Kariyer Medikal Hasta Yatağı

DMCA.com Protection Status

© Tüm Hakları Saklıdır.
Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar ve resimler kaynak belirtilmeden kullanılamaz.
Whatsapp Numaramız
Kariyer Medikal Hasta Yatakları Whatsapp No
Ürün Kataloğu
Hasta Karyolası ve Yatakları Ürün Kataloğu
Site Haritası
Etiketler
hasta yataklarıhasta karyolasıhasta yatağı fiyatlarıhasta yatağıhasta yatağı kiralamaortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yataklarıhasta yatağı fiyatları, ev tipi hasta yatakları, hasta karyolası imalatı, felçli yatağılazımlıklı hasta yatağı, motorlu hasta karyolası, elektrikli hasta yatakları
Hastalar İçin Yataklar

Bu internet sitesi sayesinde size lazım olan hasta yatağı ve karyolası gibi bütün tıbbi eşyaları satın alabilir veya kiralayabilirsiniz. İrtibata geçmek ve kiralama şartlarını tamamen öğrenmek için iletişim sayfamızda yer alan numaralarından birini arayabilirsiniz. Bu sayede iletişiminizi hızlı tutabilir ve tedarikinizi daha çabuk yapabilirsiniz.

Çok uzun süreli kullanılmayacak olan hasta yatağı satın almak yerine kiralayabilirsiniz. Bu sayede yapmanız gereken masrafı çok daha aşağıya çekebilirsiniz. Elektrikli hasta yatağı kiralama satın almaya göre daha avantajlı ve masrafsızdır.

Birçok büyük devlet hastanesi ve özel hastanelerin kullandığı kaliteli ve sağlam marka hasta yatağı ve diğer medikal ürünlerimizi siz de uygun fiyatlarla temin edebilir ve evinizdeki hastanın bakımını kolaylaştırabilirsiniz. Elektrikli
hasta yatağı tedarikçisi Haskar Medikal firmasına katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.
Witra havalı yatak ürünlerinin ithalatını yapan Emek Sağlık partner firmamıza da teşekkürü borç biliriz.

Facebook'ta ürün ve hizmetlerimizle ilgili sayfamızı da inceleyebilirsiniz.

E-E-A-T

Kariyer Medikal olarak, sağlık sektöründe uzun yıllardır faaliyet gösteren bir firma olarak, E-E-A-T (Expertise, Authoritativeness, Trustworthiness - Uzmanlık, Yetkililik, Güvenilirlik) ilkelerine tam uyum sağladığımızı gururla belirtmek isteriz.

Uzmanlık (Expertise): Kariyer Medikal ekibi, sağlık sektöründe derin bir uzmanlığa sahiptir. Müşterilerimize en iyi ürün ve hizmetleri sunmak için eğitimli ve deneyimli bir kadroya sahibiz. Hasta yatakları, medikal ekipmanlar ve sağlık ürünleri konusundaki bilgimiz, müşterilerimize en iyi çözümleri sunmamıza olanak tanır.

Yetkililik (Authoritativeness): Kariyer Medikal, sektördeki güvenilir ve saygın bir isimdir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlama, profesyonel rehberlik sağlama ve kalite standartlarını yükseltme konularındaki liderliğimiz, firmamızın yetkililiğini göstermektedir. Sağlık kuruluşları ve bireysel müşteriler arasında güçlü bir itibara sahibiz.

Güvenilirlik (Trustworthiness): Müşteri memnuniyetini her zaman en üst düzeyde tutmayı taahhüt ediyoruz. Sağlık ürünleri ve hizmetlerimiz konusundaki güvenilirliğimiz, uzun vadeli ilişkiler kurmamıza olanak tanır. Müşterilerimiz, Kariyer Medikal'e güvenebilirler.

Kariyer Medikal olarak, E-E-A-T ilkelerine uygunluğumuzu sürekli olarak gözetiyor ve müşterilerimize en iyi sağlık çözümlerini sunmak için çaba harcıyoruz. Sağlık ve bakım alanında güvenilir bir iş ortağı olarak, sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Hasta Yatakları Nedir

Hasta Yatakları Nedir?

Hasta yatağı son dönemlerde kendini oldukça geliştiren, teknoloji açısından yatalak hastaların yaşamını ve ona bakan kişilerin rutin işlerini kolaylaştıran, yatağa bağlı olan hastalar için mutlaka temin edilmesi gereken önemli bir yataktır. Bu yatak sayesinde hasta diğer yataklardan daha konforlu bir alanda yatarak daha huzurlu olur. Aynı zamanda çeşitli hasta bakım merkezleri ve hastane gibi alanlarda bu tip hastalar için yatak temin edilerek bu yataklarda tedavisi yapılır. Diğer yataklar hastanın vücudu ile uyum sağlamamasından dolayı daha sonra ki zamanlarda çeşitli vücut problemlerine yol açarak hastayı zor duruma sokar. Sürekli olarak aynı noktada yatmaktan dolayı yatak yaraları oluşur. Bu yatak yaraları uzun bir tedavi gerektirir. Tedavi edildikten sonra da aynı pozisyonda yine tekrardan yattığından dolayı bu yaraların tekrarlaması olağandır. Bu gibi problem ve hastalıklarla uğraşmamak adına evinizde yatalak olan bir hastanız var ise mutlaka bu yatak modellerimizden temin ederek daha rahat bir yaşam sürmesine olanak sağlayabilirsiniz.

Hasta Yatakları Özellikleri Nelerdir?

Hasta karyolası özellikleri bakımından oldukça yarar sağlayıcıdır. Hasta ile birebir ilgilenen insanlar için büyük faydası olan bu yataklar hasta içinde bulunmaz nimetler arasında yer alıyor. Hasta yatağı özellikleri şu şekildedir; Kullanım oranları sağladığı faydadan dolayı çok fazla artan hasta yatağı çeşitler bakımından da birbirinden farklıdır. Gerek motor, gerek yatağın sağa sola dönme özellikleri gibi özellikler değişkenlik gösterebilir. Çeşit çeşit farklı yataklar mevcuttur.

Yatakların çeşitli olmasından dolayı her bütçeye uyum sağlayan fiyat skalası vardır. Yatağın tekerlekli olması oda içerisinde bu tekerlekler sayesinde dilediğiniz yere çekilebilme özelliği vardır. İstediğiniz her yöne yatağı taşıyarak hastanın da sürekli aynı alanı görmemesini sağlayarak değişiklik yapabilirsiniz. Dilerseniz hasta yatağına bağlı ya da hasta yatağından bağımsız olan küçük tekerlekli ve masa boyutunun ayarlanabildiği masalar vardır. Bu masaları isterseniz yatağa birleşik olan modellerini tercih edebilir dilerseniz de siz daha sonrasında kendiniz temin ederek hastanın yemeğini daha rahat yemesini sağlayabilirsiniz. Masanın üzerine gün içerisinde kullanacağı ilaçları, suyunu ve gün içinde ihtiyaç olan ürünleri üzerine koyarak kullanabilirsiniz.

Yataklarda Bulunan Motor Sistemleri

Yatağın alt kısmında bulunan motor sayesinde yatağı yukarıya kaldırabilir, aşağı indirebilir, yatağı oturur pozisyona getirerek televizyon izleme pozisyonuna getirebilirsiniz. Yatak yaralarının oluşmasını engellemek adına yataklarda mevcut bulunan özellikler arasında en önemlisi olan özellik istisnasız yatağın ayarladığınız saate göre otomatik olarak sağa ve sola dönmesidir. Hastaya bakan kişi yatağı sağa sola dönme ayarını 15 dakika ya da yarım saat yaparsa o zaman dilimi dolduğu zaman hasta otomatik olarak sağa ya da sola otomatik olarak döner. Bazı yataklarda yatağı düz konuma getirme özelliği de mevcuttur.

Havalı Hasta Yatağı Nedir?

Havalı hasta yatağı motorlu yatak sistemleridir. Hastanın kilosuna göre ayarlama yapan bu yataklar herkesin kilosuna uyum sağlar. Kendiliğinden basınç ayarladığından dolayı yatak yaralarının oluşumunu engeller. Yatak çalıştığı her noktada etkili olmakla birlikte basıncın sabit kalmasını engelleyerek bu basıncın tüm vücuda yayılmasını sağlar. Havalı hasta yataklarımız tamamen yatak yaralarının engellenerek tekrardan oluşmaması için yapılmıştır.

Hasta Yatağı Fiyatları Nelerdir?

Hasta yatağı fiyatları yatağın boyutuna, motor gücüne, kaç tip motorlu olduğuna ve yatağın kendine has mevcut olan özelliklerine göre değişkenlik gösteriyor. Her bütçe ile uyumlu olan yataklar söz konusudur. Sizler dilerseniz bu yataklardan direkt olarak satın alabilir dilerseniz de hasta yatağı kiralama hizmetlerinden faydalanarak belirli bir kira karşılığında ödeme yapabilirsiniz.

Hasta Yatağı İle Konforlu Hayat Sunun

Sevdiklerinize daha konforlu ve daha rahat bir yaşam sunmak hemen hemen herkesin istekleri arasında yer alıyor. Özellikle evinde yatalak hastası olan insanlar hastayı daha fazla mutlu etme ihtiyacı hissediyor. Yatalak hastalar her daim daha iyi bir morale ve rahatlığa ihtiyaç duyarlar. Sizlerde onları daha fazla mutlu etmek, daha ferah bir ortam oluşturmak için ilk yapmanız gereken rahat bir yatak temin etmektir. Bu yatağı temin ettikten sonra hasta kendini psikolojik olarak da daha rahat hissedecek otomatik sistem sayesinde belli başlı işlerini kendisi halledecektir. Sevdiği eşyaları hastanın göreceği noktalara koyarak mutlu edebilirsiniz. Oda içerisine televizyon koyarak can sıkıntısını önleyebilirsiniz. Hasta yatağı modellerimiz ile hastalarınızın yaşam standartlarını daha da iyi hale getirebilirsiniz.

Hasta Yatakları


Yorumlar - Yorum Yaz