hasta yatağı


Yorumlar - Yorum Yaz