Kariyer Medikal Hasta Yatakları

DMCA.com Protection Status

© Tüm Hakları Saklıdır.
Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar ve resimler kaynak belirtilmeden kullanılamaz.
Whatsapp Numaramız
Kariyer Medikal Hasta Yatakları Whatsapp No
Ürün Kataloğu
Hasta Karyolası ve Yatakları Ürün Kataloğu
Site Haritası
Etiketler
hasta yataklarıhasta karyolasıhasta yatağı fiyatlarıhasta yatağıhasta yatağı kiralamaortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yataklarıhasta yatağı fiyatları, ev tipi hasta yatakları, hasta karyolası imalatı, felçli yatağılazımlıklı hasta yatağı, motorlu hasta karyolası, elektrikli hasta yatakları
Hastalar İçin Yataklar

Bu internet sitesi sayesinde size lazım olan hasta yatağı ve karyolası gibi bütün tıbbi eşyaları satın alabilir veya kiralayabilirsiniz. İrtibata geçmek ve kiralama şartlarını tamamen öğrenmek için iletişim sayfamızda yer alan numaralarından birini arayabilirsiniz. Bu sayede iletişiminizi hızlı tutabilir ve tedarikinizi daha çabuk yapabilirsiniz.

Çok uzun süreli kullanılmayacak olan hasta yatağı satın almak yerine kiralayabilirsiniz. Bu sayede yapmanız gereken masrafı çok daha aşağıya çekebilirsiniz. Elektrikli hasta yatağı kiralama satın almaya göre daha avantajlı ve masrafsızdır.

Birçok büyük devlet hastanesi ve özel hastanelerin kullandığı kaliteli ve sağlam marka hasta yatağı ve diğer medikal ürünlerimizi siz de uygun fiyatlarla temin edebilir ve evinizdeki hastanın bakımını kolaylaştırabilirsiniz. Elektrikli
hasta yatağı tedarikçisi Haskar Medikal firmasına katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.
Witra havalı yatak ürünlerinin ithalatını yapan Emek Sağlık partner firmamıza da teşekkürü borç biliriz.

Facebook'ta ürün ve hizmetlerimizle ilgili sayfamızı da inceleyebilirsiniz.

Hasta Yatakları İçin Modern Seçimler

Hasta Yatakları İçin Modern Seçimler

Hasta olan bireyler için, yataklar önemli bir yere sahiptir. Özellikle konforlu ve kolay bir şekilde kullanılabilir olması avantajları arasında sayılabilir. Hasta yatağı kullanan kişiler, ameliyat olmuş olabilir ya da psikiyatrik bir tedavi de alabilir. Hastalığın çeşidine ve yatma koşullarına bağlı olarak yatak modelleri de değişim gösteriyor. Yatakların altında bulunan tekerlekler, yatağın hızlı bir şekilde hareket ettirilmesine yardımcı oluyor. Yapım aşamasında ise, usta elemanlar tarafından hazırlandığı için malzemeleri kalitelidir. Yıllar boyunca kullanılsa dahi, demirlerinde dökülmeler meydana gelmez ve paslanmaz. Ayrıca yatağın sağ ve sol tarafında hastanın, rahat bir şekilde hareket edebilmesi için korkuluklar bulunuyor. Korkuluklardan tutunan hasta, rahatça kalkabilir ve yürüyebilir. Tekrar oturmak istediğinde ise, korkulukların yardımı ile yavaşça oturabilir. Temizlik ve dezenfekte işlemlerinde korkuluklar yerinden çıkarılıp tekrardan aynı yerine takılabiliyor. Bunun için özel bir alan yapılmıştır. Yataklarımız, tamamen hastanın sağlığını ve memnuniyetini düşünülerek yapılmıştır.

Hasta Yataklarının Sağlığa Yararları Nelerdir?

Hasta yataklarımız içerisinde bulunan yumuşak yapılar, bedenin tamamen rahat etmesi için birebirdir. Hasta yatağa uzandığı andan itibaren baş, boyun, bacaklar, ayaklar gibi sinir sistemlerinin aktif olarak yoğun olduğu yerler rahatlar ve gevşer. Kan dolaşımı hızlanır ve kişi daha rahat bir şekilde nefes almaya başlar. Yani doğru nefes tekniklerini dahi öğrenmiş oluyor. Yatağın içerisinde ortopedik bir özellik mevcuttur. Kişinin kan dolaşımının hızlanması adına, yatak çeşitli pozisyonlara getirilebilir. Örneğin motorlu hasta yatağı tercihi olan bir insan, istediği yatak pozisyonunu saniyeler içerisinde elde edebilir. Yatakta uzanabilir, oturabilir ve otururken belinin rahat edebileceği bir açıyı hızlıca tek tuş ile gerçekleştirebilir. Hasta yatakları hasta için önemlidir ve kesinlikle alınmalı ve ihmal edilmemelidir.

Hasta Yataklarının Özellikleri 

Hasta yatağı, tamamen hastaların huzuru düşünülerek yapılmıştır. Demir çubuklu ya da motorlu olmak üzere çeşitleri bulunuyor. Uygun fiyatları ile her insanın bütçesine uygun bir şekilde tasarlanmıştır. Hastane, ev gibi birçok alana uygundur ve kolaylık ile taşınabilir. Hasta yakınları, yatağı satın alabilir ya da kiralayabilir. Maddi açıdan birçok yönden avantajı bulunuyor. Yatakta zaman geçirme süresi, kişiden kişiye değişebilir. Psikiyatrik bir tedavi almak isteyen kişi sadece 6 ay boyunca yatakta kalmak zorunda ise, yatak kiralanabilir. Eğer ki, felç kalan bir insan uzun yıllar boyunca yatağa bağlı kalacaksa, yatak satın alınabilir. Bu tamamen tercih meselesidir. Firmamızın https://www.hasta-yataklari.com web sitesinde online olarak satışa sunduğu Hasta yatakları fiyatları değişen spektral aralıktadır.


Yorumlar - Yorum Yaz