Kariyer Medikal Hasta Yatakları

DMCA.com Protection Status

© Tüm Hakları Saklıdır.
Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar ve resimler kaynak belirtilmeden kullanılamaz.
Whatsapp Numaramız
Kariyer Medikal Hasta Yatakları Whatsapp No
Ürün Kataloğu
Hasta Karyolası ve Yatakları Ürün Kataloğu
Site Haritası
Etiketler
hasta yataklarıhasta karyolasıhasta yatağı fiyatlarıhasta yatağıhasta yatağı kiralamaortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yataklarıhasta yatağı fiyatları, ev tipi hasta yatakları, hasta karyolası imalatı, felçli yatağılazımlıklı hasta yatağı, motorlu hasta karyolası, elektrikli hasta yatakları
Hastalar İçin Yataklar

Bu internet sitesi sayesinde size lazım olan hasta yatağı ve karyolası gibi bütün tıbbi eşyaları satın alabilir veya kiralayabilirsiniz. İrtibata geçmek ve kiralama şartlarını tamamen öğrenmek için iletişim sayfamızda yer alan numaralarından birini arayabilirsiniz. Bu sayede iletişiminizi hızlı tutabilir ve tedarikinizi daha çabuk yapabilirsiniz.

Çok uzun süreli kullanılmayacak olan hasta yatağı satın almak yerine kiralayabilirsiniz. Bu sayede yapmanız gereken masrafı çok daha aşağıya çekebilirsiniz. Elektrikli hasta yatağı kiralama satın almaya göre daha avantajlı ve masrafsızdır.

Birçok büyük devlet hastanesi ve özel hastanelerin kullandığı kaliteli ve sağlam marka hasta yatağı ve diğer medikal ürünlerimizi siz de uygun fiyatlarla temin edebilir ve evinizdeki hastanın bakımını kolaylaştırabilirsiniz. Elektrikli
hasta yatağı tedarikçisi Haskar Medikal firmasına katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.
Witra havalı yatak ürünlerinin ithalatını yapan Emek Sağlık partner firmamıza da teşekkürü borç biliriz.


...
Hasta Yatağı Kiralama Çözümleri

Hastane ortamında hastaların kendilerini rahat hissetmelerini sağlayan özel yatakların olduğu bilinmektedir. Hastaların dinlenmesi ve hareketi kolaylaştırması için özel olarak tasarlanmış yataklardır. Hasta yatağı kiralama hizmeti ile bu yatakları ev ortamında kullanmak mümkündür. Hastanelerde ve özel kliniklerde hasta konforunu artırmak için kullanılan sistemin aynısı bu hasta yataklarında da kullanılmaktadır. Özellikle yatalak hastaları tedavi ederken bu yataklar büyük rahatlık sunar.

Hasta Yatağının Teknik Verileri

Hasta yatağı farklı hasta grupları için özel olarak hazırlanmıştır. Tüm hastalar aynı özellikleri gerektirmez. Özel hasta yatakları bir dizi ek özellik içerir. Hasta yatakları motor sayısına göre 2, 3 ve 4motorlu olarak ayrılmaktadır. Hastanın ihtiyacına göre hasta yataklarının baş, ayak veya gövdesi belli bir ihtimal dahilinde alçaltılıp yükseltilebilir. Hastanın bağlanması gereken cihazlar varsa onlar için ayrı bir bölüm vardır. Sürekli serum kullanımına ihtiyaç duyan hastalar için serum eklenebilecek bir cihaz bulunmaktadır. Hastane yatakları genellikle ortopediktir ve insan vücudunun sağlığını desteklemek üzere tasarlanmıştır.  Hasta yatağında konfor en üst düzeyde tutulmuş ve bu yataklarda hastanın ihtiyaç duyduğu tüm özellikler düşünülmüştür.

Evde Kullanılan Hasta Yatağı Çeşitleri

Tedavi gören kişilerin evinde rahat olan ve tedavi sürecini olumlu etkileyen yataklardır. Yatak sadece tedavinin bitimine kadar değil aynı zamanda uzun süre yatakta tedavi edilen hastaların vücudunda yaralanma olmaması için kullanılır. Hasta yatağı tekerleği sayesinde hastaların bir yerden bir yere rahat bir şekilde taşınmasını sağlar.

Köşesi çitle çevrili olup ayrıca serum takozları mevcuttur. İstenirse raylar aşağı da kayarak hastanın rahat bir şekilde ayakta durmasını sağlar. Hasta yatağı motorlu, hasta karyolası ise elektrik kesintisi durumunda dahi pil ile çalışabilen mekanizmalara sahiptir. Yataklar, tedavi edilen hastanın boyutlarına göre ve tıbbi ihtiyaca göre çeşitli özelliklerde yapılır. Hastanın kendini tam, rahat hissetmesi ve en iyi tedaviyi kullanması için yapılır.

Uzun Süre Yatalak Olan Hastalar İçin

Bu yataklar motorlu hasta yataklarıdır. Yatak, havalı yatak ve motor olmak üzere iki parçadan oluşmaktadır. Havalı hastane yatağının motorundan dolayı hastanın vücudunda yaralanmalar varsa 1. veya 2. bölge atanır. Basınç kullanılabilir. Rahim yaraları küçük görünebilir. Ancak önlem alınmazsa bu yaralanmalar vücudun her yerinde olur. Bu yatak sistemi de hasta için olası yaralanmaları ve eklem ağrılarını önlemek için yapılmıştır. Havalı hasta yataklarının yapısı ve boyutları hasta yatağının yapısına uygundur.  Havalı hasta yatakları istenildiği zaman demonte ve tekrar monte edilebilme özelliğine sahiptir. Yaklaşık 5 kg ağırlığında olduğu için taşıması kolaydır. Sabit fonksiyonu ile kayma sorunu yaşatmaz.

Hasta Yataklarının Kiralama Fiyatları

Hasta yatağı kiralama fiyatları özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Hastane yataklarının fiyatı manuel modellerin fiyatından çok daha düşüktür. Elektrik motorlu hastane yatak fiyatları manuel yatak fiyatlarına göre daha yüksektir. Yatakları değerlendirirken, özellikleri dikkate alınır. Motorlu yataklar ne kadar fazlaysa, fiyat da o kadar yüksek olur.

  
183 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın