Kariyer Medikal Hasta Yatakları

DMCA.com Protection Status

© Tüm Hakları Saklıdır.
Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar ve resimler kaynak belirtilmeden kullanılamaz.
Whatsapp Numaramız
Kariyer Medikal Hasta Yatakları Whatsapp No
Ürün Kataloğu
Hasta Karyolası ve Yatakları Ürün Kataloğu
Site Haritası
Etiketler
hasta yataklarıhasta karyolasıhasta yatağı fiyatlarıhasta yatağıhasta yatağı kiralamaortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yataklarıhasta yatağı fiyatları, ev tipi hasta yatakları, hasta karyolası imalatı, felçli yatağılazımlıklı hasta yatağı, motorlu hasta karyolası, elektrikli hasta yatakları
Hastalar İçin Yataklar

Bu internet sitesi sayesinde size lazım olan hasta yatağı ve karyolası gibi bütün tıbbi eşyaları satın alabilir veya kiralayabilirsiniz. İrtibata geçmek ve kiralama şartlarını tamamen öğrenmek için iletişim sayfamızda yer alan numaralarından birini arayabilirsiniz. Bu sayede iletişiminizi hızlı tutabilir ve tedarikinizi daha çabuk yapabilirsiniz.

Çok uzun süreli kullanılmayacak olan hasta yatağı satın almak yerine kiralayabilirsiniz. Bu sayede yapmanız gereken masrafı çok daha aşağıya çekebilirsiniz. Elektrikli hasta yatağı kiralama satın almaya göre daha avantajlı ve masrafsızdır.

Birçok büyük devlet hastanesi ve özel hastanelerin kullandığı kaliteli ve sağlam marka hasta yatağı ve diğer medikal ürünlerimizi siz de uygun fiyatlarla temin edebilir ve evinizdeki hastanın bakımını kolaylaştırabilirsiniz. Elektrikli
hasta yatağı tedarikçisi Haskar Medikal firmasına katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.
Witra havalı yatak ürünlerinin ithalatını yapan Emek Sağlık partner firmamıza da teşekkürü borç biliriz.

Facebook'ta ürün ve hizmetlerimizle ilgili sayfamızı da inceleyebilirsiniz.

Hasta Yatakları İle Kolay Yaşam

Hasta Yatakları İle Daha Kolay Bir Yaşam Sizi Bekliyor

Çeşitli sebeplerden dolayı yakınlarınızda ya da kendinizde yürümenize engel olabilecek ve sizleri ömür boyu yatağa mahkûm edebilecek hastalıklar mevcuttur. Bu hastalıklar tedavi edilemediği gibi yaşamı da doğrudan etkileyerek oldukça zor bir yaşama mahkûm eder. Bu hastalık hem fiziksel hem de psikolojik problemlere yol açar. Öncelik olarak bu gibi hastaların kendilerini daha iyi hissedebilmesi için hasta yatağı temin etmenizde fayda vardır. Hasta yatağı özellikleri bakımından farklı ürünler ile ön plana çıkar. Ne tür bir özellik istiyorsanız ona uygun bir yatak bulabilirsiniz. Hasta yatağı satın almak istemiyorsanız hasta yatağı kiralama seçeneklerinden de faydalanarak daha kolay bir yaşama adım atabilirsiniz.

Hasta Yatağı Avantajları Nelerdir?

Hasta yataklarının kendine has birçok avantajları söz konusudur. Bu avantajlar hem hastaya hem de hasta bakıcısına çok fazla avantaj sağlar. Hasta yatağı avantajları şu şekildedir;

  • Hasta yataklarının mevcut bulunan birçok özelliği ile hastalar daha rahat bir şekilde hareket edebilir. Sağa sola dönüşleri kolay olabilir. Çeşitli hasta yataklarının özellikleri arasında otomatik olarak sizlerin belirlediği bir zaman diliminde sağa ve sola dönüşleri yapar.
  • Pozisyonunu istediği gibi düzeltir ve kendini daha rahat bir konuma getirebilir. Böylelikle çeşitli hareketleri kendi başına yaptığından dolayı psikolojik olarak da iyi hissederek kendisine bakan kişiye yük olmamış gibi hisseder.
  • Hasta sürekli olarak aynı pozisyonda yattığından dolayı yatak yaraları artar buda uzun vade de bir tedavi gerektirir. Havalı hasta yatağı ile yatak yaralarına rahatlıkla çözüm bulabilirsiniz.

Yataklar havadar olmasından dolayı herhangi nem ve ıslaklıktan etkilenmez.

Hasta Yatağı Fiyatları Ne Kadardır?

Hasta yatağı fiyatı her yatağa göre farklılık gösterir. Sizler ne özellikte bir yatak istiyorsanız o özelliğe göre fiyat belirlenerek satışa sunulur. Satın almak bir yana dilerseniz kiralayarak da belirli bir ücret karşılığında hasta yatağına sahip olabilirsiniz. Hem sevdiklerinizi hem de hastaya bakan kişiye oldukça rahat bir yaşam sunan bu yatakları araştırarak kendi bütçenize uygunluğunu belirleyerek hasta karyolası alabilirsiniz. Her bütçeye ve her ekonomiye uyum sağlayan yataklar mevcuttur.

Hasta Yatağı


Yorumlar - Yorum Yaz