Kariyer Medikal Hasta Yatakları

DMCA.com Protection Status

© Tüm Hakları Saklıdır.
Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar ve resimler kaynak belirtilmeden kullanılamaz.
Whatsapp Numaramız
Kariyer Medikal Hasta Yatakları Whatsapp No
Ürün Kataloğu
Hasta Karyolası ve Yatakları Ürün Kataloğu
Site Haritası
Etiketler
hasta yataklarıhasta karyolasıhasta yatağı fiyatlarıhasta yatağıhasta yatağı kiralamaortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yataklarıhasta yatağı fiyatları, ev tipi hasta yatakları, hasta karyolası imalatı, felçli yatağılazımlıklı hasta yatağı, motorlu hasta karyolası, elektrikli hasta yatakları
Hastalar İçin Yataklar

Bu internet sitesi sayesinde size lazım olan hasta yatağı ve karyolası gibi bütün tıbbi eşyaları satın alabilir veya kiralayabilirsiniz. İrtibata geçmek ve kiralama şartlarını tamamen öğrenmek için iletişim sayfamızda yer alan numaralarından birini arayabilirsiniz. Bu sayede iletişiminizi hızlı tutabilir ve tedarikinizi daha çabuk yapabilirsiniz.

Çok uzun süreli kullanılmayacak olan hasta yatağı satın almak yerine kiralayabilirsiniz. Bu sayede yapmanız gereken masrafı çok daha aşağıya çekebilirsiniz. Hasta yatağı kiralama satın almaya göre daha avantajlı ve masrafsızdır.

Birçok büyük devlet hastanesi ve özel hastanelerin kullandığı kaliteli ve sağlam marka hasta yatağı ve diğer medikal ürünlerimizi siz de uygun fiyatlarla temin edebilir ve evinizdeki hastanın bakımını kolaylaştırabilirsiniz.
Hasta yatağı tedarikçisi Haskar Medikal firmasına katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.
Witra havalı yatak ürünlerinin ithalatını yapan Emek Sağlık partner firmamıza da teşekkürü borç biliriz.

Hasta Yatağı Trabzon

Hasta Yatağı Trabzon

Hasta Yatağı Çeşitlerimiz

Firmamız ile irtibata geçen kişiler hasta yatağı Trabzon seçenekleri ile tüm çeşitlerimiz arasından bir tercih yapabilirler. Motorlu ve motorsuz çeşitleri bulunan ürünlerimize hasta yatağı kiralama Trabzon şehrinde mail ya da telefon yolu ile bize ulaşan hasta yakınları sahip olabilirler. Motorsuz çeşitlerimiz tamamen manuel olarak çalışmaktadır. El yöntemi ile tüm fonksiyonları yerine getirmektedir. Sitemize girip hasta yatağı kiralama Trabzon seçeneğine tıklayan müşteriler için tek motorlu ve çift motorlu hasta yataklarımız da mevcuttur.

Hasta Yatağı Özellikleri

Her tip hasta için tam donanımlı hasta yatakları üretmekteyiz. Bizimle iletişime geçip hasta yatağı Trabzon seçeneği ile ürünlerimizden faydalanmak isteyen kişilere çok kısa bir sürede hasta karyolalarını ulaştırmaktayız. Aynı zamanda montaj ve kurulum işlemlerini ücretsiz olarak gerçekleştirmekteyiz. 3 yıl süreli garanti kapsamında yer alan hasta yataklarının teknik servis hizmetleri de firmamız tarafından karşılanmaktadır. Üretimini profesyonel ekibimiz ile gerçekleştirdiğimiz hasta yatağı Trabzon ürünlerimiz tamamen ayarlanabilir özelliktedir. Bal ve ayak kısımları portatiftir ve çıkarılabilir. Tekerlekleri ve tüm sistemleri sessiz çalışmakta ve hasta konforunu ön plana çıkarmaktadır.

Her karyolamızda dört adet serum askısı bulunmaktadır. Aynı zamanda taban bölgesinde ışıklandırma sistemi mevcuttur. Motorlu yataklarımız uzaktan kumanda sistemiyle çalışmaktadır. Uzaktan kumandaların her birinde aktivasyon düğmeleri bulunmaktadır. Herhangi bir kazaya sebebiyet vermek için aktivasyon tuşuna basmadan kumandalar çalışmamaktadır. Hasta yataklarımızın baş kısımları hastanın yatış pozisyonuna göre manuel ve otomatik olarak ayarlanabilir.

Hasta Yatağı Kiralama Seçeneklerimiz

Müşterilerimiz için satın alma opsiyonu kadar hasta yatağı kiralama Trabzon seçeneklerimiz de mevcuttur. Üretimini gerçekleştirdiğimiz hasta karyolalarını bizden aylık periyotlar halinde kiralayabilirsiniz. Size kiraladığımız her hasta yatağı özel tıbbi cihazlarla dezenfekte edildiği için tamamen güvenli ve sağlıklı bir şekilde hizmetinizde olmaktadır.

Hasta KaryolasıHasta KaryolasıHasta Karyolası
Hasta KaryolasıHasta KaryolasıHasta Karyolası
Hasta KaryolasıHasta KaryolasıHasta Karyolası
Hasta KaryolasıHasta KaryolasıHasta Yatağı

Yorumlar - Yorum Yaz