Kariyer Medikal Hasta Yatağı

DMCA.com Protection Status

© Tüm Hakları Saklıdır.
Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar ve resimler kaynak belirtilmeden kullanılamaz.
Whatsapp Numaramız
Kariyer Medikal Hasta Yatakları Whatsapp No
Ürün Kataloğu
Hasta Karyolası ve Yatakları Ürün Kataloğu
Site Haritası
Etiketler
hasta yataklarıhasta karyolasıhasta yatağı fiyatlarıhasta yatağıhasta yatağı kiralamaortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yataklarıhasta yatağı fiyatları, ev tipi hasta yatakları, hasta karyolası imalatı, felçli yatağılazımlıklı hasta yatağı, motorlu hasta karyolası, elektrikli hasta yatakları
Hastalar İçin Yataklar

Bu internet sitesi sayesinde size lazım olan hasta yatağı ve karyolası gibi bütün tıbbi eşyaları satın alabilir veya kiralayabilirsiniz. İrtibata geçmek ve kiralama şartlarını tamamen öğrenmek için iletişim sayfamızda yer alan numaralarından birini arayabilirsiniz. Bu sayede iletişiminizi hızlı tutabilir ve tedarikinizi daha çabuk yapabilirsiniz.

Çok uzun süreli kullanılmayacak olan hasta yatağı satın almak yerine kiralayabilirsiniz. Bu sayede yapmanız gereken masrafı çok daha aşağıya çekebilirsiniz. Elektrikli hasta yatağı kiralama satın almaya göre daha avantajlı ve masrafsızdır.

Birçok büyük devlet hastanesi ve özel hastanelerin kullandığı kaliteli ve sağlam marka hasta yatağı ve diğer medikal ürünlerimizi siz de uygun fiyatlarla temin edebilir ve evinizdeki hastanın bakımını kolaylaştırabilirsiniz. Elektrikli
hasta yatağı tedarikçisi Haskar Medikal firmasına katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.
Witra havalı yatak ürünlerinin ithalatını yapan Emek Sağlık partner firmamıza da teşekkürü borç biliriz.

Facebook'ta ürün ve hizmetlerimizle ilgili sayfamızı da inceleyebilirsiniz.

E-E-A-T

Kariyer Medikal olarak, sağlık sektöründe uzun yıllardır faaliyet gösteren bir firma olarak, E-E-A-T (Expertise, Authoritativeness, Trustworthiness - Uzmanlık, Yetkililik, Güvenilirlik) ilkelerine tam uyum sağladığımızı gururla belirtmek isteriz.

Uzmanlık (Expertise): Kariyer Medikal ekibi, sağlık sektöründe derin bir uzmanlığa sahiptir. Müşterilerimize en iyi ürün ve hizmetleri sunmak için eğitimli ve deneyimli bir kadroya sahibiz. Hasta yatakları, medikal ekipmanlar ve sağlık ürünleri konusundaki bilgimiz, müşterilerimize en iyi çözümleri sunmamıza olanak tanır.

Yetkililik (Authoritativeness): Kariyer Medikal, sektördeki güvenilir ve saygın bir isimdir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlama, profesyonel rehberlik sağlama ve kalite standartlarını yükseltme konularındaki liderliğimiz, firmamızın yetkililiğini göstermektedir. Sağlık kuruluşları ve bireysel müşteriler arasında güçlü bir itibara sahibiz.

Güvenilirlik (Trustworthiness): Müşteri memnuniyetini her zaman en üst düzeyde tutmayı taahhüt ediyoruz. Sağlık ürünleri ve hizmetlerimiz konusundaki güvenilirliğimiz, uzun vadeli ilişkiler kurmamıza olanak tanır. Müşterilerimiz, Kariyer Medikal'e güvenebilirler.

Kariyer Medikal olarak, E-E-A-T ilkelerine uygunluğumuzu sürekli olarak gözetiyor ve müşterilerimize en iyi sağlık çözümlerini sunmak için çaba harcıyoruz. Sağlık ve bakım alanında güvenilir bir iş ortağı olarak, sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Sağlıkta Teknolojik Gelişmelerin Geldiği Nokta

Sağlıkta Teknolojik Gelişmelerin Geldiği Nokta

Sağlık, insan için vazgeçilmez bir yaşam sermayesidir. Hayatın sürekliliği ve kalitesi için olmazsa olmaz bir gereksinimdir. Ancak değişen içsel ve dışsal etkenlerin sağlığa olan olumsuz etkileri, bu sürekliliği korumayı zorlaştırabilir. İmkanlar dâhilinde, sağlığın korunması adına yapılabilecek şeyler olduğu gibi, bazı özel durumlarda yaşam kalitesini istenen seviyede tutmak oldukça zor olabilmektedir. Sağlıkla ilgili yaşanılan problemler; geçici fakat uzun süreli bir tedavi gerektirebildiği gibi bazı durumlarda ömür boyu bakım gerektirebilir. Hasta yatağı ister geçici tedavilerde olsun, isterse ömür boyu bakım gerektiren durumlar olsun, her iki koşulda da gereken ihtiyacı karşılamaktadır. Firmamız, hasta yatağı hizmetleri konusunda kaliteli bir anlayışla, müşteri memnuniyetini amaçlayan kurumsal hizmet vermektedir.

Hasta Yatağının Kazandırdıkları

Hasta yatakları sahip oldukları yapısal özellikler ve teknolojik ekipmanları ile sıradan bir yatağın sağlayabileceği faydalardan çok daha fazlasını sunmaktadır. Sıradan yatakların sabit pozisyonları, hareket kabiliyetini kısmen veya tamamen yitirmiş kişilere yaşatacağı zorluklar, hasta yataklarının otomatik hareket edebilen elektrikli aksamları ile kolaylaştırılmaktadır. Bu aksamlar, hasta yatağı yapısında yerleşik halde bulunan 2 veya daha fazla sayıdaki elektrik motorunun hareketi ile hastanın hareketini sağlamaktadır. Bu sayede hastayı, başta hareketsizlik nedenli pek çok sıkıntıdan kurtardığı gibi, temizlik, tuvalet ve diğer ihtiyaçlarının da kolaylıkla giderilmesine olanak vermektedir. Bütün bu işlemleri herhangi bir fiziksel güç gerektirmeden, yalnızca bir kumanda ile gerçekleştiren bu yataklar, bünyelerindeki pil sayesinde elektrik kesintisinde dahi işlevini yerine getirmekte ve hastayı mağdur etmemektedir.

Bu Yatağın Temini Zor Mudur?

Hasta yatakları; her şeyden önce bir yataktan fazlası, son teknoloji ürünü bir tıbbi cihazdır. Bu cihazın bütün parçaları, hastanın ve yakınının günlük işlerini kolaylaştırmaya yöneliktir. Bu yataklar; son derece sağlam malzemelerle üretilmiş olup, hasta ihtiyaçlarına göre tasarlanarak çeşitli modellerde sunulmaktadır. Firmamız, hasta ve yakınların farklı ekonomik durumlarda olduğunu hesap ederek, hasta yatağı fiyatları konusunda, hemen her ekonomik duruma uygun hasta yatağı çeşitlerini üretmektedir. İstendiği takdirde bu yatakların satışı yerine kiralama hizmetini de vermekteyiz. Türkiye’nin her yerine ücretsiz ürün gönderimi yapmaktayız. Sağlıklı bir beslenme ile bu yataklara daha az ihtiyaç duyacaksınız.Hasta Yatakları


Yorumlar - Yorum Yaz