Kariyer Medikal Hasta Yatakları

DMCA.com Protection Status

© Tüm Hakları Saklıdır.
Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar ve resimler kaynak belirtilmeden kullanılamaz.
Whatsapp Numaramız
Kariyer Medikal Hasta Yatakları Whatsapp No
Ürün Kataloğu
Hasta Karyolası ve Yatakları Ürün Kataloğu
Site Haritası
Etiketler
hasta yataklarıhasta karyolasıhasta yatağı fiyatlarıhasta yatağıhasta yatağı kiralamaortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yataklarıhasta yatağı fiyatları, ev tipi hasta yatakları, hasta karyolası imalatı, felçli yatağılazımlıklı hasta yatağı, motorlu hasta karyolası, elektrikli hasta yatakları
Hastalar İçin Yataklar

Bu internet sitesi sayesinde size lazım olan hasta yatağı ve karyolası gibi bütün tıbbi eşyaları satın alabilir veya kiralayabilirsiniz. İrtibata geçmek ve kiralama şartlarını tamamen öğrenmek için iletişim sayfamızda yer alan numaralarından birini arayabilirsiniz. Bu sayede iletişiminizi hızlı tutabilir ve tedarikinizi daha çabuk yapabilirsiniz.

Çok uzun süreli kullanılmayacak olan hasta yatağı satın almak yerine kiralayabilirsiniz. Bu sayede yapmanız gereken masrafı çok daha aşağıya çekebilirsiniz. Elektrikli hasta yatağı kiralama satın almaya göre daha avantajlı ve masrafsızdır.

Birçok büyük devlet hastanesi ve özel hastanelerin kullandığı kaliteli ve sağlam marka hasta yatağı ve diğer medikal ürünlerimizi siz de uygun fiyatlarla temin edebilir ve evinizdeki hastanın bakımını kolaylaştırabilirsiniz. Elektrikli
hasta yatağı tedarikçisi Haskar Medikal firmasına katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.
Witra havalı yatak ürünlerinin ithalatını yapan Emek Sağlık partner firmamıza da teşekkürü borç biliriz.


...

Hasta Karyolası Anasayfa


     Hasta Karyolası Motoru

   
Ürün Kodu : Dual Motor
Üretici : Kariyer Medikal
Ürün Özellikleri
Hasta karyolası için dual motor mekanizması
 Sipariş        Detaylar
 
 
Detaylar

Hasta Karyolası Motoru

Hasta Karyolası İçin Dual Motor Mekanizması

Tek parça halinde olan bu motorlar marka ve kalite sınıflarına göre değişmektedir. İki motorlu hasta karyolası imalatında kullanılmaktadır. İlave edilebilecek olan bir piston motor ile üç motorlu hasta karyolalarının imalatında da kullanılabilmektedir. Dual motorun olduğu bir hasta karyolası alırken dikkat edilmesi gereken en önemli şey hastanın kilosudur. Hastanızın kilosu 100 kg altında ise dual motorlu bir hasta karyolası seçebilirsiniz. 2 Motorlu bir hasta karyolası alırken dikkat edilmesi gereken en önemli özellik kaç newtonluk kaldırma gücünün olduğudur. 4500 N kaldırma gücünden düşük motorların seçilmemesine dikkat edilmelidir. Kariyer Medikal tüm Hasta Karyolaları üretiminde Timotion marka Motor kullanımını tercih etmektedir. Timotion; Fransa, Almanya, Japonya, Birleşik Krallık, İtalya, Tayvan, Kore ülkelerinde distribütörlük veren bir markadır. Timotion CE, TÜV, ROHS, UL sertifikalarını alarak yüksek kalitesini kanıtlamıştır.

Hasta yatağı dual motoru


 
 
Kariyer Medikal Hasta Yatakları
Her çeşit hasta yatağı ve hasta karyolası satış ve kiralama hizmetleri
(212) 615 05 88 - (541) 211 03 22
Talep Formu
İsim
Sipariş Miktarı
E-Mail
Telefon
İl
Adres
Kargo Tercihi
Mesaj