Kariyer Medikal Hasta Yatakları

Hasta Karyolası Çeşitleri
Elektrikli sistem ile çalışan 2, 3 ve 4 motorlu hasta yatakları
Hasta Yatağı Çeşitleri
Hasta karyolası için özel üretilmiş ortopedik hasta yatağı çeşitleri
Şişme Yataklar
Hava ventilasyon sistemi ile çalışan şişme yatak çeşitleri
Medikal Ürünler
Medikal Sağlık Ürünleri çeşitleri ve tıbbi malzemeler
Hasta Yatağı Kiralama
İstanbul ili ve ilçelerine hasta yatağı kiralama hizmetleri
DMCA.com Protection Status

© Tüm Hakları Saklıdır.
Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar ve resimler kaynak belirtilmeden kullanılamaz.
Hasta Yatakları Destek Hattı
Motorlu Hasta Yatakları
ELEKTRİKLİ HASTA YATAĞI HASTA KARYOLASI
 
Hasta Karyolası

2 MOTORLU EKONOMİK HASTA KARYOLASI
Motorlu Hasta Karyolası
Satılık ve kiralık hasta yatağı çeşitleri Kariyer Medikal firmasında ekonomik fiyatları ile satışa sunulmuştur.
Whatsapp Numaramız
Kariyer Medikal Hasta Yatakları Whatsapp No
Ürün Kataloğu
Hasta Karyolası ve Yatakları Ürün Kataloğu
Ekonomik Hasta Yatakları
Firmamızda; ekonomik hasta karyolası, hasta yatağı çeşitleri, felçli hasta yatakları, obezite yatakları gibi ürünlerin üretimi ve yurt içi / yurt dışı medikal sektörlerde pazarlaması yapılıyor.
 
Hasta Karyolası
Üyelik Girişi
Site Haritası
Etiketler
hasta yataklarıhasta karyolasıhasta yatağı fiyatlarıhasta yatağıhasta yatağı kiralamaortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yataklarıhasta yatağı fiyatları, ev tipi hasta yatakları, hasta karyolası imalatı, felçli yatağılazımlıklı hasta yatağı, motorlu hasta karyolası, elektrikli hasta yatakları
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar18.781718.8569
Euro20.501920.5841
Takvim
Hastalar İçin Yataklar

Bu internet sitesi sayesinde size lazım olan hasta yatağı ve karyolası gibi bütün tıbbi eşyaları satın alabilir veya kiralayabilirsiniz. İrtibata geçmek ve kiralama şartlarını tamamen öğrenmek için iletişim sayfamızda yer alan numaralarından birini arayabilirsiniz. Bu sayede iletişiminizi hızlı tutabilir ve tedarikinizi daha çabuk yapabilirsiniz.

Çok uzun süreli kullanılmayacak olan hasta yatağı satın almak yerine kiralayabilirsiniz. Bu sayede yapmanız gereken masrafı çok daha aşağıya çekebilirsiniz. Elektrikli hasta yatağı kiralama satın almaya göre daha avantajlı ve masrafsızdır.

Birçok büyük devlet hastanesi ve özel hastanelerin kullandığı kaliteli ve sağlam marka hasta yatağı ve diğer medikal ürünlerimizi siz de uygun fiyatlarla temin edebilir ve evinizdeki hastanın bakımını kolaylaştırabilirsiniz. Elektrikli
hasta yatağı tedarikçisi Haskar Medikal firmasına katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.
Witra havalı yatak ürünlerinin ithalatını yapan Emek Sağlık partner firmamıza da teşekkürü borç biliriz.


...

Hasta Karyolası Anasayfa

Hasta Yatağı Ve Hasta Karyolası (Satış, Kiralama, Fiyat)

Hasta karyolası ve hasta yatağı ürünleri tanıtım amaçlı kurulmuş, Kariyer Medikal Hasta Yatakları firmasına ait websitemize hoşgeldiniz. Firmamızı seçtiğiniz için teşekkür ederiz. Hasta karyolası ve ev tipi hasta yatakları kiralama ve satışı, hastane malzemelerinin toptan ve perakende olarak satışı, her çeşit medikal sağlık ürünlerinin pazarlaması web sitemiz üzerinden online olarak yapılmaktadır.

2 Motorlu Hasta Yatağı KM-1512 Motorlu Hasta Yatağı KM-1592 Motorlu Hasta Yatağı KM-152
2 Motorlu Hasta Yatağı KM-152/A3 Motorlu Hasta Yatağı KM-1533 Motorlu Hasta Yatağı KM-153/A
4 Motorlu Hasta Yatağı KM-4043 Motorlu Ahşap Hasta Karyolası KM-163Lazımlıklı Hasta Yatağı KM-151/T
Ev tipi ahşap hasta karyolası2 Motorlu Ahşap Hasta Karyolası KM-1612 Motorlu Ahşap Hasta Yatağı

4 Parça Hasta YatağıLazer Kesimli Hasta YatağıVisco YatakHasta Yatağı
Havalı YatakBoru Tipi Şişme YatakBoru Tipi Şişme YatakLazımlıklı Hasta Yatağı

Kiralık 2 motorlu ekonomik hasta karyolası2 motorlu elektrikli kiralık hasta yatağıAlüminyum yan korkuluklu kiralık hasta karyolasıKiralık dual motorlu abs başlıklı hasta karyolası
Kariyer Medikal hasta yatağı kiralama hizmetleriAsansör hareketli 3 motorlu kiralık hasta karyolası3 motorlu asansör hareketli kiralık hasta yatağı4 motorlu trelendenburg hareketli kiralık hasta karyolası

Manuel hasta yemek masasıAmortisörlü hasta yemek masasıLazımlıklı hasta banyo arabası Hasta Tuvalet Sandalyesi (Klozet)
Tekerlekli Sandalye / Sakat ArabasıWalker / YürüteçVeron NebülizatörSaç Yıkama Bonesi

Kariyer Medikal Hasta Karyolası Ve Hasta Yatağı

Hastaların daha iyi yaşam standartları içerisinde bakımlarının yapılabilmesi için ihtiyaç duydukları hasta karyola ve yatakları, Kariyer Medikal tarafından birinci sınıf malzemeler kullanılarak imal ediliyor. Hastaların daha rahat bir şekilde dinlenmelerini sağlamak üzere tasarlanılan modellerle; dinlenme, oturma, uyuma gibi işlevler çok daha konforlu şekilde yapılabiliyor. Kariyer Medikal, ar-ge çalışmalarına yaptığı yatırımlarla yeni nesil karyola modellerinin tasarlanması için çalışmalarını sürdürüyor.

Hasta Karyolası Ürünleri

Birbirinden değişik ihtiyaçlar için geliştirilen hasta karyolası ürünleri arasında en çok tercih edilenler; 2 motorlu ve 3 motorlu tasarımlardır. Baş ve ayak kısımlarının oynatılabildiği ürünler sayesinde hasta için yatak üzerinde birçok hareket daha kolay hale gelebiliyor. 3 motorlu sistemler baş ve ayak kısmının oynatılabilmesine ek olarak aşağı yukarı şekilde yüksekliği de ayarlanabilir ürünü ifade ediyor.

Hasta karyolalarının lazımlıklı modelleri de bulunuyor. Bu model yatalak olan hastaların tuvalet ihtiyacını yattığı yerden görebilmesini mümkün kılıyor. Bu karyola modeli için özel imal edilen yatak sistemi sayesinde hijyenik bir şekilde tuvalet ihtiyacının giderilmesi mümkün hale geliyor. Birbirinden değişik karyola modelleri ve yatak tasarımlarıyla hastalar için en elverişli ortamın yaratılması sağlanıyor. Bu açıdan Kariyer Medikal yatak tasarımı ve karyola imalatı çalışmalarını yeni ihtiyaçları dikkate alarak yapıyor.

Ev tipi hasta yatağı tasarımları da önemli bir ihtiyacın eseri olarak ortaya çıkmıştır. Evde bakımı yapılan kişiler için tedarik edilen karyola modelinin hastane tipi olması ev ortamının havasını olumsuz etkiliyor. Bu durumu tersine çevirebilmek için imal edilen ev tipi karyola modelleri sayesinde, hastane tipi modellerin yarattığı olumsuz hava bir nebze de olsa kırılabiliyor. Ev tipi modeller için de Kariyer Medikal en iyi çözümleri sunuyor.

Hem uygun fiyat hem de kaliteli hasta yatağı modelleri

Hastalar için önemli bir ihtiyacı ifade eden karyola ve yatak modellerinin uygun fiyata sunulması önem arz ediyor. Kariyer Medikal, satış ve kiralama işlemleri için en uygun çözümleri sunarak müşterilerinin hastaları adına yaratmak istedikleri konforlu ortamın daha ucuza sağlanmasını mümkün kılıyor. Hem üretim hem de satış ve kiralama çözümleriyle ön plana çıkan Kariyer Medikal ile en iyisine sahip olun. 

Hasta yatakları; Sağlık sektöründe öncelikli olarak hastaneler ve sağlık kuruluşları tarafından, hasta odaları, poliklinikler gibi bakım ortamlarında bulundurulması zorunlu ve gerekli olan özel yataklardır. Hareket kabiliyeti, hastalığı dolayısıyla kısıtlı hale gelmiş bireylerin çeşitli ihtiyaçlarını giderebilmesi ve hastaya müdahalede kolaylık sağlaması gibi sağladığı faydalarla, bir hasta karyolası önemli bir unsur haline gelmiştir.

Hasta Yatağı Modelleri

İşlevleri açısından değişik kategoriler altında toplanabilen hasta karyolası çeşitleri, genel olarak iki farklı kategoride yer almaktadır: Manuel Hasta Yatakları ve Motorlu Hasta Yatakları

Kariyer Medikal firması bir hasta karyolası imalatçısıdır ve ihtiyaç halinde manuel ve motorlu olmak üzere her çeşit karyola üretimini yapabilecek kapasite ve yeterliliğe sahiptir. Son on yılda hızla gelişen tıbbi ekipman ve hastane demirbaşları sektörü, manuel hasta karyolası kullanımını neredeyse ortadan kaldırmış, bunun yerini tamamen otomatik fonksiyonel hasta yatakları almıştır. Manuel hasta yatakları kullanımını günümüz dünyasında geri kalmış Afrika ülkeleri gibi, henüz elektrik enerjisine kavuşmamış ülkelerde görebiliyoruz.

Hasta karyolası ürünlerini, dual motorlu ve piston motorlu modelleri ile üreterek Türkiye ve dünya piyasasına pazarlayan Kariyer Medikal firması ürün portföyünü olabildiğince geniş tutmaya çalışarak tüm dünya ülkelerinde kullanılabilir hasta yatakları üretimini yapmayı kendine misyon olarak edinmiştir.

Evde kullanım için imal edilen ev tipi ahşap hasta karyolası modelleri, lazımlıklı hasta karyolası modelleri, trendelenburg hareket kabiliyetine sahip dört motorlu hasta yatakları ve bakıcı için büyük kolaylık sağlayan asansörlü hasta karyolası modelleri, İstanbul'da kurulu olan Kariyer Medikal üretim tesislerinde, hastanın ihtiyaçlarına maksimum derecede karşılık verecek şekilde özenle imal edilerek, Türkiye'nin tüm illerinde mevcut bayileri aracılığıyla satışa sunulmaktadır. İstek halinde hasta yatağı kiralama hizmeti de Kariyer Medikal tarafından sağlanmaktadır.

Ev Tipi Hasta Yatakları

Firmamız, hasta karyolası seçiminde size yardımcı olabilecek yeterlilikte medikal ürünlerin tanıtım ve kullanımının eğitimini almış personelleri bünyesinde bulundurmaktadır. Hasta yatağı satış ve kiralama işlemleri Kariyer Medikal firmasında hastalar mağdur edilmeden kusursuz olarak yürütülmeye çakışılmaktadır. İhtiyacınız olduğu zaman bir hasta karyolası satın almadan önce Kariyer Medikal resmi web sitesini ziyaret etmenizi tavsiye ediyor, sizlere sağlıklı bir yaşam diliyoruz.

Firmamız elektrikli hasta karyolası satışını yurt içi ve yurt dışı medikal sektörlerde yirmi yılı aşkın bir süredir, sürekli genişlettiği pazarlama ağı ile başarıyla gerçekleştirmektedir. Kiralık hasta yatağı hizmetini çok uygun fiyatlar ve şartlarla şirketimizden alabilirsiniz. Hasta yatağı, hasta karyolası, satılık ve kiralık hasta yatağı çeşitleri Kariyer Medikal firmasında ekonomik fiyatları hizmetinize sunulmuştur.

Kariyer Medikal, kısa, uzun vadeli ihtiyaçlar için tam elektrikli hasta karyolası, yarı elektrikli hasta karyolası ve yoğun bakım hasta yatağı kiralama ve satış hizmetleri sunmaktadır. Satın aldığınız veya kiraladığınız hasta karyolası Türkiye'nin tüm il ve ilçelerine firmamız tarafından teslim ediliyor. Eve teslim hizmeti, ev halkının ürün hakkında eğitimi ve yatağın kurulumunu da içerir. Rezervasyon için 0212 615 0588 numaralı telefonu arayın ya da rezervasyon formunu doldurun, biz sizi arayalım.

Kariyer Medikal Hasta Yatakları, kullanıcının rahatlığını sağlamak için ayarlanabilir baş ve ayak bölgeleri gibi özel özelliklere sahiptir ve özel bakıma ihtiyacı olan insanlar için tasarlanmıştır. Ayarlanabilir yatak yüksekliği, hasta ya da sevdiklerine rahatça ulaşmak isteyen bakım verenlere yardımcı olur. Hasta yatakları genellikle ayarlanabilir yan korkuluklar ve elektronik kontrollere sahiptir.

Hasta Yatakları Kariyer Medikal Farkıyla Alınır

Hasta karyolası, nekahat dönemi çok uzun olan hastalıklarda ve yaşlı hastalar için temel ihtiyaçların başında gelmektedir. Zira hastaların bakımı için özel şartlar gerekli olmakla birlikte evlerde yataklarda hastanın konforunun sağlanması oldukça zordur. Kaldı ki bazı hastaların hareket edebilmeleri dahi mümkün olmadığından mekanik veya motorlu hasta yatakları kullanarak hastanın rahat ettirilmesi ve pozisyon değiştirebilmesi mümkün olacaktır. Uzun süre hasta bakan herkesin en çok zorlandığı hususlar şüphesiz hastanın duruşunun değiştirilmesi ve çeşitli ihtiyaçlarının karşılanması için şartların oluşturulmasıdır. Özel olarak tasarlanmış hasta yatakları sayesinde hastanın konforunun sağlanmasının yanı sıra, ihtiyaçlarının karşılanması da kolaylaşmaktadır. Örneğin Lazımlıklı Hasta yatağı kullanarak hareket edemeyen hastaların tuvalet ihtiyaçları kolayca giderilebilmektedir.

Ev Tipi Hasta Karyolasıİhtiyaca göre farklı hasta yatağı seçenekleri kullanılabilmektedir. Tüm hasta yatakları yaklaşık aynı, hareket kabiliyetine sahip olmakla birlikte kimi yatakların pozisyonları mekanik olarak güçle değiştirilirken,  motorlu hasta yatakları kullanılarak hareket fonksiyonları düğmelerle kontrol edilebilir. Elektrikli hasta karyolası olarak da bilinen bu yataklar, günümüzde en çok tercih edilen hasta karyolası çeşitleridir.

Kariyer medikal olarak hasta yatağı kiralama hizmetleri vermekteyiz. Bütünüyle hijyenik şartlarda muhafaza edilen hasta yataklarını ihtiyacınız sürecinde kullanıp, ihtiyacın ortadan kalkmasıyla iade edebilirsiniz. Oldukça ekonomik bir yöntem olan hasta karyolası kiralama hizmetlerimizden sürekli ihtiyaç duymayan hastalar uygun fiyatlarla faydalanabilmektedir. Eğer sürekli hasta karyolası ihtiyacınız olacaksa, sizlere en uygun hasta karyolası fiyatları yine bizim tarafımızdan sunulacaktır. Pek çok farklı modelin satışını yapmakta ve en yüksek kalite standartlarını en uygun hasta karyolası fiyatları haline getirmekteyiz. İster hastane tipi ister ev tipi hasta yatakları Kariyer Medikal tarafından sunulmaktadır.

Hasta Yatağı Nedir?

Hasta karyolası, mekanik olarak hareket edebilen, pozisyonu değiştirilebilen ve hastanın ihtiyaçlarının karşılanabildiği özel yataklara verilen isimdir. Hasta yatakları, hastaya hastane şartlarında bakım imkanını her ortamda sunmaktadır. Devamlı yatan ve hareket etme ihtimali bulunmayan hastaların bakımı hasta yatağı kullanılarak kolaylaştırılabilir ve hatta bazı hastalar için en doğru seçim ev şartlarında da bakımları yapılıyor olsa bile hasta yatakları olacaktır.

Örneğin, hastanın kendi kendine doğrulamadığı durumlarda, motorlu hasta yatakları tek bir tuşla hastayı uygun pozisyona getirebilmektedir. Elbette her bu imkanı elde etmek için elektrikli hasta karyolası kullanmak zorunlu değildir. Hidrolik özellikleri olan veya sadece mekanik olarak hareket edebilen hasta yatakları da bulunmaktadır. Bu yataklar motorlu yataklar gibi elektronik olarak değil, elle hareket ettirilir. Sonuç olarak yaklaşık aynı sonuca ulaşılır.

Mekanik Hasta Yatakları

Hasta karyolası olarak tanımladığımız medikal hasta yatakları, mekanik hasta karyolası ve motorlu hasta yatakları olmak üzere iki ana grupta toplanır. Her iki grupta da ihtiyaca göre farklı seçenekler bulunmaktadır. Elektrikli hasta karyolası olarak tanımladığımız elektrik motorlu yataklar gibi mekanik yataklar da hasta karyolası kiralama hizmet grubumuzun içerisinde yer almaktadır. Firmamızdan hasta karyolası kiralama hizmetleri kapsamında ihtiyacınıza uygun şekilde tercih edeceğiniz herhangi bir yatağı kiralayabilirsiniz. Tabii yine her iki grupta da en uygun hasta karyolası fiyatları yine Kariyer Medikal tarafından sunulmaktadır. Sunduğumuz hasta karyolası fiyatları, ev tipi hasta yatakları için hastane standartlarını sunmaktadır. En nitelikli ürünlerimize en uygun fiyatlarla sahip olmak için tek yapmanız gereken bizi aramak ve ihtiyaçlarınızı dile getirmektir. Dilerseniz lazımlıklı hasta karyolası veya havalı hasta karyolası da kiralayabilir hastanızın bakımını çok daha kolay biçimde yapabilirsiniz.

Motorlu Hasta Yatakları

Hasta yatakları hareketli ürünlerdir. Asansörlü veya sabit türleri bulunan bu ürünleri birer makine olarak değerlendirmek çok daha doğru bir yaklaşım olacaktır. Türüne ve niteliklerine göre çok farklı hareket kabiliyetlerine sahip hasta yatakları bulunmaktadır. Sadece baş kısmı ve yüksekliği değişebilen motorlu hasta yatakları söz konusu olabildiği gibi,  4 Motorlu ve asansörlü, çok fonksiyonlu hasta yatakları da bulunmaktadır. Elbette hasta karyolası fiyatları sahip olduğu özelliklere göre değişmektedir. Çok fonksiyonlu yataklarla mekanik yataklar farklı fiyatlara sahip olmaktadır. Yalnız bu noktada tercihe dilecek yatağın fonksiyonlarının hastanın durumuna göre belirlenmesi gerektiğinin altının çizilmesi gerekmektedir.

Her durumda en yüksek nitelikli yatağın tercih edilmesi elbette gerekmez. Bu noktada hastanın gereksinimlerini hekiminizden öğrenebilir ve buna göre bize hasta karyolası kiralama hizmetlerimiz için başvurabilirsiniz. Örneğin gerek yokken lazımlıklı hasta karyolası kiralamanız veya satın almanız gerekmemektedir. Elbette hasta karyolası kiralama hizmetini aldıktan sonra hastanın durumunda bir değişiklik olması ve farklı nitelikte yataklara geçmeniz gerektiğinde uygun şekilde değişiklik de yapabilmekte veya size kalıcı bir yatak sahibi olmanız için uygun seviyede hasta karyolası fiyatları sunabilmekteyiz. Firmamızın sunduğu uygun hasta karyolası fiyatları, gerek  ev tipi hasta yatakları gerekse endüstri standartlarında yataklar için geçerlidir.

Havalı Hasta Yatakları

Sürekli yatan hastalarda, zaman içerisinde deri altındaki damarlardaki kan akışının yavaşlaması nedeniyle deri hücrelerinin yenilenme hızı düşer. Hava akışının da azalmasıyla yenilenemeyen deri hücreleri yaralara dönüşür. Bu durumu maalesef tıbbi yöntemler kullanarak engellemenin bir yolu yoktur. Hastanın kılcal damarları üzerindeki baskının azaltılıp, kan akışının artırılması ve hava almayan doku üzerinde hava akışının sağlanması yöntemi yaralarla mücadelenin tek yoludur. Özellikle uzun süreler yatalak kalan yaşlı hastalarda çok daha sık görülen bu sorun havalı hasta yatakları ile giderilebilmektedir. Elbette ilerlemiş safhalardaki yaralara vakum cihazları ile ek müdahaleler gerekebilecek bu tıbbi müdahale hekim tarafından gerçekleştirilecektir.

Yatağınız havalı olmasa dahi, sahip olduğunuz hasta karyolası şiltesi değiştirilerek havalı hasta karyolasına dönüştürülebilmektedir. Kiraladığınız veya satın aldığını motorlu hasta yatakları veya mekanik modellere havalı şilteler yerleştirilebilmektedir. Dilerseniz evlerdeki konvansiyonel yataklara da havalı şilteler konulabilmektedir. Yatakların modifiye edilmeleri konusunda bizimle dilediğiniz zaman irtibata geçebilir sizin için geliştireceğimiz özel çözümlerden faydalanabilirsiniz.

hasta karyolası Hijyenik Midir?

Hasta yataklarının şilteleri kiralamalarda değiştirilmektedir. Konstrüksiyon ise yüksek güvenilirlikli biçimde dezenfekte edilmektedir. Tüm elektronik ve mekanik aksam bütünüyle temizlenmeden yeniden sevkiyat yapılmamaktadır. Satın alacağınız hasta yatakları ise zaten böyle bir riske sahip değildir. Kaldı ki, hasta yataklarının bütününde antibakteriyel materyal kullanılır. Dolayısıyla bu ürünlerin hasta standartlarında hijyenik olduklarından söz etmek mümkündür.

Hangi Şartlarda Hangi Hasta Karyolası Kullanılır?

Hasta karyolası ihtiyacı olan her hastanın kondüsyonuna göre farklı hasta yatakları kullanılması söz konusudur. Her hasta karyolası elbette her hasta için uygun değildir. Örneğin felçli hastalar için tam donanımlı hasta yatakları kullanılması gerekirken, hareket edebilen ama ayağa kalkamayan hastalara standart seri yataklar uygun olacaktır. Evde makineye bağlı yaşayan hastalar için hastane serisi hasta karyolası kullanılabilirken, örneğin travmatik vakalarda bilinci açık hastanın hareket edebilmesi için kendisinin de kontrol edebildiği motorlu hasta yatakları tercih edebilirsiniz. Mekanik yataklarda bir başkasının yardımı gerekirken, elektrikli hasta karyolası sahip odluğu kontrol düğmeleri sayesinde hasta tarafından da kontrol edilebilmektedir.

Tabii yatağa bağlı hastaların pek çoğunda tuvalet ihtiyaçlarının giderilmesi bir sorun olduğundan lazımlıklı hasta karyolası kullanılması da gerekli olmaktadır. Bu tip yatakları tercih ederek; hem bakıcının hem hastanın rahat etmesi sağlanabilmektedir.  Bunun yanında bazı hastaların hiç hareket edememelerinden dolayı, hava destekli yatak şilteleri üzerinde yatmaları doğru olacağından, özellikle yatak yaralarına karşı, havalı hasta yatakları kullanılması önem arz etmektedir.

Kariyer medikal tüm ihtiyaçlara uygun hasta yatağı kiralama hizmetleri vermektedir. Mekanik veya motorlu hasta karyolası kiralama ihtiyaçlarınızı için bizi arayabilir, dilerseniz uygun hasta karyolası fiyatları ile satın alma seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz.

Hasta Yatağı

Hasta karyolası yanı sıra hasta karyolası şiltesi seçimi de aynı şekilde önem arz etmektedir. Kariyer Medikal firması bu anlamda birçok seçeneği müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. Ayrıca ürünleri satın almak istemeyenler için kiralama yöntemi de mevcuttur. Firma bünyesinde 3 motorlu asansör hareketli hasta karyolası, 4 motorlu full abs kaplama hasta karyolası ve ahşap başlıklı ve korkuluklu, bazalı, ev tipi hasta yatakları gibi modellere erişim sağlanabilmektedir.

Dayanıklı, güvenli ve aynı zamanda sağlıklı bir hasta karyolası seçimi hem hasta hem de yakınları için dikkatli bir süreci içinde barındırmaktadır. Doktor ve sağlık görevlileri ile birlikte yürütülecek bir çalışmanın sonucunda bütçeye ve aranılan niteliklere uygun modele ulaşmak mümkündür. Kariyer Medikal, bunun için çalışmalarını özenle devam ettirmekte, otomatik olarak ayarlanabilen, hareketli hasta karyolasını hem kiralık hem de satılık olarak müşterilerine ulaştırmaktadır.

Hasta yatağı almadan önce yapılan araştırmalarda ürünün maliyetinin ve fonksiyonel olmasının yanında hastanın ihtiyaçlarını karşılama konusunda yeterli özelliklere sahip olup olmadığına dikkat edilmelidir. Böylece sürecin rahat ve güvenli bir şekilde atlatılabilmesinin önü açılmaktadır.

Hasta Yatağı Kiralama

Kiralık bir hastane yatağına ihtiyacınız varsa büyük ihtimalle hastanız kısa süreli bir yatakta bakım süreci geçirecektir. Bizim hastane yatağı kiralama konusunda size önerimiz; eğer hastanız 3 aydan daha fazla yatacaksa, elektrikli veya manuel bir hastane yatağı satın almanızdır. Çünkü hasta karyolası kiralama fiyatları göz önünde bulundurulduğunda iki veya üç aylık kira ücreti ile yeni bir hasta karyolası satın alabilirsiniz. Kiralık hasta karyolası hizmetini çok uygun fiyatlar ve şartlarla Kariyer Medikal firmasından alabilirsiniz.

Şirketimizin tüm personeli eğitimli olup, müşteri temsilcilerimizden hasta yatakları ve havalı yataklar ile alakalı tüm konularda, hastanıza uygun nasıl bir hasta karyolası almanız gerektiği konusunda bilgi alabilirsiniz. Tüm sabit ve cep telefonlarımız 7/24 açık olup sizin hizmetinize sunulmuştur.

Tüm ürünlerimiz üretim aşamasında kalite standartlarında test edilmektedir. Kariyer Medikal Hasta Karyolası testleri bölümünden tesislerimizi inceleyebilirsiniz. Hasta karyolası kiralama ve satış sürecinde ki tüm işlemler firmamız tarafından ücretsiz olarak yapılır.

Türkiye'de Hasta Karyolası Satışı ve Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerini Verdiğimiz İller ve İlçeler

Hasta Yatakları Ankara, Hasta Karyolası İstanbul, Hasta Yatakları İzmir, Hasta Yatakları Adana, Adıyaman, Afyonkarahisar, Ağrı, Aksaray, Amasya, Antalya, Ardahan, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bartın, Batman, Bayburt, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Iğdır, Isparta, Kahramanmaraş, Karabük, Karaman, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kilis, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Şanlıurfa, Şırnak, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Uşak, Van, Yalova, Yozgat, Zonguldak

İstanbul’da Hasta Karyolası Satış ve Kiralama

İstanbul’da birbirinden farklı marka ve işletmeler tıbbi malzeme üretimleri yaparak; satış ve kiralama hizmetlerini de sunuyorlar. Üreticilerin bizzat satış ve kiralama işlerini kendi uhdelerinde de gerçekleştirmeleri daha uygun fiyata hasta karyolalarına ulaşmayı mümkün kılıyor. Satış ve kiralama işlemlerini yapmadan önce karar vermeniz gereken şeyin hangisinin sizin için iyi olacağıdır.

Nasıl karar vermelisiniz?

İstanbul’da hasta karyolası satış ve kiralama şirketlerini seçerken dikkat edilecek bazı şeyler var. Öncelikle uzun süreli bir hasta bakımı söz konusu değilse, manüel denilen sistemlerden yararlanarak, daha uygun fiyata hasta karyolasına sahip olabilirsiniz. Baş ve ayak kısımları oynayabilen bu sistemlerin tek dezavantajı motorsuz ve elektriksiz olmalarıdır. Manüel sistemde hastanın duruş pozisyonunun değiştirilebilmesi için mutlaka birisinin destek olması gerekir.

Manüel hasta karyolası daha uygun fiyata kiralanır

Manüel sistemlerin satış ve kiralama fiyatları diğerlerine göre daha uygundur. Eğer hastanın durumu çok kötü değilse ve bütçeniz elektrikli sistemler için yeterli değilse manüel hasta karyolalarını temin edebilirsiniz. Bunlarla beraber seçtiğiniz firmaya da dikkat etmelisiniz. Çok uçuk fiyatlarla satış veya kiralama hizmeti sunmamasına dikkat edilmelidir. Ayrıca, üretilen karyola modellerinin anti bakteriyel olup olmadığı da sorulmalıdır.

AB standartlarında üretim gerçekleştirmeleri ve Türk Standart Enstitüsü’nden de belgelerinin olması gerekir. Karyolada korkuluk sistemlerinin olması hasta güvenliği için önem ifade eder. Tekerlek sistemlerinin de aynı şekilde frenlere sahip olması önemlidir. 

Lazımlıklı hasta karyolası modelleri

Bazı hastaların uzun süre evde bakıma ihtiyacı vardır. Yatalak olan bu hastalar için en iyi karyola modellerinin lazımlık modeller olduğunu söyleyebiliriz. Uzun süre kullanılacak hasta karyolalarını kiralamak doğru değildir. Satın alarak hasta için daha konforlu bir yatağın yaşam süreci boyunca temin edilmesi önemlidir. Lazımlık tasarımlar sayesinde hasta, yerinden kalmadan tuvalet ihtiyacını da karşılayabilir.

Bu modellerin 2 ve 3 motorlu farklı tasarımları var. Hasta durumuna göre en iyi modelin temin edilerek konforlu bir hayatın hastaya sunulabilir. Yeme, uyuma, dinlenme, oturma ve son olarak da tuvalet ihtiyacının da karşılanabildiği lazımlıklı modeller yatalak hastaları için en iyi tercihtir. 

İkinci El Hasta Yatakları

İkinci el hasta yatağı kullanımı ne kadar güvenli? 2. el hasta yatakları kullananlar enfeksiyon kapar mı? Hangi model ikinci el hasta karyolası kullanımını önerirsiniz?
Bunlar ve benzeri sorular uygun fiyatlı bir hasta yatağı arayışında olan müşterilerimiz tarafından bize sıkça sorulmaktadır.

2. el hasta yatakları her ne kadar temizlenip dezenfekte edilseler de yatağı daha önce kullanmış olan hasta veya hastalardan kalan bulaşıcı mikrobik hastalık riski çok yüksektir. Bu risk göz önünde bulundurularak tavsiye edeceğimiz ikinci el hasta karyolası tabi ki anti bakteriyel dokunma yüzeyi olan ürünlerden seçilmelidir. 2. el hasta karyolası fiyatları sıfır hasta karyolası fiyatlarından neredeyse yarı yarıya daha düşüktür.

Kariyer Medikal Çözümleri

Her gün giderek çoğalan sağlık giderleri, hastaların sağlık hizmetlerinden en düşük maliyetler ile en çok fayda sağlaması için biz medikal firmalarını farklı fikirler üretmeye yönlendirmiştir. Ürettiğimiz çözümlerden biri de hastaneler için üretilen hasta yataklarının ev ortamında yaşayan hastalar için kullanılabilir hale getirilmesidir. Hastanede belli bir süre yatan hastalardan birçoğu, hastane çıkışı sonrası evde devam eden iyileşme süreçlerinde evlerimizde bulunan yatak, çekyat gibi yerlerde rahat edememekte ve bir çok zorunlu ihtiyaç duyduğu günlük ihtiyaçlarını karşılayamamaktadır. Kariyer Medikal olarak hastalarınız için en uygun hasta karyolası seçimimiz ile siz ve hastanız için ergonomik çözümler üretmekteyiz. Kariyer Medikal elektrikli hasta karyolası satışını yurt içi ve yurt dışı medikal sektörlerde yirmi yılı aşkın bir süredir, sürekli genişlettiği pazarlama ağı ile başarıyla gerçekleştirmektedir. Hasta yatakları alımı için devlet veya SGK desteği henüz ülkemizde yoktur. Bu durumu göz önünde bulunduran firmamız bütçesi yetersiz hasta ve hasta yakınları için oldukça ucuz fiyatlarla ekonomik hasta yatakları da üretmektedir. Güncel hasta karyolası fiyatları bu sayfada yayınlanıyor.

Ürünlerimizden birini satın aldınız ve bunu çalıştırmak için bilgiye ihtiyacınız var mı? Tüm fonksiyonları ile kendinizi hasta karyolası kullanımı konusunda eğitmek mi istiyor musunuz? Ya da ürün ile bağlantılı bir sorun var ve bunu nasıl çözeceğinizi bilmiyor musunuz? Satış temsilciniz veya müşteri destek birimine başvurun. Bize sıkça sorulan sorulardan birisi sgk hasta yatağı ödemesi yapıyor mu? sorusudur. Sgk hasta yatağı ödemesi yapmıyor. Havalı yatak devlet ödemesi rapor karşılığında yapılıyor.

Hasta Yatağı ve Hastane Odası Ekipmanları İmalat, Satış, Kiralık Hasta Karyolası Hizmetleri 

Kariyer Medikal Hasta Yatakları firması, ürün tasarımlarında estetik bir görünüm çabasından daha çok kullanıcı ihtiyaçlarını ve güvenliğini en üst düzeyde karşılamaya yönelik yatak üretimi yapmaya çaba göstermektedir. 2005 yılından bu yana yataklarımızı kullanan hastaneler, sağlık kuruluşları ve evlerden hasta ve yatak etkileşimi ile ilgili topladığımız verileri değerlendirerek, üretimlerimizi hastaların daha rahat bir hastalık dönemi geçirmelerine ve bakıcıların daha kolay hastaya müdahale edebilmelerine uygun hasta yatakları yönünde iyileştirdik. İnternet üzerinden indirimli fiyatlarla hasta yatağı kiralama ve satış hizmetlerimizden siz de faydalanabilirsiniz.

Hasta yatağı modellerimiz hasta odaları için tasarlanmış ve bu ünitelerde ihtiyaçlara cevap verecek özelliklere sahiptir.
Biz hasta ve bakıcılar için bakım sonuçlarını geliştirmek, çözümler sunmak için sürekli yeniliklerle mükemmeli yakalamaya çalışarak yüksek başarı grafiği çizen bir şirketiz.
01.07.2015
28.06.2015
... 27 ...