Kariyer Medikal Hasta Yatakları

DMCA.com Protection Status

© Tüm Hakları Saklıdır.
Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar ve resimler kaynak belirtilmeden kullanılamaz.
Whatsapp Numaramız
Kariyer Medikal Hasta Yatakları Whatsapp No
Ürün Kataloğu
Hasta Karyolası ve Yatakları Ürün Kataloğu
Site Haritası
Etiketler
hasta yataklarıhasta karyolasıhasta yatağı fiyatlarıhasta yatağıhasta yatağı kiralamaortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yataklarıhasta yatağı fiyatları, ev tipi hasta yatakları, hasta karyolası imalatı, felçli yatağılazımlıklı hasta yatağı, motorlu hasta karyolası, elektrikli hasta yatakları
Hastalar İçin Yataklar

Bu internet sitesi sayesinde size lazım olan hasta yatağı ve karyolası gibi bütün tıbbi eşyaları satın alabilir veya kiralayabilirsiniz. İrtibata geçmek ve kiralama şartlarını tamamen öğrenmek için iletişim sayfamızda yer alan numaralarından birini arayabilirsiniz. Bu sayede iletişiminizi hızlı tutabilir ve tedarikinizi daha çabuk yapabilirsiniz.

Çok uzun süreli kullanılmayacak olan hasta yatağı satın almak yerine kiralayabilirsiniz. Bu sayede yapmanız gereken masrafı çok daha aşağıya çekebilirsiniz. Elektrikli hasta yatağı kiralama satın almaya göre daha avantajlı ve masrafsızdır.

Birçok büyük devlet hastanesi ve özel hastanelerin kullandığı kaliteli ve sağlam marka hasta yatağı ve diğer medikal ürünlerimizi siz de uygun fiyatlarla temin edebilir ve evinizdeki hastanın bakımını kolaylaştırabilirsiniz. Elektrikli
hasta yatağı tedarikçisi Haskar Medikal firmasına katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.
Witra havalı yatak ürünlerinin ithalatını yapan Emek Sağlık partner firmamıza da teşekkürü borç biliriz.

Facebook'ta ürün ve hizmetlerimizle ilgili sayfamızı da inceleyebilirsiniz.

Hasta Yatağı Kimler İçin Uygundur?

Sağlıklı bir insanın kişisel eşyalarından olan yatak, istirahat zamanlarında gerekli olmaktadır. Ancak kişinin rahatsızlandığı anlarda bu yatağın kullanım sıklığı artacaktır. Yapısı gereği sadece günün belirli zamanlarında istirahat için kullanılan bu yataklar, hastalık zamanlarında kişinin ihtiyaçlarına cevap vermekten çok uzak olup, bazı durumlarda zararlı etkilere bile sahip olabilmektedir. Bu noktada hasta karyolası, kişinin sağlık sorunları yaşadığı anlarda onun en temel ihtiyaçlarından biri haline gelecektir. Sıradan yatağın aksine hasta yatağı, çok fonksiyonlu bir tıbbi cihazdır. Örneğin, hastanın belirli zamanlarda doğrulması veya dik oturması gerektiğinde, bu yatağın manuel veya otomatik olarak bu pozisyonda hastayı desteklemesi sağlanmaktadır.

Hasta Yatağının Gerektiği Durumlar

İnsanların hastalandıkları andan itibaren yatar durumda tedavi edilmeleri veya istirahat etmeleri, olağan bir durumdur. Ancak her hastalıkta veya sağlık sorununda, sıradan yataklarla tedavi ve bakım yöntemlerinin uygulanmaya çalışılması, son derece sakıncalı durumlar ortaya çıkarabilir. Tıbbi açıdan en uygun tedavi ve bakım koşulları içerisinde, hasta yataklarının kullanılması, vazgeçilmez bir koşuldur. Bunun ana nedeni, bu yatakların insanın anatomik yapısına olan mükemmel uyumlarının yanında, kişinin bedensel yoksunluk durumlarında onu tıbbi anlamda desteklemeleridir. Havalı hasta yatağı, özel tasarım yüzeyi ile bu tıbbi desteği sağlamaktadır. Pozisyon veren havalı yatak için özel olarak tasarlanan mekanizma ise, hastanın ihtiyaç duyduğu hareketi, en ergonomik koşulda sağlamaktadır.

Nasıl Temin Edilebilir?

Hasta yatakları genel manada, ayakta tedavi haricindeki hemen her tıbbî müdahalelerde yararlanılan bir ekipmandır. Acil servislerde bile, hastaya yapılan ilk tıbbî işlemler, bu yataklar üzerinde gerçekleştirilmektedir. Hastanelerde yatarak tedavi görecek hastalarda da bu yatakların çok fonksiyonlu özellikleri, yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Bu durumlar dışında, doktor tavsiyesi ile yatakların evde kullanımı da oldukça uygundur. Firmamızın ev dekorasyonuna uygun modelleri, hem hastanın konforunu sağlarken hem de evin dekoratif özelliğine uyum sağlayacaktır. Ahşap kenarlıklı hasta yatağı modelimiz, bu amaçla tasarlanmıştır. İster ev içi kullanımda isterse sağlık merkezi kurumlarında kullanılacak olsun, firmamız satış ve hasta yatağı kiralama seçenekleri ile, müşterilerimize avantajlı kullanım opsiyonu sunmaktadır.Firmamız, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren, kurumsal bir firmadır.

Hasta Yatakları


Yorumlar - Yorum Yaz