Kariyer Medikal Hasta Yatakları

DMCA.com Protection Status

© Tüm Hakları Saklıdır.
Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar ve resimler kaynak belirtilmeden kullanılamaz.
Whatsapp Numaramız
Kariyer Medikal Hasta Yatakları Whatsapp No
Ürün Kataloğu
Hasta Karyolası ve Yatakları Ürün Kataloğu
Site Haritası
Etiketler
hasta yataklarıhasta karyolasıhasta yatağı fiyatlarıhasta yatağıhasta yatağı kiralamaortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yataklarıhasta yatağı fiyatları, ev tipi hasta yatakları, hasta karyolası imalatı, felçli yatağılazımlıklı hasta yatağı, motorlu hasta karyolası, elektrikli hasta yatakları
Hastalar İçin Yataklar

Bu internet sitesi sayesinde size lazım olan hasta yatağı ve karyolası gibi bütün tıbbi eşyaları satın alabilir veya kiralayabilirsiniz. İrtibata geçmek ve kiralama şartlarını tamamen öğrenmek için iletişim sayfamızda yer alan numaralarından birini arayabilirsiniz. Bu sayede iletişiminizi hızlı tutabilir ve tedarikinizi daha çabuk yapabilirsiniz.

Çok uzun süreli kullanılmayacak olan hasta yatağı satın almak yerine kiralayabilirsiniz. Bu sayede yapmanız gereken masrafı çok daha aşağıya çekebilirsiniz. Elektrikli hasta yatağı kiralama satın almaya göre daha avantajlı ve masrafsızdır.

Birçok büyük devlet hastanesi ve özel hastanelerin kullandığı kaliteli ve sağlam marka hasta yatağı ve diğer medikal ürünlerimizi siz de uygun fiyatlarla temin edebilir ve evinizdeki hastanın bakımını kolaylaştırabilirsiniz. Elektrikli
hasta yatağı tedarikçisi Haskar Medikal firmasına katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.
Witra havalı yatak ürünlerinin ithalatını yapan Emek Sağlık partner firmamıza da teşekkürü borç biliriz.

Facebook'ta ürün ve hizmetlerimizle ilgili sayfamızı da inceleyebilirsiniz.

Tıbbi Yataklarla Hasta Bakımı

Tıbbi Yataklarla Hasta Bakımı

Sağlık, şakaya gelmez. Hayat sürekli olarak yeni durumlar ve yeni ihtiyaçlar getirdiğinden, insan sağlığı da bu değişen durumlardan etkilenmektedir. Bu nedenle insanlar, değişen durumlara karşı sağlıklarını korumak zorundadırlar. Sağlığın olumsuz etkilendiği hallerde, insanoğlu tüm maddi ve manevi varlığını, sağlığını yeniden kazanmak adına seferber etmektedir. Bu çabalar ise; büyük miktarda para, zaman ve emek maliyetine neden olduğundan, bu maliyetleri en aza indirmek adına teknolojik imkânlardan faydalanmak gerekir. Hasta yatağı tıp teknolojisinin sağladığı büyük faydalardan biri olup, sağlık problemlerinin çözümü için sarf edilen maliyetleri en aza indirme konusunda son derece etkin bir çözüm sunmaktadır.

Farklı Model Yatak Avantajı

İnsanların fizyolojik özellikleri kişiden kişiye farklılık gösterdiği gibi, yaşanılan rahatsızlıklar ve etkileri de kişiden kişiye farklılık göstermektedir. Söz gelimi aynı hastalığa sahip iki farklı kişiden biri, kilo problemleri yüzünden rahat hareket edemezken, diğeri ise ilerlemiş yaşlılık nedeniyle şikayetini dile getirememektedir. Bu gibi durumlar, hastaların kendi rahatsızlıklarına özel hasta yatağı ve bakım tekniği talep etmesine sebep olmuştur. Bu nedenle firmamız, farklı ihtiyaçlara cevap veren; havalı hasta yatağı elektrik motorlu yatak, lazımlık aparatlı hasta yatağı, evlerde dekoratif kullanıma uygun ahşap kenarlıklı ve metal iskeletli hasta yatağı gibi farklı modelleri kullanıcılarının hizmetine sunmaktadır. Pozisyon veren havalı yatak ise, yatalak hastaların aynı pozisyonda uzun süre hareketsiz kalma kaynaklı yatak yaralarına çözüm sunulması adına geliştirilmiştir.

Hasta Yatağı Kiralanabiliyor Mu?

Hasta yatağı fiyatı en çok sorulan sorulardan biri olmaktadır. Yatak fiyatlarımız, hastalarımızın ekonomik durumları göz önünde bulundurularak belirlenmiştir. Kalitemizden ödün vermeden uyguladığımız fiyat politikamız, yataklarımızın sahip olduğu niteliklere göre çeşitlendirilmektedir. Bu nedenle modelden modele fiyat farklılığı olması doğaldır. Hasta yatağı kiralama ise, çeşitli durumlarda hastalarımıza önerdiğimiz veya hastalarımız tarafından talep edilen bir hizmetimizdir. Bu seçenek, genellikle geçici olarak bir sağlık sorunu yaşayan ve hasta yatağı satın almak istemeyen hastalarımızın tercihi olmaktadır. Ancak her halükarda, satışa sunduğumuz veya kiraladığımız yataklarımız arasında hiçbir fark bulunmayıp, iki durumda da kaliteli bir hizmet sunmaktayız.
Tıbbi Hasta Yatakları


Yorumlar - Yorum Yaz