Kariyer Medikal Hasta Yatakları

DMCA.com Protection Status

© Tüm Hakları Saklıdır.
Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar ve resimler kaynak belirtilmeden kullanılamaz.
Whatsapp Numaramız
Kariyer Medikal Hasta Yatakları Whatsapp No
Ürün Kataloğu
Hasta Karyolası ve Yatakları Ürün Kataloğu
Site Haritası
Etiketler
hasta yataklarıhasta karyolasıhasta yatağı fiyatlarıhasta yatağıhasta yatağı kiralamaortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yataklarıhasta yatağı fiyatları, ev tipi hasta yatakları, hasta karyolası imalatı, felçli yatağılazımlıklı hasta yatağı, motorlu hasta karyolası, elektrikli hasta yatakları
Hastalar İçin Yataklar

Bu internet sitesi sayesinde size lazım olan hasta yatağı ve karyolası gibi bütün tıbbi eşyaları satın alabilir veya kiralayabilirsiniz. İrtibata geçmek ve kiralama şartlarını tamamen öğrenmek için iletişim sayfamızda yer alan numaralarından birini arayabilirsiniz. Bu sayede iletişiminizi hızlı tutabilir ve tedarikinizi daha çabuk yapabilirsiniz.

Çok uzun süreli kullanılmayacak olan hasta yatağı satın almak yerine kiralayabilirsiniz. Bu sayede yapmanız gereken masrafı çok daha aşağıya çekebilirsiniz. Elektrikli hasta yatağı kiralama satın almaya göre daha avantajlı ve masrafsızdır.

Birçok büyük devlet hastanesi ve özel hastanelerin kullandığı kaliteli ve sağlam marka hasta yatağı ve diğer medikal ürünlerimizi siz de uygun fiyatlarla temin edebilir ve evinizdeki hastanın bakımını kolaylaştırabilirsiniz. Elektrikli
hasta yatağı tedarikçisi Haskar Medikal firmasına katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.
Witra havalı yatak ürünlerinin ithalatını yapan Emek Sağlık partner firmamıza da teşekkürü borç biliriz.

Facebook'ta ürün ve hizmetlerimizle ilgili sayfamızı da inceleyebilirsiniz.

Lazımlıklı Hasta Karyolası Nasıl Kullanılır?

Lazımlıklı Hasta Karyolası Nasıl Kullanılır?

İnsan hayatı, doğumdan ölüme kadar, olumlu ve olumsuz pek çok deneyimi beraberinde getirir. Yaşanan her an, güzellikler kadar, kötü unsurları da bünyesinde taşır. Kişinin gelişimi, sarf ettiği çaba ile orantılı olup, yaşanacak olumsuzluklar da, bu gelişimi kötü etkileyecektir. Sağlık, kişinin bedensel ve zihinsel gelişiminde ihtiyaç duyduğu yegâne istikrar kaynağıdır. Sağlığın bozulduğu anlar, kişisel gelişimin durduğu, hatta gerilemeye başladığı biyolojik alarm sinyalleridir. Bu bakımdan iyi bir yaşamın anahtarı, sağlıklı olmaktan geçmekte olup, sağlığın korunmasına yönelik her çaba, yaşam kalitesini arttıracaktır.

Hastalıkların Verdiği Sıkıntılar

Hastalıklar, geçmişten beri insanlığın mücadele verdiği konuların başında gelmektedir. Hayat kalitesini sürekli olarak yükseltmek isteyen insan için, yaşanılacak bir rahatsızlık, tüm çabalarının sekteye uğramasına, hatta tamamen son bulmasına neden olabilir. Her sağlık sorunu, kişiyi yaş ve bünye gibi farklı yönlerden farklı seviyelerde etkilemektedir. İnsanın doğuştan gelen özellikleri yanında, yaşamış olduğu çeşitli kazalar da, ihtiyacı olan bakım ve tedavi koşullarını belirleyecektir. Sahip olunan bedensel ve zihinsel nitelikler, kişinin sağlık sorunlarına yakalanma riskini ve tedaviye cevap verme durumunu etkileyen temel unsurlardır. Özellikle bazı sağlık sorunlarında, hastanın ihtiyaç duyacağı gelişmiş bir bakım ve tedavi için, yine gelişmiş bir tıbbi yatağın kullanımı zorunlu hale gelecektir. Hasta yatağıözel tasarım yapısıyla bu ihtiyaca cevap verecektir.

Tedavide Yatak Düzeni

Sağlık sorunlarının büyük bir kısmı, yatarak tedavi ve bakımı zorunlu hale getirmektedir. Kişinin sağlık sorunu, onun tüm enerjisini tükettiği ve kendi başına hareket edemeyecek duruma getirdiği için, yatarak tedavi ve bakımının yapılması sağlanır. Bu noktada, kullanılan yatağın niteliği, tedavi kalitesini olduğu kadar, iyileşme sürecini de doğrudan etkileyecektir. Günlük istirahat için kullanılan sıradan yataklar, bu gibi ihtiyaçlara cevap vermek üzere tasarlanmadıklarından, çoğu zaman faydadan çok zarar vermektedir. Örneğin, ağır bir cerrahi müdahale geçirmiş ve iyileşme evresinde olan bir hastanın sıradan bir yatağa yatırılması, çok ciddi sonuçlara sebep olabilmektedir. Hasta karyolası, bu gibi özel durumlar için, özel olarak geliştirilmiştir.

Lazımlık Aparatı Kullanımı

Hastalık zamanları, kişinin tüm hareket kabiliyeti, hatta zihinsel faaliyetlerini bile tam anlamıyla kullanamadığı zor anlardır. Bununla birlikte kalıcı rahatsızlıklarda bu durum kişinin geri kalan tüm yaşamını etkisi altına alacaktır. Firmamız, üretmiş olduğu farklı modellerdeki hasta yatakları ile hasta ve yakınları için çok daha kolay bakım ve tedavi koşulları oluşturmayı hedeflemektedir. Bu amaçla ürettiğimiz; havalı yatak, ahşap kenarlıklı ev kullanımına uygun dekoratif yatak, elektrik motorlu yatak, çocuk hasta yatağı ve diğer modellerimizle daha kaliteli bir tedavi ve bakım imkânı sunmaktayız. Havalı yatak teknolojisi, en temelde hareket edemeyen hastalarımızın, oldukça hassas bir şekilde hastayı sağa ve sola hareketini sağlayarak, yatak yaralarını önlemeye yöneliktir.

Hasta Yatağı Temini

Hasta yatağı fiyatları, bu yatakların temini öncesinde en çok araştırılan konuların başında gelmektedir. Yatak fiyatları firmamızın hastalarımıza yönelik olumlu fiyat politikası ile düzenlemektedir. Bununla birlikte kişinin yaşadığı sağlık sorunu, yatağın ne kadar sürede kullanılacağını da belirlemektedir. Ömür boyu kullanması gereken hastalarımız için yatağın satın alınması, hem ekonomik hem de sağlık açısından çok daha makul olacaktır. Bunun yanında hasta yatağı kiralama hizmetimizle de, geçici kullanımlar veya yatağın denenmesi için müşterilerimize büyük bir fırsat olmaktadır. Kullanılan süre bedeli ödenerek alternatif bir kullanım imkânına kavuşulmaktadır. Ayrıca kiralama ve satış için de firmamızın desteği 7/24 devam etmekte olup, müşteri memnuniyeti politikası uygulanmaktadır.
Hasta Yatakları


Yorumlar - Yorum Yaz