Kariyer Medikal Hasta Yatakları

DMCA.com Protection Status

© Tüm Hakları Saklıdır.
Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar ve resimler kaynak belirtilmeden kullanılamaz.
Whatsapp Numaramız
Kariyer Medikal Hasta Yatakları Whatsapp No
Ürün Kataloğu
Hasta Karyolası ve Yatakları Ürün Kataloğu
Site Haritası
Hastalar İçin Yataklar

Bu internet sitesi sayesinde size lazım olan hasta yatağı ve karyolası gibi bütün tıbbi eşyaları satın alabilir veya kiralayabilirsiniz. İrtibata geçmek ve kiralama şartlarını tamamen öğrenmek için iletişim sayfamızda yer alan numaralarından birini arayabilirsiniz. Bu sayede iletişiminizi hızlı tutabilir ve tedarikinizi daha çabuk yapabilirsiniz.

Çok uzun süreli kullanılmayacak olan hasta yatağı satın almak yerine kiralayabilirsiniz. Bu sayede yapmanız gereken masrafı çok daha aşağıya çekebilirsiniz. Hasta yatağı kiralama satın almaya göre daha avantajlı ve masrafsızdır.

Birçok büyük devlet hastanesi ve özel hastanelerin kullandığı kaliteli ve sağlam marka hasta yatakları ve diğer medikal ürünlerimizi siz de uygun fiyatlarla temin edebilir ve evinizdeki hastanın bakımını kolaylaştırabilirsiniz.
Hasta yatağı tedarikçisi Haskar Medikal firmasına katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.
Witra havalı yatak ürünlerinin ithalatını yapan Emek Sağlık partner firmamıza da teşekkürü borç biliriz.

Hasta Karyolası Anasayfa


     Hasta Karyolası İçin Piston Motor Mekanizması

   
Ürün Kodu : Piston Motor
Üretici : Kariyer Medikal
Ürün Özellikleri
Piston motor mekanizması hasta karyolasına asansör hareketi özelliğini kazandırır
 Sipariş        Detaylar
 
 
Detaylar

Hasta Karyolası İçin Piston Motor Mekanizması

Piston motor mekanizması hasta karyolasına asansör hareketi özelliğini kazandırır. Piston Motorlar, dual motorlara nazaran daha uzun ömürlü, daha fazla ağırlığı kaldırabilen ve hasta karyolasının daha fazla fonksiyonel olmasını sağlayan motorlardır. Piston Motorların 6000 Newton kaldırma gücünden düşük olmamasına dikkat edilmelidir. Piston motorlar hasta karyolasının baş kısmını 85 derece ve üzerine yükseltebilir. Ayak kısmı ise bağımsız olması sayesinde nedeniyle kademelendirilebilir. Ağırlığı 150 kg'a kadar olan hastalarda kullanılabilir. Firmamız Tüm Piston Motorlu Hasta Karyolaları imalatında Timotion marka motor kullanmaktadır.

Piston Motorlar, dual motorlara nazaran daha uzun ömürlü, daha fazla ağırlığı kaldırabilen ve hasta karyolasının daha fazla fonksiyonel olmasını sağlayan motorlardır. Piston Motorların 6000 Newton kaldırma gücünden düşük olmamasına dikkat edilmelidir. Piston motorlar hasta karyolasının baş kısmını 85 derece ve üzerine yükseltebilir. Ayak kısmı ise bağımsız olması sayesinde nedeniyle kademelendirilebilir. Ağırlığı 150 kg'a kadar olan hastalarda kullanılabilir. Firmamız Kariyer Medikal Tüm Piston Motorlu Hasta Karyolaları imalatında Timotion marka motor kullanmaktadır.


Hasta yatağı için piston motor

 
 
Kariyer Medikal Hasta Yatakları
Her çeşit hasta yatağı ve hasta karyolası satış ve kiralama hizmetleri
(212) 615 05 88 - (541) 211 03 22
Talep Formu
İsim
Sipariş Miktarı
E-Mail
Telefon
İl
Adres
Kargo Tercihi
Mesaj