Kariyer Medikal Hasta Yatakları

DMCA.com Protection Status

© Tüm Hakları Saklıdır.
Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar ve resimler kaynak belirtilmeden kullanılamaz.
Whatsapp Numaramız
Kariyer Medikal Hasta Yatakları Whatsapp No
Ürün Kataloğu
Hasta Karyolası ve Yatakları Ürün Kataloğu
Site Haritası
Etiketler
hasta yataklarıhasta karyolasıhasta yatağı fiyatlarıhasta yatağıhasta yatağı kiralamaortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yataklarıhasta yatağı fiyatları, ev tipi hasta yatakları, hasta karyolası imalatı, felçli yatağılazımlıklı hasta yatağı, motorlu hasta karyolası, elektrikli hasta yatakları
Hastalar İçin Yataklar

Bu internet sitesi sayesinde size lazım olan hasta yatağı ve karyolası gibi bütün tıbbi eşyaları satın alabilir veya kiralayabilirsiniz. İrtibata geçmek ve kiralama şartlarını tamamen öğrenmek için iletişim sayfamızda yer alan numaralarından birini arayabilirsiniz. Bu sayede iletişiminizi hızlı tutabilir ve tedarikinizi daha çabuk yapabilirsiniz.

Çok uzun süreli kullanılmayacak olan hasta yatağı satın almak yerine kiralayabilirsiniz. Bu sayede yapmanız gereken masrafı çok daha aşağıya çekebilirsiniz. Elektrikli hasta yatağı kiralama satın almaya göre daha avantajlı ve masrafsızdır.

Birçok büyük devlet hastanesi ve özel hastanelerin kullandığı kaliteli ve sağlam marka hasta yatağı ve diğer medikal ürünlerimizi siz de uygun fiyatlarla temin edebilir ve evinizdeki hastanın bakımını kolaylaştırabilirsiniz. Elektrikli
hasta yatağı tedarikçisi Haskar Medikal firmasına katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.
Witra havalı yatak ürünlerinin ithalatını yapan Emek Sağlık partner firmamıza da teşekkürü borç biliriz.


...
Pozisyon Verebilen Havalı Hasta Yatağı

Hasta yatağı bilinen diğer yatak modellerinden çok farklı özelliklere sahiptir. Motorlu sistemlerle çalışarak bu yatakları tek tuşla şekillendirmek ve hastanın pozisyonunu ayarlamak mümkündür. Hastane yatağında motorlu sistem ile ayarlanabilen farklı vücut pozisyonları bulunmaktadır. Bu nedenle hastanın rahat edeceği bir pozisyonda istenilen şekli oluşturmak çok kolaydır. Ayrıca yataklar farklı kapasitelere sahiptir. Her yatağın belirli bir ağırlığı vardır ve hastaya uygun çözümler sunulmasına yardımcı olur. Ayrıca hasta hava yatağı 3 farklı formda gelir. Bu;

  • Borulu havalı hasta yatağı
  • Baklava desenli havalı hasta yatağı
  • Konumlandırılmış yani pozisyon verilen havalı yatak

Havalı hasta yatağının kendi içinde benzer ve farklı özellikleri vardır. Aynı amaca hizmet etmelerinin yanı sıra hastanın durumuna göre öncelik verilir. Ayrıca havalı hastane yatakları sadece hastalar için değil aynı zamanda engelli ve kilolu kişiler için de kullanılmaktadır. Bu yataklarda uzun süre yatsanız dahi terleme yapmazlar ve istenmeyen vücut hasarlarına neden olmazlar. Havalı yataklar arasında önemli bir yer tutan pozisyonel şişme yataklar, kullanışlı yapıları ve fonksiyonellikleri ile öne çıkmaktadır. Diğer yatak modellerine göre çok farklı özelliklere sahiptir. 200 kg’a kadar yük kapasitesine sahip modeller vardır.

Pozisyonlu havalı yatak

Motorlu sistemi sayesinde hastaya kolayca şekil verilebilir ve zamanlama ayarlanarak önceden belirlenmiş zamanlarda yeniden pozisyon alınabilir. Ayrıca konumlandırma havalı yatak modellerinin bir diğer önemli özelliği de hastayı 30 derece sağa veya sola yatırabilme özelliğidir. Bu sayede bedensel yaralanma riskini en aza indirir. Ayrıca bu yatak modelleri teri emmez ve uzun süre yatarken bile ciltte tahrişe neden olmaz. Bu nedenle uzun süre yatakta kalacak hastalar için en çok tavsiye edilen yatak modellerinden biridir.

Ahşap Hastane Yatağı

Ahşap hasta yataklarının en büyük avantajı hastaları rahatlatmaktır. Evde tedavi görecek hastalar için ahşap hasta yataklarının tercih edilmesi avantaj olacaktır. Hastayı koğuştan çok evinde hissettirmek hastanın tedavi sürecini psikolojik olarak destekleyecektir. Ahşap hasta karyola modellerinin bir diğer avantajı da hasta kullanımı bittikten sonra hareketli bir bazaya dönüşmesidir. Yaşlılara büyük rahatlık getiren ahşap hasta karyola modelleri, sadece hastane yatağı olarak değil bir ev ortamını desteklemesi açısından psikolojik rahatlık da sağlar. Ahşap hasta yatağı tasarımının ev tasarımlarında kullanımı yaygın olsa da huzurevlerinde de yaygın olarak kullanılmaktadır. Hasta yatağı kiralama fiyatları kalitesine ve motor seçeneklerine göre değişmektedir.

  
156 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın