Kariyer Medikal Hasta Yatakları

DMCA.com Protection Status

© Tüm Hakları Saklıdır.
Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar ve resimler kaynak belirtilmeden kullanılamaz.
Whatsapp Numaramız
Kariyer Medikal Hasta Yatakları Whatsapp No
Ürün Kataloğu
Hasta Karyolası ve Yatakları Ürün Kataloğu
Site Haritası
Etiketler
hasta yataklarıhasta karyolasıhasta yatağı fiyatlarıhasta yatağıhasta yatağı kiralamaortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yataklarıhasta yatağı fiyatları, ev tipi hasta yatakları, hasta karyolası imalatı, felçli yatağılazımlıklı hasta yatağı, motorlu hasta karyolası, elektrikli hasta yatakları
Hastalar İçin Yataklar

Bu internet sitesi sayesinde size lazım olan hasta yatağı ve karyolası gibi bütün tıbbi eşyaları satın alabilir veya kiralayabilirsiniz. İrtibata geçmek ve kiralama şartlarını tamamen öğrenmek için iletişim sayfamızda yer alan numaralarından birini arayabilirsiniz. Bu sayede iletişiminizi hızlı tutabilir ve tedarikinizi daha çabuk yapabilirsiniz.

Çok uzun süreli kullanılmayacak olan hasta yatağı satın almak yerine kiralayabilirsiniz. Bu sayede yapmanız gereken masrafı çok daha aşağıya çekebilirsiniz. Elektrikli hasta yatağı kiralama satın almaya göre daha avantajlı ve masrafsızdır.

Birçok büyük devlet hastanesi ve özel hastanelerin kullandığı kaliteli ve sağlam marka hasta yatağı ve diğer medikal ürünlerimizi siz de uygun fiyatlarla temin edebilir ve evinizdeki hastanın bakımını kolaylaştırabilirsiniz. Elektrikli
hasta yatağı tedarikçisi Haskar Medikal firmasına katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.
Witra havalı yatak ürünlerinin ithalatını yapan Emek Sağlık partner firmamıza da teşekkürü borç biliriz.

Facebook'ta ürün ve hizmetlerimizle ilgili sayfamızı da inceleyebilirsiniz.

Tedavi Ve Bakımda Teknolojik Hasta Yatakları

Tedavi Ve Bakımda Teknolojik Yataklar

Sağlık problemleri, insanoğlunun yeryüzünde var olmaya başladığı ilk zamanlardan bu yana yaşanıla gelmiştir. Tarihte, sanatta ve farklı kültürlere ait efsanelerde, mutlaka yaşanılan bedensel ıstıraplardan bahsedilir. Bu acılar, zamanın koşullarına göre farklı çabalarla dindirilmeye çalışılmış, denenen yöntemlerin çoğu kulaktan dolam ve bilimsellikten uzak olduğundan, insan hayatına mal olmuştur. Hiç şüphesiz, bilimin de iddia ettiği üzere insan, iç ve dış etkilerden kolaylıkla etkilenebilen ve hayat kalitesi bir anda değişebilen zayıf bir varlıktır.

Hasta Yataklarında Psikolojik Destek

İnsanın biyolojik ve ruhsal yapısı, hayatı boyunca karşılaşabileceği durumlardan kolaylıkla etkilendiğinden, sağlık sorunları yaşanması da kaçınılmazdır. Yaşanılan sağlık sorunları, farklı sebeplerin sonuçları olduğundan, uygulanacak tedavi ve bakım türünün de farklı olması gerekmektedir. Günümüz modern tıbbı, farklı rahatsızlıklara farklı tedavi yöntemleri geliştirmiştir. Bu tedavi yöntemleri doğru ilaçlar ve tıbbi cihazlar ile desteklendiğinde, etkili sonuçlar vermektedir.

Diğer bilimlerde olduğu gibi tıp biliminin de gelişmesi, sağlık sorunlarına yaklaşımı tamamen değiştirmiştir. Bunun sonucunda geçmişte adeta kâbus haline gelen veba, diş çürükleri, böbrek taşları veya göz hastalıkları pek çok sağlık sorunu ya tamamen ortadan kalkmış veya kolayca tedavi edilebilir hale gelmiştir. Kuşkusuz bunda, laboratuar testleri ile ortaya çıkmış etkili ilaçlar ve hasta yatağı gibi insan anatomisine uygun tıp cihazlarının kullanılması son derece etkili olmuştur.

Hasta Yatağı Gereksinimi

Hastalıklar veya sakatlıklar, kişinin hareket kabiliyetini kısmen veya tamamen engelleyen durumlardır. Hareketsiz kalan hasta ise; beslenme, temizlik ve diğer kişisel ihtiyaçlarını gidermekten mahrum kalmakta, bu durum ona fiziksel ve ruhsal acı vermektedir. Özellikle felçli hastalarda his kaybı ve uzun süreli yatakta hareketsiz kalma gibi durumlar, hastalarda “yatak yaraları” oluşumuna sebep olurken, sıradan yatakların insan vücuduna olan uyumu hastalar için yeterli olmadığından, daha ciddi sağlık sorunları ortaya çıkabilmektedir.

Hasta karyolası en temelde hastanın hareketsizlik kaynaklı ihtiyaçlarının kolayca giderilmesi amacıyla özel olarak tasarlanmıştır. Bu gelişmiş tıbbi cihazlar, en temelde insan vücut anatomisinin gereksinimlerine cevap verecek şekilde üretilmekte ve kullanımı hasta açısından kolaylaşmaktadır.

Medikal Sektörün Kaliteli Yatak Modelleri

Hasta yatakları tıbbi mühendisliğin ortaya çıkardığı modern sağlık ekipmanlarıdır. Bu yataklar, hastaların ve hasta yakınlarının hayatını kolaylaştırmak adına geliştirilmiş olup, gerek hastanın konforu gerekse ihtiyaç duyacağı bakım ve tedaviye son derece uyumludur. Yatağın ergonomik yapısı, hastanın günlük hayatında yaşadığı kişisel ihtiyaçların giderilmesi konusunda oldukça etkili olup, tıbbi açıdan da oldukça yararlıdır.

Bu yataklar, sıradan yataklardan farklı olarak kısmen veya tamamen hareket yeteneğine sahiptirler. Bu sayede hasta ve yakınının fiziksel bir güç harcamasına gerek kalmadan, hastanın pek çok hareketinin kolaylıkla gerçekleştirmesine olanak tanımaktadır.

Hasta Yatakları Yüksek Maliyetli Midir?

Hasta yatakları, yüksek teknoloji ürünü tasarımlar olduğundan ve çoğu kişinin sadece hastanelerde kullanıldığına şahit olduğundan, kolaylıkla sahip olunamayacağı fikri yaygındır. Ancak bu düşüncenin aksine, günümüzde ihtiyaç sahibi herkesin kolaylıkla sahip olabileceği seçenekler mevcuttur.

Hasta yatağı fiyatı başta yatağın sahip olduğu niteliklere göre belirlenmektedir. Bununla birlikte firmamız, hastalarımızın bulunduğu ekonomik ve diğer durumları göz önünde bulundurarak, her bütçeye uygun şekilde fiyatlarını belirlemektedir.

Ayrıca, geçici ihtiyaçlar kapsamında ve yatağın satın alınmak istenmemesi halinde firmamız, hasta yatağı kiralama hizmeti de vermektedir. Bu sayede yatağın satın alma maliyetini üstlenmeden de bu kaliteden yararlanma imkânına sahip olunabilmektedir.

Motor Farklılıklarına Göre Yatak Çeşitleri

Üretmiş olduğumuz yataklar, farklı sağlık sorunlarının gerektirdiği ihtiyaçların giderilmesi amacıyla çeşitlendirilmiştir. Örneğin hareket edemeyen veya hareket etmesi tıbbi açıdan sakıncalı olan hastalarımız için 2,3 veya 4 motorlu yataklarımız tasarlanmış durumdadır. Bu yataklar bir kumanda aracılığıyla ve elektrik enerjisi ile hareket ettirilebildiğinden hem hastalarımız konforlu bir hareket imkânına kavuşmuş hem de hareketlerinde tıbbi bir sıkıntı yaşamamış olmaktadırlar.

Ayrıca felçli hastaların sıklıkla hareketsizlik kaynaklı yatak yaralarına maruz kalmaları sebebiyle, havalı hasta yatağı çözümümüz geliştirilmiştir. Bu yataklar, özel tasarım zeminleri ile hastanın vücut ağırlığının dengeli bir şekilde yatak yüzeyine dağılmasını sağlayarak, yatak yaraları oluşumunu engellemektedir. Evlerde kullanılmak üzere ahşap kenarlıklarıyla dekorasyona uygun modellerimiz de bulunmakta olup, her yöne dönen tekerlekleri ile ev içerisinde istenilen yöne rahatlıkla taşınabilmektedir. Tüm yataklarımız 2 yıllık garanti kapsamında olup, 10 yıllık yedek parça garantisi de verilmektedir.

Hasta Yatakları


Yorumlar - Yorum Yaz