Kariyer Medikal Hasta Yatağı

DMCA.com Protection Status

© Tüm Hakları Saklıdır.
Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar ve resimler kaynak belirtilmeden kullanılamaz.
Whatsapp Numaramız
Kariyer Medikal Hasta Yatakları Whatsapp No
Ürün Kataloğu
Hasta Karyolası ve Yatakları Ürün Kataloğu
Site Haritası
Etiketler
hasta yataklarıhasta karyolasıhasta yatağı fiyatlarıhasta yatağıhasta yatağı kiralamaortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yataklarıhasta yatağı fiyatları, ev tipi hasta yatakları, hasta karyolası imalatı, felçli yatağılazımlıklı hasta yatağı, motorlu hasta karyolası, elektrikli hasta yatakları
Hastalar İçin Yataklar

Bu internet sitesi sayesinde size lazım olan hasta yatağı ve karyolası gibi bütün tıbbi eşyaları satın alabilir veya kiralayabilirsiniz. İrtibata geçmek ve kiralama şartlarını tamamen öğrenmek için iletişim sayfamızda yer alan numaralarından birini arayabilirsiniz. Bu sayede iletişiminizi hızlı tutabilir ve tedarikinizi daha çabuk yapabilirsiniz.

Çok uzun süreli kullanılmayacak olan hasta yatağı satın almak yerine kiralayabilirsiniz. Bu sayede yapmanız gereken masrafı çok daha aşağıya çekebilirsiniz. Elektrikli hasta yatağı kiralama satın almaya göre daha avantajlı ve masrafsızdır.

Birçok büyük devlet hastanesi ve özel hastanelerin kullandığı kaliteli ve sağlam marka hasta yatağı ve diğer medikal ürünlerimizi siz de uygun fiyatlarla temin edebilir ve evinizdeki hastanın bakımını kolaylaştırabilirsiniz. Elektrikli
hasta yatağı tedarikçisi Haskar Medikal firmasına katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.
Witra havalı yatak ürünlerinin ithalatını yapan Emek Sağlık partner firmamıza da teşekkürü borç biliriz.

Facebook'ta ürün ve hizmetlerimizle ilgili sayfamızı da inceleyebilirsiniz.

E-E-A-T

Kariyer Medikal olarak, sağlık sektöründe uzun yıllardır faaliyet gösteren bir firma olarak, E-E-A-T (Expertise, Authoritativeness, Trustworthiness - Uzmanlık, Yetkililik, Güvenilirlik) ilkelerine tam uyum sağladığımızı gururla belirtmek isteriz.

Uzmanlık (Expertise): Kariyer Medikal ekibi, sağlık sektöründe derin bir uzmanlığa sahiptir. Müşterilerimize en iyi ürün ve hizmetleri sunmak için eğitimli ve deneyimli bir kadroya sahibiz. Hasta yatakları, medikal ekipmanlar ve sağlık ürünleri konusundaki bilgimiz, müşterilerimize en iyi çözümleri sunmamıza olanak tanır.

Yetkililik (Authoritativeness): Kariyer Medikal, sektördeki güvenilir ve saygın bir isimdir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlama, profesyonel rehberlik sağlama ve kalite standartlarını yükseltme konularındaki liderliğimiz, firmamızın yetkililiğini göstermektedir. Sağlık kuruluşları ve bireysel müşteriler arasında güçlü bir itibara sahibiz.

Güvenilirlik (Trustworthiness): Müşteri memnuniyetini her zaman en üst düzeyde tutmayı taahhüt ediyoruz. Sağlık ürünleri ve hizmetlerimiz konusundaki güvenilirliğimiz, uzun vadeli ilişkiler kurmamıza olanak tanır. Müşterilerimiz, Kariyer Medikal'e güvenebilirler.

Kariyer Medikal olarak, E-E-A-T ilkelerine uygunluğumuzu sürekli olarak gözetiyor ve müşterilerimize en iyi sağlık çözümlerini sunmak için çaba harcıyoruz. Sağlık ve bakım alanında güvenilir bir iş ortağı olarak, sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Motorlu Hasta Yatağı

Motorlu Hasta Yatağı Ve Özellikleri

Motorlu hasta yatağı hastane odaları için tasarlanmış niteliklere sahip olsa da ihtiyaç halinde evlerde hastaya ve hasta bakıcısına kolaylık olsun diye evde bakım ve tedavi hizmetinde de kullanımı yaygınlaşmıştır. Motorlu hasta yataklarımız, 2 motorlu hasta yatağı, 3 motorlu hasta yatağı ve dört motorlu hasta yatağı olmak üzere üçe ayrılır. Bu modellerin her biri birbirinden kaliteli ve  fonksiyonel özelliklere sahiptir. Yatağın alt tarafına dizayn edilen motor kumanda ile kontrol edilir. Genellikle yatağa bağımlı olanlar ile fiziksel hareketi kısıtlı olan hastalar kullanımı tercih edilir.

Motorlu Hasta Yatağı Çeşitleri Ve Özellikleri

2 Motorlu Hasta yatağı ev tipi olan model olup, 2 kullanımı son derece pratik bir yatak modelimizdir. Bu hasta karyolası yatağın baş ve ayak kısmı  el kumandası ile hareket  ettirilir. Elektrikle çalışır ve 2 motoru bulunmaktadır. Kendi rahat kalkıp oturamayan hastalar için fonksiyonel bir üründür. 3 motorlu hasta yatağı modelimiz; 3 tane piston motorla hareket eden bir medikal üründür. Yatağın üzerindeki hava delikleri hastanın ve yatağın terlemesini engeller, yaklaşık 2000 kg ağırlığı rahatlıkla taşıyabilen bu yatağın da baş ve ayak kısımları piston motorları ile aşağı ya da yukarı kaldırılabilmektedir.  El kumandası ile rahatlıkla yapılabilen bu işlem sayesinde hasta istediği zaman oturma pozisyonuna veya yemek yeme pozisyonuna gelebilmektedir. Aynı zamanda yatağın 4 kenarında serum takma aparatı bulunmaktadır. 4 motorlu hasta yatağı çok kilolu hastalar için özel olarak üretilen yatak çeşididir. Standart hasta yatağına göre  uzun ve geniş bir yapıya sahiptir. Bu özelliği sayesinde uzun boylu hastalar içinde oldukça ideal bir üründür.

Motorlu Hasta Yatağı Fiyatları

Motorlu hasta yatağı fiyatları çeşidine göre farklılık göstermektedir. Hastanın tedavisi sürecinde olumlu etkiler sunan hasta yatağının fiyatları bakımından kâr marjı yüksek değildir. Çok kısa süre kullanılacak hasta yatağını da hasta yatağı kiralama hizmet seçeneklerimizden yararlanarak ihtiyacınıza uygun yatakları temin edebilirsiniz. Bu konuda uzun yıllardır hasta yatağı imalatı ,satışı ve hasta yatağı kiralama hizmeti yapan firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Motorlu Hasta Yatağı


Yorumlar - Yorum Yaz