Kariyer Medikal Hasta Yatakları

DMCA.com Protection Status

© Tüm Hakları Saklıdır.
Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar ve resimler kaynak belirtilmeden kullanılamaz.
Whatsapp Numaramız
Kariyer Medikal Hasta Yatakları Whatsapp No
Ürün Kataloğu
Hasta Karyolası ve Yatakları Ürün Kataloğu
Site Haritası
Etiketler
hasta yataklarıhasta karyolasıhasta yatağı fiyatlarıhasta yatağıhasta yatağı kiralamaortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yataklarıhasta yatağı fiyatları, ev tipi hasta yatakları, hasta karyolası imalatı, felçli yatağılazımlıklı hasta yatağı, motorlu hasta karyolası, elektrikli hasta yatakları
Hastalar İçin Yataklar

Bu internet sitesi sayesinde size lazım olan hasta yatağı ve karyolası gibi bütün tıbbi eşyaları satın alabilir veya kiralayabilirsiniz. İrtibata geçmek ve kiralama şartlarını tamamen öğrenmek için iletişim sayfamızda yer alan numaralarından birini arayabilirsiniz. Bu sayede iletişiminizi hızlı tutabilir ve tedarikinizi daha çabuk yapabilirsiniz.

Çok uzun süreli kullanılmayacak olan hasta yatağı satın almak yerine kiralayabilirsiniz. Bu sayede yapmanız gereken masrafı çok daha aşağıya çekebilirsiniz. Elektrikli hasta yatağı kiralama satın almaya göre daha avantajlı ve masrafsızdır.

Birçok büyük devlet hastanesi ve özel hastanelerin kullandığı kaliteli ve sağlam marka hasta yatağı ve diğer medikal ürünlerimizi siz de uygun fiyatlarla temin edebilir ve evinizdeki hastanın bakımını kolaylaştırabilirsiniz. Elektrikli
hasta yatağı tedarikçisi Haskar Medikal firmasına katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.
Witra havalı yatak ürünlerinin ithalatını yapan Emek Sağlık partner firmamıza da teşekkürü borç biliriz.

Facebook'ta ürün ve hizmetlerimizle ilgili sayfamızı da inceleyebilirsiniz.

Hasta Yataklarının Model Avantajları

Hasta Yataklarının Model Avantajları

Hasta yatakları insanların hastalandıkları süre boyunca önemli bir destekçi haline gelmektedir. Bu yatakların tasarımları özel olup her hastalık sürecinde bulunan insan için önemli birer hizmet vermektedirler. Hasta insanlar kadar yaşlı olan ve kendi kendine hareket etme kabiliyetinden yoksun olan insanlar da bu yatak olanaklarından yararlanma imkânı buluyorlar. Yatak çeşitlerimiz son derece geniştir. Motorlu yataklar en çok tercih edilen yataklardır. Ancak kısa süreli hastalarımız kendi hareket kabiliyetleri varsa manüel yatak modellerinden de faydalanabiliyorlar. Hasta yatağı olarak tasarlanan bir diğer yatak modeli de havalı yatak modelleridir. Havalı yatak çeşitleri konusunda firmamız en iyisini sunmakla kalkmıyor aynı zamanda bu yataklara daha kolay şekilde sahip olma olanaklarını da sizlere sunuyor.

Hasta Yataklarında Kalite Standartları

Dünya standartlarını esas alan üretim anlayışımız sayesinde hasta yatakları oldukça popüler hale gelmeye başladı. Artık hastaların tedavileri de evlerde profesyonel seviyede yapılıyor ve bu yataklar herhangi bir sorun çıkarmıyor. Hasta ve hasta yakınlarına en iyi kolaylıkları sağlayan hasta yatakları her türlü imkânı sunuyor. Eğer hastalarınız tamamen hareketten yoksun ise firmamız sizlere 4 motorlu olan tam donanımlı yatakları tavsiye etmektedir. Bu yataklar hastaya oturma, yatma, sağa dönme ve sola dönme gibi çeşitli pozisyonları aldırmada son derece önemli olan yataklardır. Hasta yatağı satın almadan önce firmamızdan bu yatak modelleri hakkında çok detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Hasta Yatağı Kiralamak Ve Satın Almak

Birçok insan hasta yataklarına sahip olmanın zor bir durum olduğunu düşünmektedir. Oysa hasta yatağı satın almak maliyetli olsa da kısa süreli hastalıklar için dilerseniz bu yatakları kiralama şansınız bulunmaktadır. Hasta yatağı fiyatları kiralama ve satın alma koşullarına göre farklılıklar göstermektedir. Her türlü yatak için farklı fiyat bulunması da yatakların sahip olduğu özelliklerden kaynaklanmaktadır. Yatak çeşitleri konusunda sizlere sunduğumuz olanaklar son derece geniştir. Bu yataklar tekerlekli olup istenilen odaya kurulabiliyor. Yatak çeşitleri konusunda firmamız montaj ve servis hizmeti de sunmaktadır. Her yatak satın alma ve kiralama sonrasında istenilen yere kurularak kullanıma hazır hale getiriliyor.

Hasta Yatakları


Yorumlar - Yorum Yaz