Kariyer Medikal Hasta Yatakları

DMCA.com Protection Status

© Tüm Hakları Saklıdır.
Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar ve resimler kaynak belirtilmeden kullanılamaz.
Whatsapp Numaramız
Kariyer Medikal Hasta Yatakları Whatsapp No
Ürün Kataloğu
Hasta Karyolası ve Yatakları Ürün Kataloğu
Site Haritası
Etiketler
hasta yataklarıhasta karyolasıhasta yatağı fiyatlarıhasta yatağıhasta yatağı kiralamaortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yataklarıhasta yatağı fiyatları, ev tipi hasta yatakları, hasta karyolası imalatı, felçli yatağılazımlıklı hasta yatağı, motorlu hasta karyolası, elektrikli hasta yatakları
Hastalar İçin Yataklar

Bu internet sitesi sayesinde size lazım olan hasta yatağı ve karyolası gibi bütün tıbbi eşyaları satın alabilir veya kiralayabilirsiniz. İrtibata geçmek ve kiralama şartlarını tamamen öğrenmek için iletişim sayfamızda yer alan numaralarından birini arayabilirsiniz. Bu sayede iletişiminizi hızlı tutabilir ve tedarikinizi daha çabuk yapabilirsiniz.

Çok uzun süreli kullanılmayacak olan hasta yatağı satın almak yerine kiralayabilirsiniz. Bu sayede yapmanız gereken masrafı çok daha aşağıya çekebilirsiniz. Elektrikli hasta yatağı kiralama satın almaya göre daha avantajlı ve masrafsızdır.

Birçok büyük devlet hastanesi ve özel hastanelerin kullandığı kaliteli ve sağlam marka hasta yatağı ve diğer medikal ürünlerimizi siz de uygun fiyatlarla temin edebilir ve evinizdeki hastanın bakımını kolaylaştırabilirsiniz. Elektrikli
hasta yatağı tedarikçisi Haskar Medikal firmasına katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.
Witra havalı yatak ürünlerinin ithalatını yapan Emek Sağlık partner firmamıza da teşekkürü borç biliriz.

Facebook'ta ürün ve hizmetlerimizle ilgili sayfamızı da inceleyebilirsiniz.

Hasta Yataklarının Özellikleri

Hasta Yataklarının Özellikleri

Hasta yatağı ihtiyaç olunduğunda medikal firmaları titizlikle araştırılmalı ve doğru firma tercih edildiğinden emin olunmalıdır. Hastaların ne kadar süre ihtiyacı olacağı bilinmediğinden, daima uzun ömürlü olan hasta yatakları tercih edilmelidir. Kaliteli olarak yapılan tercihler uzun dönemde daima kullanıcısını rahat ettirir. Sektörde yaptığı üretimler ve yakaladığı satış potansiyeli ile yerini sağlamlaştıran firmamız, daima sizleri memnun edecek hasta karyolası modelleri üretimi yapmaktadır.

Hasta Yataklarının Teknik Özellikleri

  • Hasta yatağı en temel olarak, motor özelliği bulunanlar için 4000 ila 6000 Newton arası değişen bir güce sahiptir ve gerektiği durumlarda bu yataklar pil ile de çalıştırılabilir.
  • Ürettiğimiz hasta yatakları genel anlamda 2 metre boya ve 100 cm genişliğe sahiptir. Yerden yükselebilme ölçüsü 40 ila 80 cm arası değişir.
  • Kumanda sistemi bulunan yataklarımızın kullanımı için 220v prize ihtiyaç duyulmaktadır.
  • Üretimde meydana gelecek her türlü ariza ve hayali ürünler için firmamız garanti vermektedir.
  • Ürettiğimiz hasta yataklarında birden fazla motor seçeneğine sahip yataklar, bağımsız motor seçeneğine sahiptir. Bu yataklarda bulunan motorlar birbirinden bağımsız olarak çalıştırılabilir.
  • Yatağın kenarlarındaki korkuluklar birbirinden bağımsızdır ve çok kolay bir şekilde açılarak hastanın rahatça yataktan inmesine olanak verir. Anti bakteriyel özelliğe sahip ABS malzemeden üretilen bu korkuluklar, mikrop taşımadığı için risk taşımaz.
  • Yatağın şase takımının bulunduğu alan tamamen alüminyum malzeme ile kapatıldığından dolayı oldukça güvenli bir kullanım sunar.
  • Yatağın alt kısmında bulunan tekerler 360 derece dönme kabiliyetine sahiptir. Yatak bu nedenle istenilen yere rahatça döndürülebilir. Kullandığımız tekerler kilit özelliğine sahiptir ve ihtiyaç durumunda yatağı kilitlemeyi mümkün hale getirir.
  • Hasta yataklarımızın her köşesinde serum takmak için özel aparat bulunur. Her hastaya özel olarak üretilmesinin yanı s ıra kısa d önem kullanımlar için hasta yatağı kiralama seçenekleri de mevcuttur.

Hasta Yataklarının Genel Özellikleri

Üstün Kaliteli Hasta Yatağı Hizmeti

Uzman kadromuz ile ürettiğimiz havalı hasta yatağı tüm kalite standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Birçok özel kuruluşa da yatak satışı bulunan firmamız, her türlü hastası olan müşterilerimize en iyi yatak hizmetini vermeye devam etmektedir. İhtiyacınız olan her tür yatak için bizimle iletişime geçerek hasta yatağı fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Hasta Yatakları


Yorumlar - Yorum Yaz