Hemen Ara
Hasta Yatağı Kiralama İstanbul

Hasta Yatağı
İstanbul'da hasta yatağı kiralama ve satış hizmetlerimiz, sağlık ve konforun birleştiği birinci sınıf bir deneyim sunmak üzere tasarlanmıştır. Uzman kadromuz, yüksek kaliteli ürünlerimiz ve hızlı servis anlayışımızla, müşterilerimizin özel ihtiyaçlarına uygun çözümler sunuyoruz. Her hasta için kişiye özel motorlu yataklarımız, havalı yatak sistemlerimiz ve teknolojik imkanlarımız, hastalarımıza konforlu bir iyileşme süreci sağlarken, aynı zamanda bakıcılarına da destek oluyor. İstanbul'da hasta yatağı kiralama ve satış hizmetlerimizde, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, güvenilir ve ekonomik çözümler sunmanın gururunu yaşıyoruz. Sağlıklı ve konforlu günler geçirmeniz için biz buradayız, sizin için en iyi hizmeti sunmak için sabırsızlanıyoruz.
DMCA.com Protection Status

© Tüm Hakları Saklıdır.
Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar ve resimler kaynak belirtilmeden kullanılamaz.
Whatsapp Numaramız
Kariyer Medikal Hasta Yatakları Whatsapp No
Ürün Kataloğu
Hasta Karyolası ve Yatakları Ürün Kataloğu
Site Haritası
Etiketler

hasta yataklarıhasta karyolasıhasta yatağıhasta yatağı kiralamaortopedik yatakelektrikli hasta yatakları, ev tipi hasta yatakları, hasta karyolası imalatı, felçli yatağılazımlıklı yatak, motorlu hasta karyolası

Hastalar İçin Yataklar

Bu internet sitesi sayesinde size lazım olan hasta karyolası ve yatağı gibi bütün tıbbi eşyaları satın alabilir veya kiralayabilirsiniz. İrtibata geçmek ve kiralama şartlarını tamamen öğrenmek için iletişim sayfamızda yer alan numaralarından birini arayabilirsiniz. Bu sayede iletişiminizi hızlı tutabilir ve tedarikinizi daha çabuk yapabilirsiniz.

Çok uzun süreli kullanılmayacak olan bir medikal yatak satın almak yerine kiralayabilirsiniz. Bu sayede yapmanız gereken masrafı çok daha aşağıya çekebilirsiniz. Elektrikli hasta yatağı kiralama satın almaya göre daha avantajlı ve masrafsızdır.

Birçok büyük devlet hastanesi ve özel hastanelerin kullandığı kaliteli ve sağlam marka hastane yatakları ve diğer medikal ürünlerimizi siz de uygun fiyatlarla temin edebilir ve evinizdeki hastanın bakımını kolaylaştırabilirsiniz.

Facebook'ta ürün ve hizmetlerimizle ilgili sayfamızı da inceleyebilirsiniz.

E-E-A-T

Kariyer Medikal olarak, sağlık sektöründe uzun yıllardır faaliyet gösteren bir firma olarak, E-E-A-T (Expertise, Authoritativeness, Trustworthiness - Uzmanlık, Yetkililik, Güvenilirlik) ilkelerine tam uyum sağladığımızı gururla belirtmek isteriz.

Uzmanlık (Expertise): Kariyer Medikal ekibi, sağlık sektöründe derin bir uzmanlığa sahiptir. Müşterilerimize en iyi ürün ve hizmetleri sunmak için eğitimli ve deneyimli bir kadroya sahibiz. Hasta yatakları, medikal ekipmanlar ve sağlık ürünleri konusundaki bilgimiz, müşterilerimize en iyi çözümleri sunmamıza olanak tanır.

Yetkililik (Authoritativeness): Kariyer Medikal, sektördeki güvenilir ve saygın bir isimdir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlama, profesyonel rehberlik sağlama ve kalite standartlarını yükseltme konularındaki liderliğimiz, firmamızın yetkililiğini göstermektedir. Sağlık kuruluşları ve bireysel müşteriler arasında güçlü bir itibara sahibiz.

Güvenilirlik (Trustworthiness): Müşteri memnuniyetini her zaman en üst düzeyde tutmayı taahhüt ediyoruz. Sağlık ürünleri ve hizmetlerimiz konusundaki güvenilirliğimiz, uzun vadeli ilişkiler kurmamıza olanak tanır. Müşterilerimiz, Kariyer Medikal'e güvenebilirler.

Kariyer Medikal olarak, E-E-A-T ilkelerine uygunluğumuzu sürekli olarak gözetiyor ve müşterilerimize en iyi sağlık çözümlerini sunmak için çaba harcıyoruz. Sağlık ve bakım alanında güvenilir bir iş ortağı olarak, sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Hasta Yataklarının Özellikleri

Hasta Yataklarının Özellikleri

Hasta yatağı ihtiyaç olunduğunda medikal firmaları titizlikle araştırılmalı ve doğru firma tercih edildiğinden emin olunmalıdır. Hastaların ne kadar süre ihtiyacı olacağı bilinmediğinden, daima uzun ömürlü olan hasta yatakları tercih edilmelidir. Kaliteli olarak yapılan tercihler uzun dönemde daima kullanıcısını rahat ettirir. Sektörde yaptığı üretimler ve yakaladığı satış potansiyeli ile yerini sağlamlaştıran firmamız, daima sizleri memnun edecek hasta karyolası modelleri üretimi yapmaktadır.

Hasta Yataklarının Teknik Özellikleri

  • Hasta yatağı en temel olarak, motor özelliği bulunanlar için 4000 ila 6000 Newton arası değişen bir güce sahiptir ve gerektiği durumlarda bu yataklar pil ile de çalıştırılabilir.
  • Ürettiğimiz hasta yatakları genel anlamda 2 metre boya ve 100 cm genişliğe sahiptir. Yerden yükselebilme ölçüsü 40 ila 80 cm arası değişir.
  • Kumanda sistemi bulunan yataklarımızın kullanımı için 220v prize ihtiyaç duyulmaktadır.
  • Üretimde meydana gelecek her türlü ariza ve hayali ürünler için firmamız garanti vermektedir.
  • Ürettiğimiz hasta yataklarında birden fazla motor seçeneğine sahip yataklar, bağımsız motor seçeneğine sahiptir. Bu yataklarda bulunan motorlar birbirinden bağımsız olarak çalıştırılabilir.
  • Yatağın kenarlarındaki korkuluklar birbirinden bağımsızdır ve çok kolay bir şekilde açılarak hastanın rahatça yataktan inmesine olanak verir. Anti bakteriyel özelliğe sahip ABS malzemeden üretilen bu korkuluklar, mikrop taşımadığı için risk taşımaz.
  • Yatağın şase takımının bulunduğu alan tamamen alüminyum malzeme ile kapatıldığından dolayı oldukça güvenli bir kullanım sunar.
  • Yatağın alt kısmında bulunan tekerler 360 derece dönme kabiliyetine sahiptir. Yatak bu nedenle istenilen yere rahatça döndürülebilir. Kullandığımız tekerler kilit özelliğine sahiptir ve ihtiyaç durumunda yatağı kilitlemeyi mümkün hale getirir.
  • Hasta yataklarımızın her köşesinde serum takmak için özel aparat bulunur. Her hastaya özel olarak üretilmesinin yanı s ıra kısa d önem kullanımlar için hasta yatağı kiralama seçenekleri de mevcuttur.

Hasta Yataklarının Genel Özellikleri

Üstün Kaliteli Hasta Yatağı Hizmeti

Uzman kadromuz ile ürettiğimiz havalı hasta yatağı tüm kalite standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Birçok özel kuruluşa da yatak satışı bulunan firmamız, her türlü hastası olan müşterilerimize en iyi yatak hizmetini vermeye devam etmektedir. İhtiyacınız olan her tür yatak için bizimle iletişime geçerek hasta yatağı fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Hasta Yatakları


Yorumlar - Yorum Yaz