Hasta Yatağı

Kariyer Medikal İletişim
Hasta Yatağı
İstanbul'da hasta yatağı kiralama ve satış hizmetlerimiz, sağlık ve konforun birleştiği birinci sınıf bir deneyim sunmak üzere tasarlanmıştır. Uzman kadromuz, yüksek kaliteli ürünlerimiz ve hızlı servis anlayışımızla, müşterilerimizin özel ihtiyaçlarına uygun çözümler sunuyoruz. Her hasta için kişiye özel motorlu yataklarımız, havalı yatak sistemlerimiz ve teknolojik imkanlarımız, hastalarımıza konforlu bir iyileşme süreci sağlarken, aynı zamanda bakıcılarına da destek oluyor. İstanbul'da hasta yatağı kiralama ve satış hizmetlerimizde, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, güvenilir ve ekonomik çözümler sunmanın gururunu yaşıyoruz. Sağlıklı ve konforlu günler geçirmeniz için biz buradayız, sizin için en iyi hizmeti sunmak için sabırsızlanıyoruz.
DMCA.com Protection Status

© Tüm Hakları Saklıdır.
Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar ve resimler kaynak belirtilmeden kullanılamaz.
Whatsapp Numaramız
Kariyer Medikal Hasta Yatakları Whatsapp No
Ürün Kataloğu
Hasta Karyolası ve Yatakları Ürün Kataloğu
Site Haritası
Etiketler

hasta yataklarıhasta karyolasıhasta yatağıhasta yatağı kiralamaortopedik yatakelektrikli hasta yatakları, ev tipi hasta yatakları, hasta karyolası imalatı, felçli yatağılazımlıklı yatak, motorlu hasta karyolası

Hastalar İçin Yataklar

Bu internet sitesi sayesinde size lazım olan hasta karyolası ve yatağı gibi bütün tıbbi eşyaları satın alabilir veya kiralayabilirsiniz. İrtibata geçmek ve kiralama şartlarını tamamen öğrenmek için iletişim sayfamızda yer alan numaralarından birini arayabilirsiniz. Bu sayede iletişiminizi hızlı tutabilir ve tedarikinizi daha çabuk yapabilirsiniz.

Çok uzun süreli kullanılmayacak olan bir medikal yatak satın almak yerine kiralayabilirsiniz. Bu sayede yapmanız gereken masrafı çok daha aşağıya çekebilirsiniz. Elektrikli hasta yatağı kiralama satın almaya göre daha avantajlı ve masrafsızdır.

Birçok büyük devlet hastanesi ve özel hastanelerin kullandığı kaliteli ve sağlam marka hastane yatakları ve diğer medikal ürünlerimizi siz de uygun fiyatlarla temin edebilir ve evinizdeki hastanın bakımını kolaylaştırabilirsiniz.

Facebook'ta ürün ve hizmetlerimizle ilgili sayfamızı da inceleyebilirsiniz.

E-E-A-T

Kariyer Medikal olarak, sağlık sektöründe uzun yıllardır faaliyet gösteren bir firma olarak, E-E-A-T (Expertise, Authoritativeness, Trustworthiness - Uzmanlık, Yetkililik, Güvenilirlik) ilkelerine tam uyum sağladığımızı gururla belirtmek isteriz.

Uzmanlık (Expertise): Kariyer Medikal ekibi, sağlık sektöründe derin bir uzmanlığa sahiptir. Müşterilerimize en iyi ürün ve hizmetleri sunmak için eğitimli ve deneyimli bir kadroya sahibiz. Hasta yatakları, medikal ekipmanlar ve sağlık ürünleri konusundaki bilgimiz, müşterilerimize en iyi çözümleri sunmamıza olanak tanır.

Yetkililik (Authoritativeness): Kariyer Medikal, sektördeki güvenilir ve saygın bir isimdir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlama, profesyonel rehberlik sağlama ve kalite standartlarını yükseltme konularındaki liderliğimiz, firmamızın yetkililiğini göstermektedir. Sağlık kuruluşları ve bireysel müşteriler arasında güçlü bir itibara sahibiz.

Güvenilirlik (Trustworthiness): Müşteri memnuniyetini her zaman en üst düzeyde tutmayı taahhüt ediyoruz. Sağlık ürünleri ve hizmetlerimiz konusundaki güvenilirliğimiz, uzun vadeli ilişkiler kurmamıza olanak tanır. Müşterilerimiz, Kariyer Medikal'e güvenebilirler.

Kariyer Medikal olarak, E-E-A-T ilkelerine uygunluğumuzu sürekli olarak gözetiyor ve müşterilerimize en iyi sağlık çözümlerini sunmak için çaba harcıyoruz. Sağlık ve bakım alanında güvenilir bir iş ortağı olarak, sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Sağlıkta Teknolojik Yatak Dönemi

Sağlıkta Teknolojik Yatak Dönemi  

İnsan sağlığı, iç ve dış etkiler sebebiyle dengesi her an değişebilecek bir yapıdadır. Bu nedenle hava değişimi, kazalar, kalıtsal faktörler ve daha pek çok etki sonucu hayat rutinine belirli bir süre ara vermek zorunda kalınabilir. Bu gibi durumlarda rahatsızlığın boyutuna göre geleneksel veya bilimsel tedavi yöntemleri aranır. Yaşanılan sağlık problemi ne olursa olsun tedavi ve bakım teknikleri farklı olsa da istirahat hepsinde gerekli bir unsurdur. Tedavi, bakım ve istirahat sürecinde, hastanın konforunun sağlanması, iyileşme sürecini kısaltacaktır. Aynı şekilde rahatsız bir durumda olan hastanın iyileşme süreci olumsuz etkilenecektir. Bu nedenle hasta yatağı gibi modern sağlık çözümlerinin kullanımı şarttır.

Neden Hasta Yatağı Kullanılmalı?

Basit rahatsızlıklarda tedavi ve istirahat için kişinin kullandığı yatağı veya temiz çarşafların serildiği bir kanepe yeterli olmaktadır. Kişi, uzun süre aynı yatakta ve mecburen aynı vücut pozisyonunda kalmak zorunda olmadığından bu tür bir yatak yeterli olacaktır. Ancak daha ciddi sağlık sorunlarında ise, hasta kişi ya hareket etmekte çok sıkıntı çekmekte veya hareket etmesi sağlığı açısından ciddi sonuçlar doğurabilmektedir. İşte bu gibi özel sağlık durumları için firmamız, hasta yatakları geliştirmekte ve üretmektedir. Üretmiş olduğumuz hasta yatakları, hastalarımızın kişisel ihtiyaçlarına cevap vermekte ve kişinin günlük yaşantısını kolaylaştırmayı hedeflemektedir.

Hasta Yatakları Pahalı Mıdır?

Hasta yatağı fiyatları hem piyasa koşulları, hem yatağın özellikleri hem de hastalarımızın bütçeleri göz önünde bulundurularak belirlenmektedir. Bu sayede hemen her ekonomik kesimden olan hastalarımıza uygun yatak modellerimiz mevcuttur. Aynı zaman satın alma durumunu tercih etmeyen veya geçici bir süreliğine bu yataklara ihtiyaç duyan müşterilerimiz için, hasta yatağı kiralama hizmeti de sunmaktayız. Yataklarımız, sağlam ve kaliteli malzemelerden üretilmiş olup, 200 kg’a kadar ağırlıkla kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Hastalarımızın konforu için gerek manüel gerekse elektrik motorları vasıtasıyla otomatik olarak hareket ettirilebilen modellerimiz mevcuttur. Ayrıca elektrik motorlu modellerimizde piller mevcut olduğundan elektrik kesintileri yaşandığında enerji sıkıntısı giderilmiş olmaktadır. Yataklarımız, 2 yıllık garantili olup, satış öncesi ve sonrasında müşterilerimize gereken desteği sağlamaktayız.

Teknolojik Hasta Yatağı


Yorumlar - Yorum Yaz