Kariyer Medikal Hasta Yatakları

DMCA.com Protection Status

© Tüm Hakları Saklıdır.
Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar ve resimler kaynak belirtilmeden kullanılamaz.
Whatsapp Numaramız
Kariyer Medikal Hasta Yatakları Whatsapp No
Ürün Kataloğu
Hasta Karyolası ve Yatakları Ürün Kataloğu
Site Haritası
Etiketler
hasta yataklarıhasta karyolasıhasta yatağı fiyatlarıhasta yatağıhasta yatağı kiralamaortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yataklarıhasta yatağı fiyatları, ev tipi hasta yatakları, hasta karyolası imalatı, felçli yatağılazımlıklı hasta yatağı, motorlu hasta karyolası, elektrikli hasta yatakları
Hastalar İçin Yataklar

Bu internet sitesi sayesinde size lazım olan hasta yatağı ve karyolası gibi bütün tıbbi eşyaları satın alabilir veya kiralayabilirsiniz. İrtibata geçmek ve kiralama şartlarını tamamen öğrenmek için iletişim sayfamızda yer alan numaralarından birini arayabilirsiniz. Bu sayede iletişiminizi hızlı tutabilir ve tedarikinizi daha çabuk yapabilirsiniz.

Çok uzun süreli kullanılmayacak olan hasta yatağı satın almak yerine kiralayabilirsiniz. Bu sayede yapmanız gereken masrafı çok daha aşağıya çekebilirsiniz. Elektrikli hasta yatağı kiralama satın almaya göre daha avantajlı ve masrafsızdır.

Birçok büyük devlet hastanesi ve özel hastanelerin kullandığı kaliteli ve sağlam marka hasta yatağı ve diğer medikal ürünlerimizi siz de uygun fiyatlarla temin edebilir ve evinizdeki hastanın bakımını kolaylaştırabilirsiniz. Elektrikli
hasta yatağı tedarikçisi Haskar Medikal firmasına katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.
Witra havalı yatak ürünlerinin ithalatını yapan Emek Sağlık partner firmamıza da teşekkürü borç biliriz.

Facebook'ta ürün ve hizmetlerimizle ilgili sayfamızı da inceleyebilirsiniz.

Sağlıkta Teknolojik Yatak Dönemi

Sağlıkta Teknolojik Yatak Dönemi  

İnsan sağlığı, iç ve dış etkiler sebebiyle dengesi her an değişebilecek bir yapıdadır. Bu nedenle hava değişimi, kazalar, kalıtsal faktörler ve daha pek çok etki sonucu hayat rutinine belirli bir süre ara vermek zorunda kalınabilir. Bu gibi durumlarda rahatsızlığın boyutuna göre geleneksel veya bilimsel tedavi yöntemleri aranır. Yaşanılan sağlık problemi ne olursa olsun tedavi ve bakım teknikleri farklı olsa da istirahat hepsinde gerekli bir unsurdur. Tedavi, bakım ve istirahat sürecinde, hastanın konforunun sağlanması, iyileşme sürecini kısaltacaktır. Aynı şekilde rahatsız bir durumda olan hastanın iyileşme süreci olumsuz etkilenecektir. Bu nedenle hasta yatağı gibi modern sağlık çözümlerinin kullanımı şarttır.

Neden Hasta Yatağı Kullanılmalı?

Basit rahatsızlıklarda tedavi ve istirahat için kişinin kullandığı yatağı veya temiz çarşafların serildiği bir kanepe yeterli olmaktadır. Kişi, uzun süre aynı yatakta ve mecburen aynı vücut pozisyonunda kalmak zorunda olmadığından bu tür bir yatak yeterli olacaktır. Ancak daha ciddi sağlık sorunlarında ise, hasta kişi ya hareket etmekte çok sıkıntı çekmekte veya hareket etmesi sağlığı açısından ciddi sonuçlar doğurabilmektedir. İşte bu gibi özel sağlık durumları için firmamız, hasta yatakları geliştirmekte ve üretmektedir. Üretmiş olduğumuz hasta yatakları, hastalarımızın kişisel ihtiyaçlarına cevap vermekte ve kişinin günlük yaşantısını kolaylaştırmayı hedeflemektedir.

Hasta Yatakları Pahalı Mıdır?

Hasta yatağı fiyatları hem piyasa koşulları, hem yatağın özellikleri hem de hastalarımızın bütçeleri göz önünde bulundurularak belirlenmektedir. Bu sayede hemen her ekonomik kesimden olan hastalarımıza uygun yatak modellerimiz mevcuttur. Aynı zaman satın alma durumunu tercih etmeyen veya geçici bir süreliğine bu yataklara ihtiyaç duyan müşterilerimiz için, hasta yatağı kiralama hizmeti de sunmaktayız. Yataklarımız, sağlam ve kaliteli malzemelerden üretilmiş olup, 200 kg’a kadar ağırlıkla kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Hastalarımızın konforu için gerek manüel gerekse elektrik motorları vasıtasıyla otomatik olarak hareket ettirilebilen modellerimiz mevcuttur. Ayrıca elektrik motorlu modellerimizde piller mevcut olduğundan elektrik kesintileri yaşandığında enerji sıkıntısı giderilmiş olmaktadır. Yataklarımız, 2 yıllık garantili olup, satış öncesi ve sonrasında müşterilerimize gereken desteği sağlamaktayız.

Teknolojik Hasta Yatağı


Yorumlar - Yorum Yaz