Kariyer Medikal Hasta Yatakları

DMCA.com Protection Status

© Tüm Hakları Saklıdır.
Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar ve resimler kaynak belirtilmeden kullanılamaz.
Whatsapp Numaramız
Kariyer Medikal Hasta Yatakları Whatsapp No
Ürün Kataloğu
Hasta Karyolası ve Yatakları Ürün Kataloğu
Site Haritası
Etiketler
hasta yataklarıhasta karyolasıhasta yatağı fiyatlarıhasta yatağıhasta yatağı kiralamaortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yataklarıhasta yatağı fiyatları, ev tipi hasta yatakları, hasta karyolası imalatı, felçli yatağılazımlıklı hasta yatağı, motorlu hasta karyolası, elektrikli hasta yatakları
Hastalar İçin Yataklar

Bu internet sitesi sayesinde size lazım olan hasta yatağı ve karyolası gibi bütün tıbbi eşyaları satın alabilir veya kiralayabilirsiniz. İrtibata geçmek ve kiralama şartlarını tamamen öğrenmek için iletişim sayfamızda yer alan numaralarından birini arayabilirsiniz. Bu sayede iletişiminizi hızlı tutabilir ve tedarikinizi daha çabuk yapabilirsiniz.

Çok uzun süreli kullanılmayacak olan hasta yatağı satın almak yerine kiralayabilirsiniz. Bu sayede yapmanız gereken masrafı çok daha aşağıya çekebilirsiniz. Elektrikli hasta yatağı kiralama satın almaya göre daha avantajlı ve masrafsızdır.

Birçok büyük devlet hastanesi ve özel hastanelerin kullandığı kaliteli ve sağlam marka hasta yatağı ve diğer medikal ürünlerimizi siz de uygun fiyatlarla temin edebilir ve evinizdeki hastanın bakımını kolaylaştırabilirsiniz. Elektrikli
hasta yatağı tedarikçisi Haskar Medikal firmasına katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.
Witra havalı yatak ürünlerinin ithalatını yapan Emek Sağlık partner firmamıza da teşekkürü borç biliriz.

Facebook'ta ürün ve hizmetlerimizle ilgili sayfamızı da inceleyebilirsiniz.

Hasta Yatağı Sektöründe Teknolojik Yenilikler

Medikal Hasta Yatağı Sektöründe Teknolojik Yenilikler

Tıbbi teknoloji, her geçen gün hastalık ve sakatlıklar için yeni bir tedavi yöntemi veya sağlık ekipmanı geliştirmektedir. Bu yöntem ve ekipmanlar, kullanıcıları olan hastalardan aldıkları geribildirimlerle eksik yönleri belirlenerek daha da geliştirilmektedir. Pek çok hastalık ve sakatlık kronik hale geldiğinde, hastaların belirli bir ilacı veya ekipmanı sürekli olarak yanlarında bulundurmasını zorunlu kılmaktadır. Daha ileriki boyutlarda ise kişi, yaşamını sürdürebilme adına bazı tıbbi cihazlara sürekli olarak bağlı kalmakta ve özel tasarlanmış hasta yatağı kullanmak durumundadır. Firmamız; yoğun Ar-Ge çalışmaları sonucu son teknoloji ile geliştirilmiş ürünleriyle, hastaların ve yakınlarının hayatını kolaylaştırmayı ilke edinmiştir.

Ne Tür Rahatsızlıklarda Kullanılmaktadır?

Bazı hastalıklar ve sakatlıklar, kişide kronik yani kalıcı olabilmektedir. Bu tür durumlarda hastanın kişisel ihtiyaçlarının düzenli olarak giderilmesi gerekmektedir. Herkesin evinde bulunan günlük kullanımdaki yataklar, sabit yapılarıyla bu tür rahatsızlıkları yaşayan kişilere faydadan çok sıkıntı ve zarar verecektir. Çünkü hasta; ihtiyaçları gereği düzenli olarak hareket etmesi gerekmekte, bu durum onu ve yakınlarını oldukça zorlamaktadır. Hasta yatakları esasında sağlık problemleri nedeniyle kişisel ihtiyaçlarını gideremeyecek durumda olan kişilerin hayatını kolaylaştırmak amacıyla özel olarak tasarlanmış tıbbi ekipmanlar bütünüdür. Yatakların altında bulunan tekerlekleri ile yatak ve hasta kolaylıkla taşınabilir. Ayrıca yatağın her iki yanında bulunan ve gerektiğinde indirilebilen yapılarıyla korkuluklar; hastanın temizliği, yatağa yatırılması ve kaldırılması gibi durumlarda bakıcının destek almasını sağlayacak ergonomiyle tasarlanmıştır.

Hangi Modeller Mevcuttur?

Hasta yatakları, yaşanılan rahatsızlığın türüne ve şiddetine göre farklı tasarımlara sahiptir. Örneğin halk arasında “yatalak hasta” olarak bilinen felçli hastalarda, uzun süreli hareketsiz kalmaktan ötürü yatak yaraları denilen sağlık problemleri yaşamaktadırlar. Firmamız bünyesinde özel olarak tasarlanan havalı yatak modelinde, hastanın cilt sağlığına zarar verecek malzemeler yerine onun kan dolaşımını sağlıklı bir şekilde sürdürebilmesini sağlayan bir tasarım mevcuttur. Hasta yatakları fiyatları firmamız olarak ülke şartları göz önünde bulundurularak, hemen herkesin ekonomik durumuna uygun şekilde sunulmaktadır. Aynı zamanda satın almak yerine, hasta yatağı kiralama hizmeti de sunmaktayız. Tüm yataklarımızda 2 yıl servis garantisi ve yedek parça için 10 yıllık parça garantisi hizmeti vermekteyiz.

Hasta Yatağı


Yorumlar - Yorum Yaz