Kariyer Medikal Hasta Yatağı

DMCA.com Protection Status

© Tüm Hakları Saklıdır.
Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar ve resimler kaynak belirtilmeden kullanılamaz.
Whatsapp Numaramız
Kariyer Medikal Hasta Yatakları Whatsapp No
Ürün Kataloğu
Hasta Karyolası ve Yatakları Ürün Kataloğu
Site Haritası
Etiketler
hasta yataklarıhasta karyolasıhasta yatağı fiyatlarıhasta yatağıhasta yatağı kiralamaortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yataklarıhasta yatağı fiyatları, ev tipi hasta yatakları, hasta karyolası imalatı, felçli yatağılazımlıklı hasta yatağı, motorlu hasta karyolası, elektrikli hasta yatakları
Hastalar İçin Yataklar

Bu internet sitesi sayesinde size lazım olan hasta yatağı ve karyolası gibi bütün tıbbi eşyaları satın alabilir veya kiralayabilirsiniz. İrtibata geçmek ve kiralama şartlarını tamamen öğrenmek için iletişim sayfamızda yer alan numaralarından birini arayabilirsiniz. Bu sayede iletişiminizi hızlı tutabilir ve tedarikinizi daha çabuk yapabilirsiniz.

Çok uzun süreli kullanılmayacak olan hasta yatağı satın almak yerine kiralayabilirsiniz. Bu sayede yapmanız gereken masrafı çok daha aşağıya çekebilirsiniz. Elektrikli hasta yatağı kiralama satın almaya göre daha avantajlı ve masrafsızdır.

Birçok büyük devlet hastanesi ve özel hastanelerin kullandığı kaliteli ve sağlam marka hasta yatağı ve diğer medikal ürünlerimizi siz de uygun fiyatlarla temin edebilir ve evinizdeki hastanın bakımını kolaylaştırabilirsiniz. Elektrikli
hasta yatağı tedarikçisi Haskar Medikal firmasına katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.
Witra havalı yatak ürünlerinin ithalatını yapan Emek Sağlık partner firmamıza da teşekkürü borç biliriz.

Facebook'ta ürün ve hizmetlerimizle ilgili sayfamızı da inceleyebilirsiniz.

E-E-A-T

Kariyer Medikal olarak, sağlık sektöründe uzun yıllardır faaliyet gösteren bir firma olarak, E-E-A-T (Expertise, Authoritativeness, Trustworthiness - Uzmanlık, Yetkililik, Güvenilirlik) ilkelerine tam uyum sağladığımızı gururla belirtmek isteriz.

Uzmanlık (Expertise): Kariyer Medikal ekibi, sağlık sektöründe derin bir uzmanlığa sahiptir. Müşterilerimize en iyi ürün ve hizmetleri sunmak için eğitimli ve deneyimli bir kadroya sahibiz. Hasta yatakları, medikal ekipmanlar ve sağlık ürünleri konusundaki bilgimiz, müşterilerimize en iyi çözümleri sunmamıza olanak tanır.

Yetkililik (Authoritativeness): Kariyer Medikal, sektördeki güvenilir ve saygın bir isimdir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlama, profesyonel rehberlik sağlama ve kalite standartlarını yükseltme konularındaki liderliğimiz, firmamızın yetkililiğini göstermektedir. Sağlık kuruluşları ve bireysel müşteriler arasında güçlü bir itibara sahibiz.

Güvenilirlik (Trustworthiness): Müşteri memnuniyetini her zaman en üst düzeyde tutmayı taahhüt ediyoruz. Sağlık ürünleri ve hizmetlerimiz konusundaki güvenilirliğimiz, uzun vadeli ilişkiler kurmamıza olanak tanır. Müşterilerimiz, Kariyer Medikal'e güvenebilirler.

Kariyer Medikal olarak, E-E-A-T ilkelerine uygunluğumuzu sürekli olarak gözetiyor ve müşterilerimize en iyi sağlık çözümlerini sunmak için çaba harcıyoruz. Sağlık ve bakım alanında güvenilir bir iş ortağı olarak, sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Hasta Yatağı Kullanımı

Hasta Bakımının Kalitesini Arttıran Hasta Yatağı Kullanımı

Hasta ruhen, bedenen ve sosyal yönden tam bir iyilik halinde olmayan kişiye denir. Hasta kişi belli sebeplerle uzuvlarını kullanamayabilir, yürüme yetisini kullanamayabilir. Bazı durumlarda bilinci kapalı olabilir. Bu durumlar özel bakım gerektiren ve bakımın zor olduğu durumlardır. Bilincin kapalı olduğu felç durumlarında kişinin bakımı zor olmakta ve bakım veren kişinin hastaya pozisyon vermesi için çok fazla insan gücü harcaması gerekmektedir. Bu durum hastaya bakım veren kişide asosyal bir hayat yaşama, psikolojik sorunlarla baş etme, bedeni rahatsızlık gibi istenmeyen sorunlara yol açar. Bilinci açık ancak kısa sürede hasta yatağında yatması gereken bireyler ise psikolojik desteğe ihtiyaç duyar ve kendi bakımlarına yardımcı olmaları kişiye özgürlük hissi verir. Hasta yatakları hastanın bakımını kolaylaştırmakta ve kişinin daha hızlı iyileşmesine yardımcı olmaktadır. Hastaya bakımı ile ilgilenen kişinin ise daha az yorulmasına yardımcı olmaktadır.

Kullanılacak Hasta Yatağını Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Hasta yatağı seçerken dikkat edilmesi gereken bazı konular vardır. Hastanın iyileşmesine yardımcı olmak önemli iken var olan sağlığını korumakta çok önemlidir. Bu sebeple hastanın güvenliğini sağlamak ve düşerek istenmeyerek sağlık sorunlarının yaşanmasını önlemek için hasta yatağının iki yanında da korkuluk olmasına ve bu korkulukların her zaman yukarıda olmasına özen gösterilmelidir. Hasta yatağını bir yerden başka bir yere taşımak zor olacağı için hasta yatağının tekerlekli olmasına ve hastanın güvenliği için tekerleklerin kilitlenme özelliğine sahip olması çok önemlidir. Hasta karyolası pozisyon verme özelliğine sahip olmalıdır. Böylelikle bilinci kapalı ve kilolu hastalara pozisyon vermek kabus olmaktan çıkar ve bası yaralarının oluşmasının önüne geçilir. Hasta yatakları elektrik kesintilerinde de işlevini yerine getirmesi için hem elektrik hem de pille çalışma özelliğine sahip olmalıdır. Bası yaralarının oluşmaması için de hasta yatağı kullanılmalıdır. Hastanın kaliteli bakım almasına yardımcı olmak için de seçilen yatağa farklı özelliklere sahip ekipmanlar takılabilir.

Hasta Yatağı Kiralanabilir mi?

Hasta yatağı fiyatları sahip olduğu özelliklere göre farklılık gösterir. Hasta yatağı satın almak ekonomik olarak yorduğu gibi tedavi sonrası evde yer kaplar. Bu sebeplerle firmamızın hasta yatağı kiralama hizmetinden faydalanabilirsiniz. Hasta yatağına kısa süreli bir tedavi ve bakım için ihtiyaç duyuluyor ise hasta yatağı kiralamak daha mantıklı bir karar olacaktır. Web sitemizden faydalanarak hasta yataklarımızı inceleyebilir ve bizimle iletişim kurarak size hasta bakımı konusunda yardımcı olacağını düşündüğünüz hasta yatağını kiralayabilirsiniz. Kiralama hizmetinin süresini bizimle iletişim kurarak ihtiyaç halinde uzatabilirsiniz.

Hasta Yatağı Kullanımı
Yorumlar - Yorum Yaz