Kariyer Medikal Hasta Yatakları

DMCA.com Protection Status

© Tüm Hakları Saklıdır.
Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar ve resimler kaynak belirtilmeden kullanılamaz.
Whatsapp Numaramız
Kariyer Medikal Hasta Yatakları Whatsapp No
Ürün Kataloğu
Hasta Karyolası ve Yatakları Ürün Kataloğu
Site Haritası
Etiketler
hasta yataklarıhasta karyolasıhasta yatağı fiyatlarıhasta yatağıhasta yatağı kiralamaortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yataklarıhasta yatağı fiyatları, ev tipi hasta yatakları, hasta karyolası imalatı, felçli yatağılazımlıklı hasta yatağı, motorlu hasta karyolası, elektrikli hasta yatakları
Hastalar İçin Yataklar

Bu internet sitesi sayesinde size lazım olan hasta yatağı ve karyolası gibi bütün tıbbi eşyaları satın alabilir veya kiralayabilirsiniz. İrtibata geçmek ve kiralama şartlarını tamamen öğrenmek için iletişim sayfamızda yer alan numaralarından birini arayabilirsiniz. Bu sayede iletişiminizi hızlı tutabilir ve tedarikinizi daha çabuk yapabilirsiniz.

Çok uzun süreli kullanılmayacak olan hasta yatağı satın almak yerine kiralayabilirsiniz. Bu sayede yapmanız gereken masrafı çok daha aşağıya çekebilirsiniz. Elektrikli hasta yatağı kiralama satın almaya göre daha avantajlı ve masrafsızdır.

Birçok büyük devlet hastanesi ve özel hastanelerin kullandığı kaliteli ve sağlam marka hasta yatağı ve diğer medikal ürünlerimizi siz de uygun fiyatlarla temin edebilir ve evinizdeki hastanın bakımını kolaylaştırabilirsiniz. Elektrikli
hasta yatağı tedarikçisi Haskar Medikal firmasına katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.
Witra havalı yatak ürünlerinin ithalatını yapan Emek Sağlık partner firmamıza da teşekkürü borç biliriz.


...
İndirimli Hasta Yatakları Hangileri?

Uzun süreli ya da belirli bir süre kalması gereken hastalar için daha rahat, konforlu ve güvenli bir hasta yatağı sağlanabilir. Sadece yatak almak değil, kiralamak da mümkün. Belirli bir günlük, haftalık veya aylık kiralama limiti yoktur. Doktorların tavsiye ettiği dinlenme dönemlerinde de kiralamak mümkündür. Ayrıca kiralamak isteyen hasta ve ailelerinin yatakları firma görevlileri tarafından getirilerek istenilen yere kurulacaktır. Bu avantaj sayesinde bir telefon ile anında yatak siparişi ve hasta yatağı montajı yapılabilmektedir.

İndirimli hasta yatakları

Özellikleri fiyatlara göre değişir, ancak hastalar ve aileleri için hem indirim hem de ödeme kolaylığı sunar. Hasta yatağı satan birçok firma bazı yatak dışı ekipmanlar için ekstra ücret almaktadır. Her kaynak, halihazırda belirli tedavi süreçlerinden ve çabalarından geçen hastalar ve aileleri için değerlidir. Hasta-yataklari.com sitesinden yatak ve yatak siparişi verdiğinizde ortopedik yatak, serum askısı, kontrol bataryası ve diğer aksesuarları yatakla birlikte ücretsiz olarak gönderilmektedir.

İndirimli Hasta Yatakları Nedir

Şirket, sattığı veya kiraladığı tüm yataklarda gürültüsüz olmaları için plastik tekerlekler kullanıyor. Aynı zamanda yatak için gereken hassasiyet gösterilmiş olup, kolayca çıkarılıp başka bir kata taşınabilir. Tüm tıbbi ekipmanlar gibi hastane yatakları da hasta sağlığında önemli bir faktördür. Kullanılan malzemelerin kalitesi ve sağlıklı ürün bileşimi ilk tercih olmalıdır. Önemli olan yatağın nefes alabilen sisteme sahip olması ve düşme önleyici sistemin güçlendirilmiş malzemelerden yapılmış olmasıdır. Direk yetkili bir yerden alınıp kiralanır. Hasta yatağı modelleri günümüzde farklılık gösteren bir olgusal süreçtir.

İndirimli Hasta Yatakları Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar Nelerdir

Garanti, bakım ve onarım gibi işlemler için şirket seçimi önemli bir faktördür Bir korsan olarak, aracı kurumların satmaya veya kiralamaya çalıştığı yataklardan kaçınmalısınız. Öncelikle hastaya tedavi süreci için uygun bir yatak sağlanmalıdır. Yatağın özellikleri taburcu edilmeden önce doktor ile konuşulmalı ve yatak ihtiyacı öğrenilmelidir.

Çünkü yatak ayak kaldırma, kalça kaldırma, baş kaldırma, motor, yemek için teleskopik sehpa ve uzaktan kumanda gibi özelliklere sahiptir. En büyük güvencelerden biri, ilgili aile bireylerinin ve sevdiklerinin bir an önce sağlıklı bir yatağa kavuşabilmeleridir. Sorun, nereden ve nasıl alınacağı ve nasıl kurulacağıdır. Hastalıkların ve tedavilerin akışına aşina olan çalışanlar, hasta ve yakınlarının endişelerini gidermek için her türlü hizmeti vermektedir. Hasta yatağı fiyatları birçok unsura bağlı olarak şekillenir.

  
47 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın