Kariyer Medikal Hasta Yatağı

DMCA.com Protection Status

© Tüm Hakları Saklıdır.
Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar ve resimler kaynak belirtilmeden kullanılamaz.
Whatsapp Numaramız
Kariyer Medikal Hasta Yatakları Whatsapp No
Ürün Kataloğu
Hasta Karyolası ve Yatakları Ürün Kataloğu
Site Haritası
Etiketler
hasta yataklarıhasta karyolasıhasta yatağı fiyatlarıhasta yatağıhasta yatağı kiralamaortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yataklarıhasta yatağı fiyatları, ev tipi hasta yatakları, hasta karyolası imalatı, felçli yatağılazımlıklı hasta yatağı, motorlu hasta karyolası, elektrikli hasta yatakları
Hastalar İçin Yataklar

Bu internet sitesi sayesinde size lazım olan hasta yatağı ve karyolası gibi bütün tıbbi eşyaları satın alabilir veya kiralayabilirsiniz. İrtibata geçmek ve kiralama şartlarını tamamen öğrenmek için iletişim sayfamızda yer alan numaralarından birini arayabilirsiniz. Bu sayede iletişiminizi hızlı tutabilir ve tedarikinizi daha çabuk yapabilirsiniz.

Çok uzun süreli kullanılmayacak olan hasta yatağı satın almak yerine kiralayabilirsiniz. Bu sayede yapmanız gereken masrafı çok daha aşağıya çekebilirsiniz. Elektrikli hasta yatağı kiralama satın almaya göre daha avantajlı ve masrafsızdır.

Birçok büyük devlet hastanesi ve özel hastanelerin kullandığı kaliteli ve sağlam marka hasta yatağı ve diğer medikal ürünlerimizi siz de uygun fiyatlarla temin edebilir ve evinizdeki hastanın bakımını kolaylaştırabilirsiniz. Elektrikli
hasta yatağı tedarikçisi Haskar Medikal firmasına katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.
Witra havalı yatak ürünlerinin ithalatını yapan Emek Sağlık partner firmamıza da teşekkürü borç biliriz.

Facebook'ta ürün ve hizmetlerimizle ilgili sayfamızı da inceleyebilirsiniz.

E-E-A-T

Kariyer Medikal olarak, sağlık sektöründe uzun yıllardır faaliyet gösteren bir firma olarak, E-E-A-T (Expertise, Authoritativeness, Trustworthiness - Uzmanlık, Yetkililik, Güvenilirlik) ilkelerine tam uyum sağladığımızı gururla belirtmek isteriz.

Uzmanlık (Expertise): Kariyer Medikal ekibi, sağlık sektöründe derin bir uzmanlığa sahiptir. Müşterilerimize en iyi ürün ve hizmetleri sunmak için eğitimli ve deneyimli bir kadroya sahibiz. Hasta yatakları, medikal ekipmanlar ve sağlık ürünleri konusundaki bilgimiz, müşterilerimize en iyi çözümleri sunmamıza olanak tanır.

Yetkililik (Authoritativeness): Kariyer Medikal, sektördeki güvenilir ve saygın bir isimdir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlama, profesyonel rehberlik sağlama ve kalite standartlarını yükseltme konularındaki liderliğimiz, firmamızın yetkililiğini göstermektedir. Sağlık kuruluşları ve bireysel müşteriler arasında güçlü bir itibara sahibiz.

Güvenilirlik (Trustworthiness): Müşteri memnuniyetini her zaman en üst düzeyde tutmayı taahhüt ediyoruz. Sağlık ürünleri ve hizmetlerimiz konusundaki güvenilirliğimiz, uzun vadeli ilişkiler kurmamıza olanak tanır. Müşterilerimiz, Kariyer Medikal'e güvenebilirler.

Kariyer Medikal olarak, E-E-A-T ilkelerine uygunluğumuzu sürekli olarak gözetiyor ve müşterilerimize en iyi sağlık çözümlerini sunmak için çaba harcıyoruz. Sağlık ve bakım alanında güvenilir bir iş ortağı olarak, sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Hasta Yatakları Kullanım Talimatı

Hasta Yatakları Kullanım Talimatı

Hasta yatakları gerek hastanelerde gerekse evlerde uzun süreli olarak yatakta tedavi görmek zorunda olan hastalar için çok önemli eşyalardır. Yatağa bağlı kalmış hastaların ve onlara refakat eden kişilerin bir nebze olsun işini kolaylaştıracak özelliklerde üretilmektedirler. Hasta yataklarının birçok çeşidi bulunmaktadır. Hepsinin de amacı hastalara bu zorlu süreçte gerekli konforu sağlayabilmektir. İlerleyen teknolojilerle birlikte daha işlevsel hasta yatakları üretilmektedir.

İdeal Bir Hasta Yatağının Özellikleri Nelerdir?

Öncelikle hastanın uzun süreli yatacağı düşünüldüğünde ortopedik ve hastanın vücudunun şeklini alabilecek kalitede olmalıdır. Hastanın genellikle aynı pozisyonda yatacağı göz önünde bulundurularak baş kısmının boynu zedelemeyecek rahatlıkta olması gerekir. Hasta yatağı aşırı yüksek ya da aşırı alçak olmalıdır. İdeal yatak dendiğinde ise tercihler havalı yataklar ve elektronik mekanizmaya sahip yataklardan yana olmalıdır. Bu tarz yataklar hem hasta hem de hasta yakını için daha işlevsel olmaktadır. Mutlaka korumalıkları olmalı ve bu korumalıklar gerektiğinde çıkarılabilmelidir. Tuvalet ihtiyacı için dahi olsa kalkamayan hastalar açsından yatağın sıvı geçirmez özellikte olması oldukça önemli bir ayrıntıdır. Hasta yataklarının şiltelerinde kullanılacak malzemeler yumuşak ve hastayı sıcak tutabilen özellikte olmalıdır. Hastanın farklı pozisyonlarda vakit geçirebilmesi için yatağın birkaç kademeli olmasında yarar vardır. Herhangi bir düşme tehlikesine karşılık yatağın karyolası ve tekerlekleri en kaliteli malzemelerden üretilmelidir.

Hasta Yatağı Kullanım Önerileri

Hasta yatağı alacak kişi öncelikle hastası için yatak çeşitlerinden en uygun olanını tercih etmekle işe başlamalıdır. Yatak evde kullanılacak hasta için ayrılan oda yatağa uygun olmalıdır. Hastayı yatırıp kaldırmak açısından olsun hasta yakınının rahat hareket edebilmesi açısından olsun ideal genişlikte bir oda tercih edilmelidir. Hastanın yatacağı ortam hijyen açısından elverişli olmalıdır. Yatak ile birlikte kullanılacak yastık, çarşaf, battaniye gibi eşyalar kısa aralıklarla değiştirilmelidir. Manüel ve elektronik olmak üzere iki çeşit hasta yatağı bulunmaktadır. Kullanım açısından elektronik olanlar daha uygundur. Bir kumanda yardımıyla yatak uygun pozisyona getirilebilir. Herhangi bir düşmeye karşı yatakların fren sistemi mutlaka devreye alınmalıdır. Hasta yatak fiyatları genel anlamda yatağın özelliklerine ve satın alınacak firmalara göre değişebilmektedir. Piyasada kalitesiz oldukça ucuz ürünler de vardır. Hasta yatağı alacak kişi mutlaka güvenirliğini ispatlamış bir yere başvurmalıdır. Bu manada firmamızın hizmetlerinden gönül rahatlığıyla yaralanabilirler.

Hasta Yatakları Kullanım Talimatı


Yorumlar - Yorum Yaz