Kariyer Medikal Hasta Yatakları

DMCA.com Protection Status

© Tüm Hakları Saklıdır.
Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar ve resimler kaynak belirtilmeden kullanılamaz.
Whatsapp Numaramız
Kariyer Medikal Hasta Yatakları Whatsapp No
Ürün Kataloğu
Hasta Karyolası ve Yatakları Ürün Kataloğu
Site Haritası
Etiketler
hasta yataklarıhasta karyolasıhasta yatağı fiyatlarıhasta yatağıhasta yatağı kiralamaortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yataklarıhasta yatağı fiyatları, ev tipi hasta yatakları, hasta karyolası imalatı, felçli yatağılazımlıklı hasta yatağı, motorlu hasta karyolası, elektrikli hasta yatakları
Hastalar İçin Yataklar

Bu internet sitesi sayesinde size lazım olan hasta yatağı ve karyolası gibi bütün tıbbi eşyaları satın alabilir veya kiralayabilirsiniz. İrtibata geçmek ve kiralama şartlarını tamamen öğrenmek için iletişim sayfamızda yer alan numaralarından birini arayabilirsiniz. Bu sayede iletişiminizi hızlı tutabilir ve tedarikinizi daha çabuk yapabilirsiniz.

Çok uzun süreli kullanılmayacak olan hasta yatağı satın almak yerine kiralayabilirsiniz. Bu sayede yapmanız gereken masrafı çok daha aşağıya çekebilirsiniz. Elektrikli hasta yatağı kiralama satın almaya göre daha avantajlı ve masrafsızdır.

Birçok büyük devlet hastanesi ve özel hastanelerin kullandığı kaliteli ve sağlam marka hasta yatağı ve diğer medikal ürünlerimizi siz de uygun fiyatlarla temin edebilir ve evinizdeki hastanın bakımını kolaylaştırabilirsiniz. Elektrikli
hasta yatağı tedarikçisi Haskar Medikal firmasına katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.
Witra havalı yatak ürünlerinin ithalatını yapan Emek Sağlık partner firmamıza da teşekkürü borç biliriz.

Facebook'ta ürün ve hizmetlerimizle ilgili sayfamızı da inceleyebilirsiniz.

Hasta Yatakların da Paslanma Olur mu?

Hasta Yatakların da Paslanma Olur mu?

Sağlık konusuna dikkat edilmediği takdirde hastalığa yakalanma riski her zaman yüksektir. Bu bakımdan sağlık kurallarına uyum sağlamak gereklidir. Herhangi bir sebeple ciddi hastalığı olan kişiler hastaneye yatırılarak tedavi edilir. Burada en önemli olan konu hastaların tedavi sürecini etkileyen kaliteli bir hasta yatağıdır. 

Hasta yatağı ne kadar kaliteli ve düzenli olursa hasta da o derecede rahat bir hastalık dönemi geçirir. Sağlık alanında yapılan yenilikler sayesinde kaliteli hasta yatak tasarımları üreten büyük yatak fabrikaları vardır. Aynı zamanda ünlü medikal mağazalarda hastaneler için tasarlanan hasta yatağı ya da hasta karyolası satın almak mümkündür.

Hasta Yatak Tasarımlarında Kalite

Hastane, tıp merkezi ya da ev ortamları için titizlikle üretilen  hasta yatakları kaliteli demir malzeme kullanılarak üretilmelidir. Nitelikli malzeme kullanılmadan tasarlanan hasta yatak seçeneklerinde paslanma sorunu ortaya çıkabilir. Ancak paslanma olayının yaşanması minimum bir seviyededir. Bununla birlikte kaliteli plastik malzeme kullanılarak üretilen hasta yatak çeşitlerinde paslanma olayı yüzde yüz yaşanmayan bir durumdur.

Hastane ya da tıp merkezlerinde tercih edilen hasta karyolası kesinlikle paslanma gibi bir sorun yaratmaz. Ancak hasta yatağın alt bölüm mekanizması demirden yapıldığı için yaklaşık olarak 5 ya da 6 sene içerisinde su ile temas edildiği takdirde minimum seviyede pas olayı yaşanması normal bir durumdur. Bu bakımdan hasta yatak üretim aşamasında her zaman kaliteli malzeme kullanılması kesin ve şarttır.

Paslanmaz hasta yatağı

Hasta Yatakları Pas Tutarmı?

Hasta karyolası modellerinde hastanın önemli ölçüde rahat ve konforu sağlanmalıdır. Hasta ve hasta yakınları tarafından merak edilen sorulardan bir tanesi hasta yataklarının pas tutarmı sorusudur. Paslanmaz çelik sac kullanılarak üretilen ve kullanıma hazır hale getirilen hasta yatak modellerinde kesinlikle pas tutma olayı yaşanmaz.

Hasta yakınları ya da hasta refakatçileri hastanede tedavi süreci tamamlandıktan sonra ev içerisinde de hasta yatağı tercih edebilirler. Ev gibi yaşam alanlarında da tercih edilen hasta yatakları kaliteli malzeme kullanılarak üretildiğinde kesinlikle pas tutmaz.

Burada unutulmaması gereken diğer bir detayda hasta yatağının herhangi bir bölümünde pas olayı yaşansa dahi hastaya ya da hasta yakınının sağlığına asla zarar gelmemesidir. Ancak pas tutmayan ve sağlık açısından önemli olan malzemelerle üretilen hasta yatağı tercihi yapılması önem arz eden diğer detaylar arasındadır.

Hasta Yatakları İle Hastalar Rahat Etsin

Medikal mağazalardan ve büyük yatak fabrikalarından temin edilen hasta yatakları ile hastanın rahatı ve konforu maksimum seviyede sağlanmış olur. Bu tarz işletmelerde sunulan hizmetler arasında hasta yatağı kiralama hizmetleri de vardır. Hastalığın tedavi süresi boyunca hasta yatağı kiralama hizmetinden yararlanmak mümkündür.

Ancak kiralama hizmetlerinde de pas tutmayan yapıda üretilen hasta karyolası seçimi yapmak gereklidir. Hasta yatağı kiralamadan ya da satın almadan önce ufak çaplı araştırma yapmak önemli olan diğer konular arasındadır. Pas tutmayan hasta yatak tasarımları ile hastalar her zaman rahat ederler.

Hasta Yatak Modellerinde Su Geçirmez Sistem

Hasta yatak modellerinde çok fonksiyonlu özelliklere sahip olan özel üretimler yapılabilir. Medikal mağaza ya da ünlü yatak fabrikalarında üretilen hasta yatak modellerinde su ile teması önleyici aynı zamanda su geçirmez yapıya sahip olarak üretilen özel modeller vardır. Bu sistemle üretilen hasta yatak modelleri su ile temas etmediği için pas tutma ya da paslanma olayı kesinlikle yaşanmaz. Hasta yatağı fiyatları belirlenirken model ve detaylar baz alınır. Hastaların tedavi dönemini etkileyen hasta yatak çeşitlerinde belirtilen detayları göz önünde bulundurmak gereklidir.


Yorumlar - Yorum Yaz