Kariyer Medikal Hasta Yatakları

DMCA.com Protection Status

© Tüm Hakları Saklıdır.
Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar ve resimler kaynak belirtilmeden kullanılamaz.
Whatsapp Numaramız
Kariyer Medikal Hasta Yatakları Whatsapp No
Ürün Kataloğu
Hasta Karyolası ve Yatakları Ürün Kataloğu
Site Haritası
Etiketler
hasta yataklarıhasta karyolasıhasta yatağı fiyatlarıhasta yatağıhasta yatağı kiralamaortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yataklarıhasta yatağı fiyatları, ev tipi hasta yatakları, hasta karyolası imalatı, felçli yatağılazımlıklı hasta yatağı, motorlu hasta karyolası, elektrikli hasta yatakları
Hastalar İçin Yataklar

Bu internet sitesi sayesinde size lazım olan hasta yatağı ve karyolası gibi bütün tıbbi eşyaları satın alabilir veya kiralayabilirsiniz. İrtibata geçmek ve kiralama şartlarını tamamen öğrenmek için iletişim sayfamızda yer alan numaralarından birini arayabilirsiniz. Bu sayede iletişiminizi hızlı tutabilir ve tedarikinizi daha çabuk yapabilirsiniz.

Çok uzun süreli kullanılmayacak olan hasta yatağı satın almak yerine kiralayabilirsiniz. Bu sayede yapmanız gereken masrafı çok daha aşağıya çekebilirsiniz. Elektrikli hasta yatağı kiralama satın almaya göre daha avantajlı ve masrafsızdır.

Birçok büyük devlet hastanesi ve özel hastanelerin kullandığı kaliteli ve sağlam marka hasta yatağı ve diğer medikal ürünlerimizi siz de uygun fiyatlarla temin edebilir ve evinizdeki hastanın bakımını kolaylaştırabilirsiniz. Elektrikli
hasta yatağı tedarikçisi Haskar Medikal firmasına katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.
Witra havalı yatak ürünlerinin ithalatını yapan Emek Sağlık partner firmamıza da teşekkürü borç biliriz.

Facebook'ta Hasta Yatağı ürün ve hizmetlerimizle ilgili sayfamızı da inceleyebilirsiniz.

Hasta Yataklarında Kalite Standartları

Hasta yatağı satın almak isteyenler için bazı özellikler önemlidir. Yatak seçiminde öncelikle hastanın rahatsızlığı ve boyu önemlidir. Hasta için konforlu ve konforlu tedavi, yatak seçimi ile doğru orantılıdır. Hastalık sırasında zihinsel rahatlama tedavide destekleyici unsurlardan biri kuşkusuz. Bu nedenle bazı hastane yataklarının tasarımının güzelliği, yatakta yaşayan hastalara moral desteği vermektedir. Her şeyden önce ahşap  hasta yatakları kişiye kendini evinde hissettirir. Hem manuel hem de elektrikli kumandalı hasta yataklarımız farklı pozisyonlara ayarlanabilmektedir.

Hasta yatağı modelleri seçilirken her yaştan hastaya hitap eden özellikler üzerinde durulmaktadır. Çocuklar ve yaşlılar için uygun olan farklı özelliklere sahip yataklar diğerlerinden sıyrılıyor. Belirli hastalıklar için seçilen hasta yataklarında mutlaka lazımlık bulunmalıdır. Yaşlı hastalar için  havalı yatak olarak tabir edilen yatak seçimi ön plana çıkmaktadır. Sürekli aynı yerde yatan hastaların derisinin açılması kaçınılmazdır. Bu nedenle havalı yatak seçimi  doğru bir yaklaşımdır. Firma olarak birkaç çeşit hasta yatağımız mevcuttur. Yatak çeşitlerimizde bulunan uzaktan kumandalı motorlu yataklar hastaya konfor sağlamaktadır. Evrensel kullanımları nedeniyle tercih edilirler. Farklı açılarda eğimli bir konuma taşınabilirler. Bu tür yatakların popülaritesinde uyku pozisyonunun yanı sıra oturma pozisyonları da  önemli faktörlerdir. Hastanın yatak süngerleri de vücut yapısına uygundur ve alerji yapmaz. Her şeyden önce hastanın sağlığı ve konforu düşünülür.

Hasta yatağı fiyatları seçilen yatağın fonksiyonel özelliklerine göre değişmektedir. Alanında diğer firmaların sunduğu yatak çeşitleri ve fiyatlarına göre firmamız tercih edilmektedir. Firmamızın sunduğu hasta yatakları satış hizmetinin yanı sıra kiralama hizmeti de verilmektedir. Uzun süredir kullanılmayan hasta yatakları için kiralama en uygun seçenektir. Firmamız çalışanları şantiyede yatağı özenle monte etmektedir. Hastanın güvenliğini sağlamak için yatak kenarlarında korkuluk şeklinde korumalar bulunmaktadır. Birbirinden şık olan yataklar da hastaya göre yapılmaktadır. Firmamız kaliteli, konforlu ve güvenli hasta yataklarını tercih etmektedir.

Hasta Yatakları Neye Göre Tercih Edilmelidir?

Bazı hastalar obezite tedavisi görebilir. Bu hastalar için ağırlığı taşıyabilecek hasta yataklarını seçmek çok önemlidir. Firmamız her hastaya uygun özelliklerde geniş bir hasta yatağı yelpazesi sunmaktadır. Yatak ile zemin arasındaki mesafe standartlarda tanımlanmıştır. Bu mesafe 0 cm'den az olamaz. Firmamız standart hasta yatakları üreten lider kaliteli yatak üreticilerinden biridir. Hasta yataklarının yapımı da özen gerektirmektedir. Yatak yapıcılar steril eldiven giymeli ve odayı havalandırmalıdır. Firmamız standartlara uygun üretim ve satış yapan lider firmalardan biridir.

Hasta karyolası modelleri otomatik çalışma prensibine göre çalışan, elektrik ve pil ile kontrol edilen modellerdir. İkili, üçlü, dörtlü motorlu veya yükseltilmiş hasta karyolaları, hastaya rahatlık ve rahatlık getirir. Hasta yataklarının kalitesi kadar konforlu kullanımı da önemlidir. Hastalık zor bir süreçtir. 

Bu süreçte hem hastaların malları hem de hastalar tüketilir. Asistanların hasta ile birlikte hasta yatağını  bir yerden başka bir yere kolaylıkla taşıyabilmeleri tekerleklerin hareketliliğine bağlıdır. Üç yüz altmış derece dönen tekerlekler hasta yakınlarına büyük rahatlık sunar. Tekerlek fren sistemi de hastalar için önemli bir güvenlik faktörüdür.  Hasta yatağının otomatik çalışma prensibi sayesinde hasta hayati fonksiyonlarını dışarıdan yardım almadan gerçekleştirebilmektedir. Hastanın yatağı bacaklarını, sırtını ve boynunu hareket ettirerek televizyon izlemek gibi aktivitelerini yardımsız yapmasına olanak sağlar. Firmamızın hasta yatakları hastaya konforlu bir yaşam sağlayan fonksiyonel modellerdir.

Havalı Hasta Yatakları

Uzun vakit yatan yaşlı hastalar için tavsiye edilen yataklar, havalı hasta yataklarıdır. Havalı hasta yataklarının en mühim özelliği, yatağın içinden geçen hava kanallarıdır. Bu kanallar, hastanın kan akış hızını canlandırarak cilt sağlığına müspet yönde katkılar sağlayacaktır. Yaşlılarda cilt yaralarının açılması son aşama mühim esenlik sorunları arasındadır. Açılan cilt yaralarının kapanması vakit alacağı için ortopedik ve sıhhatli döşek tasarımları tercih edilmelidir.

Firmamız havalı hasta yatakları, kalitesi ve hareket yeteneği sunma özellikleri ile tercih edilecek modellerdir. Baklava ve boru tipli özellikler, kaliteli sünger tasarımları ile tavsiye edilen modellerdir. Felçli hastalar, uzun vakit döşek istirahati ihtiyaç duyulan hastalar için seçilecek döşek tasarımları son aşama ehemmiyet taşır. Firmamız bu mevzuda geniş içerikler sunar.

Hasta Yatağı Fiyatları

Hasta yatağı fiyatları, yatağın özelliklerine göre değişiklik gösterir. Otomatik yataklar, manuel çalışan yataklara göre daha pahalı ürünlerdir. Firmamız hasta yatakları, kaliteli olmasıyla birlikte her bütçeye müsait seçenekler de sunmaktadır. Kiralık hasta yatakları, yeni üretimden çıkmış yataklara göre daha müsait fiyatlıdır.

Burada dikkat edilmesi gereken en önemli şeylerden birisi ise, hasta yatağının kurumsal firmalardan temin edilmesidir. Hasta yataklarının temizliği ve bakımı son aşama ehemmiyet taşır. Firmamız kiralık hasta yataklarını, kiralama öncesi ve daha sonra ayrıntılı halde temizleyip, bakımını yapmaktadır. Kaliteli hasta yataklarımız, her insana müsait içeriklerde satışı ve hasta yatağı kiralama hizmeti verilen ürünlerdir.

Hasta yataklarımızın kurulumu da teknik servis ekibimiz tarafınca yapılmaktadır. Hasta yataklarında kullanılan süngerler de çok ehemmiyet taşır. Uygun kalınlık ve ortopedik hususiyet taşıyan süngerlerimiz, kaliteli hasta döşek ve karyolalarımız için firmamızın sitesinin incelenmesi önerilir.

Fonksiyonel Hasta Yatakları

Fonksiyonel hasta yataklarının, en başta gelen en mühim özelliği hastanın ömür standardını arttırmak ve mevcut sağlığının en süratli biçimde kavuşabilmesi daha kaliteli bir bakıma alabilmesi, hasta bakıcının yada insanların yüklerini hafifletmeye yönelik kolaylıklar sağlamaktadır. Bu kolaylıklar hem bakıcısını bununla birlikte hastayı memnun eder. Hasta yatakları hastanın hastalıklarına göre muhtelif modelleri vardır. Bu modeller içinde uzun soluklu yatağa mahkûm olan hastalara yönelik hem ortopedik bununla birlikte fonksiyonel olması nedeniyle bakım olanakları daha kaliteli yapılma olur.

Hangi hasta yatağının, müsait olacağına dair kesinlikle ve kesinlikle hekim bilgisine başvurulması gerekir. Bu sayede doğru hasta yatağı talebi gerçekleşmiş olur hasta yatakları bununla birlikte evlerde kullanılabilecek şekillerde üretilen modelleri de mevcuttur. Her hastanın yaşadığı da aynı olmadığı için birden fazla modelleri vardır. Üretimi yapılan hasta yatakları 1. kalitede ve kendi kategorilerinde de en ön sırada yerini korumaktadır.

  
36 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın