Kariyer Medikal Hasta Yatakları

DMCA.com Protection Status

© Tüm Hakları Saklıdır.
Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar ve resimler kaynak belirtilmeden kullanılamaz.
Whatsapp Numaramız
Kariyer Medikal Hasta Yatakları Whatsapp No
Ürün Kataloğu
Hasta Karyolası ve Yatakları Ürün Kataloğu
Site Haritası
Etiketler
hasta yataklarıhasta karyolasıhasta yatağı fiyatlarıhasta yatağıhasta yatağı kiralamaortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yataklarıhasta yatağı fiyatları, ev tipi hasta yatakları, hasta karyolası imalatı, felçli yatağılazımlıklı hasta yatağı, motorlu hasta karyolası, elektrikli hasta yatakları
Hastalar İçin Yataklar

Bu internet sitesi sayesinde size lazım olan hasta yatağı ve karyolası gibi bütün tıbbi eşyaları satın alabilir veya kiralayabilirsiniz. İrtibata geçmek ve kiralama şartlarını tamamen öğrenmek için iletişim sayfamızda yer alan numaralarından birini arayabilirsiniz. Bu sayede iletişiminizi hızlı tutabilir ve tedarikinizi daha çabuk yapabilirsiniz.

Çok uzun süreli kullanılmayacak olan hasta yatağı satın almak yerine kiralayabilirsiniz. Bu sayede yapmanız gereken masrafı çok daha aşağıya çekebilirsiniz. Elektrikli hasta yatağı kiralama satın almaya göre daha avantajlı ve masrafsızdır.

Birçok büyük devlet hastanesi ve özel hastanelerin kullandığı kaliteli ve sağlam marka hasta yatağı ve diğer medikal ürünlerimizi siz de uygun fiyatlarla temin edebilir ve evinizdeki hastanın bakımını kolaylaştırabilirsiniz. Elektrikli
hasta yatağı tedarikçisi Haskar Medikal firmasına katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.
Witra havalı yatak ürünlerinin ithalatını yapan Emek Sağlık partner firmamıza da teşekkürü borç biliriz.

Facebook'ta ürün ve hizmetlerimizle ilgili sayfamızı da inceleyebilirsiniz.

4 Parçalı Hasta Yatağı Kullanmanın Avantajları

Hasta yatağı hastaların uzun veya kısa tedavi dönemlerinde hastaların iyileşme sürecinde hastayı yormayan ve rahat olmasını sağlaması gerekir. Firmamızda bulunan 4 parçalı hasta yatağı modelimiz tüm hasta yatakları modellerine uygun tasarlanmıştır. Bu hasta yatağımızın 4 parçalı olmasını sebebi iki hareketli hasta yatakların hareketini kısıtlamaması ve hastanın rahatlığını maksimum düzeyde konforlu olması için özel olarak üretilmiştir. Bu hasta yatağımız tamamen ortopedik olduğu için hastalar için doktorlar tarafından en çok hasta yatakları arasında tercih edilen bir yataktır. Kısa süreli hastalarında en çok tercih ettiği yatak olan 4 parçalı hasta yatağı orta sertlikte olduğu için hastanın vücut şeklini alarak hastanın iyileşme döneminde rahatlık sunar. Firmamız bünyesinde bulunan 4 parçalı hasta yatağını sıvı geçirmez özelliği sayesinde kullanımı ve için temizliği de kolay olur.

4 Parçalı Hasta Yatağın Özellikleri

4 parçalı medikal parçalardan oluşan bu hasta yatağımız doktorların en çok tavsiye ettiği ve hastaların rahatlığını ön planda tutan bir yatak modelimizdir. Hasta karyolasına uyum sağlayan 4 parçalı hasta yatağı kıvrımlara sahiptir. Bu kıvrımlar sayesinde hasta karyolasının motorunu yormaz ve her hasta yatağına uyum sağlayarak kurulumu kolay olur. Bu hasta yatağımız 4 parçadan oluştuğu için tamamen hastanın vücut yapısına ve hareketlerine uyum sağlar ve hastanın kolay hareket etmesini sağlar. 4 parçalı hasta yatağımız ne çok serttir nede yumuşaktır. Orta sertlikte olduğu için hastanın vücudun ve yatağın şeklini alır. 4 parçalı hasta yatağımız eni 90 cm boyu ise boyu ise 190 cm’dir.

4 Parçalı Hasta Yatağı Nerden Alınır Ve Nasıl Kurulur?

Firmamız bünyesinde bulunan hasta yatakları ve hasta karyolaları hastaların ihtiyaçlarını göre özel olarak tasarlanır veya yurt dışından ihraç edilir. Firmamızda bulunan hasta yatakları fiyatları yatakların özelliklerine, markasına ve kalitesine göre değişmektedir. Sizlere 7/24 hizmet veren firmamız bünyesindeki ürünleri kiralama ve satın alma işlemini ürünün özelliklerini sorabilirsiniz. Firmamızdan satın alınan ürünler ücretsiz taşıma ve kurulumunu yaparak her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Hasta Yatakları


Yorumlar - Yorum Yaz