Kariyer Medikal Hasta Yatakları

DMCA.com Protection Status

© Tüm Hakları Saklıdır.
Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar ve resimler kaynak belirtilmeden kullanılamaz.
Whatsapp Numaramız
Kariyer Medikal Hasta Yatakları Whatsapp No
Ürün Kataloğu
Hasta Karyolası ve Yatakları Ürün Kataloğu
Site Haritası
Etiketler
hasta yataklarıhasta karyolasıhasta yatağı fiyatlarıhasta yatağıhasta yatağı kiralamaortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yataklarıhasta yatağı fiyatları, ev tipi hasta yatakları, hasta karyolası imalatı, felçli yatağılazımlıklı hasta yatağı, motorlu hasta karyolası, elektrikli hasta yatakları
Hastalar İçin Yataklar

Bu internet sitesi sayesinde size lazım olan hasta yatağı ve karyolası gibi bütün tıbbi eşyaları satın alabilir veya kiralayabilirsiniz. İrtibata geçmek ve kiralama şartlarını tamamen öğrenmek için iletişim sayfamızda yer alan numaralarından birini arayabilirsiniz. Bu sayede iletişiminizi hızlı tutabilir ve tedarikinizi daha çabuk yapabilirsiniz.

Çok uzun süreli kullanılmayacak olan hasta yatağı satın almak yerine kiralayabilirsiniz. Bu sayede yapmanız gereken masrafı çok daha aşağıya çekebilirsiniz. Elektrikli hasta yatağı kiralama satın almaya göre daha avantajlı ve masrafsızdır.

Birçok büyük devlet hastanesi ve özel hastanelerin kullandığı kaliteli ve sağlam marka hasta yatağı ve diğer medikal ürünlerimizi siz de uygun fiyatlarla temin edebilir ve evinizdeki hastanın bakımını kolaylaştırabilirsiniz. Elektrikli
hasta yatağı tedarikçisi Haskar Medikal firmasına katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.
Witra havalı yatak ürünlerinin ithalatını yapan Emek Sağlık partner firmamıza da teşekkürü borç biliriz.

Facebook'ta ürün ve hizmetlerimizle ilgili sayfamızı da inceleyebilirsiniz.

Hasta Yataklarında Tuvalet İhtiyacı Nasıl Giderilir?

Hasta karyolaları, sıklıkla yatan veya yatağa giden hastaların tuvalet ihtiyacını karşılamak üzere imal edilmektedir. Hastanın dışkılama ihtiyacını karşılamak için lazımlıklı hasta yatağının alt kısmı için özel olarak tasarlanan kova, hastanın kalçasına denk gelecek şekilde ilerler ve tuvalete gitme ihtiyacını ortadan kaldırır.

Tuvaletli Hasta Yatağı Avantajları

Hasta yatakları hastalara ve bakıcılara birçok fayda sağlar. Yatalak hastaların veya uzun süreler yataktan kalkamayan hastaların en önemli ihtiyacı tuvalete gitmektir. Genellikle bu hastalar için çocuk bezi kullanılır. Ancak bu sınıfın kullanımı hastalar ve bakıcılar için oldukça zor bir durum haline gelmektedir. Hasta yatağı, hastaların tuvalet ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılamalarına yardımcı olurken aynı zamanda aile için de maliyet tasarrufu sağlar. Hasta yatağı, hastaların psikolojik olarak daha rahat hissetmelerine ve tuvalete gittikten sonra daha sağlıklı olmalarına yardımcı olur.

Tuvaletli Hasta Yatağını Temizleme

Sağlıklı bir yaşam sürdürebilmek için belirli kurallara uyulması gerekir. Bu kurallara uyulmadığı takdirde bireyler çeşitli sağlık sorunları yaşayabilir ve hastalanabilirler. Herhangi bir nedenle hastalığa yakalanan kişiler tedavi yöntemi ile yönlendirilir. Ev gibi ortamlarda tedavisi zor koşullar için hastanede yatarak tedavi mümkündür. Hastane yatakları, hastaların daha hızlı iyileşmesi için etkili bir faktör olan hastane gibi bir ortamda hasta konforunu ve rahatlığını sağlamak için tasarlanmıştır. Hastane alanlarındaki hastalar için tasarlanmış yatak mekanizmaları sorunsuz çalışırsa hastalar daha hızlı iyileşir ve normal hayata dönerler.

Tuvalet Detaylı Hastane Yatağı Seçenekleri

Hayat hastalar için kaçınılmaz hale gelebilir. Ancak doğru hastane yatağı seçimi hastanın moralini ve motivasyonunu etkileyecek en önemli konudur. Gelişmiş tuvalet tipi hasta yatağı modelleri ile hasta konforu sağlanabilmektedir. WC kompartımanlı hasta yatakları ile hayat her zaman daha kolay hale getirilebilir. Tuvalet detaylı hastane yatağı seçiminde dikkat edilmesi gereken konu tuvalet ünitesinin temizliğidir. Tuvalet detaylı hastane yataklarının temizlik işlemi oldukça pratiktir. Ancak hastanın hijyeninin sağlanmasına özen gösterilmelidir. Hastanın banyoya gitmesi gerektiğinden hemen sonra tuvalet alanının temizlenmesi hastanın enfeksiyon kapmamasını ve daha hızlı iyileşmesini sağlar.

Hastane yatağında tuvaletli tip ve sağlık alanındaki yenilikler sayesinde hastane yatağı da daha kullanışlı hale geldi. Hasta karyola modellerinde özel olarak imal edilen klozet veya lazımlık seçeneklerinde hastanın vücuduna herhangi bir zarar gelmemektedir. Bu tür lekelerin oluşmasını önlemek için klozetli hastane yatağı modellerinde klozet bölümünün düzenli olarak temizlenmesi şarttır. Günümüzde en popüler hastane yatağı modellerinin başında yer alan wc hasta yatağı modeli ile hastalar tuvalet ihtiyaçlarını değiştirmeye gerek kalmadan karşılayabilmektedir. Bu tip hasta yatakları için temizleme işlemi oldukça basittir. Bu konuda hastanın ebeveynleri tuvalet hasta yatağı modelini kullanmayı tercih etmektedir.

Hasta Hijyeni Önemli

Sağlık sorunu olan tüm hastaların hijyeni çok önemlidir. Hasta hijyeninin ve sterilitesinin sağlanması, yaşam süresinin uzatılması için vazgeçilmez bir koşuldur. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte yeni hastane yatağı modelleri daha konforlu dönemi getiriyor. Yeni klozet modellerinin anti bakteriyel sistemi sayesinde üst segmentte hasta hijyeni sağlanmaktadır. Hasta yatağının üzerinde bulunan klozet detaylı klozet bölümü anti bakteriyel malzeme ile kaplandığı için hasta enfeksiyon ve virüslere karşı korunmaktadır. Bu durumda hastalığın daha kısa sürede atlatılmasını sağlar. Ancak bir detay da olsa yine de klozet kısmını düzenli olarak temizlemek gerekir. Diğer klozet modelleri gibi bu modelde de temizlik işlemi oldukça basittir. Hasta hijyeni ile ilgilenen herkesin anti bakteriyel hasta yatağı, hava ve tuvalet modellerini tercih etmesi gerekmektedir.

Yaşlılar Ve Felçliler İçin Mükemmel Konfor

Yaşlı ve felçlilerin yanı sıra bakımını üstlenenler için de büyük rahatlık sağlayan lazımlık fiyatı da bütçeye yük olmuyor. Özellikle bugünlerde evde bakımın çok önemli olduğu için bu tip lazımlık çeşitleri belli bir süre bakıma ihtiyacı olan diğer birçok farklı özellikte hastalara tercih edilebilir.

Lazımlıklı Hastane Yatağı Modelinin Kullanımı

Hastane yatağı modeli kullanım açısından uygundur, tedavi sırasında hastaya kolaylık ve rahatlık getirir. Bu yatak modelinde lazımlık çekmecesinin temizliği de oldukça basittir. Küçük bir çalışma yapılarak hastane yatak fiyatları ve hasta yatak modelleri hakkında bilgi alınabilir. Genel olarak medikal mağazalardan alınan hastane yatağı örneklerinde hastaya rahatlık getirenlerin seçilmesi gerekmektedir. Her klozet kullanımından sonra yatağın lavabonun bulunduğu tarafı titizlikle temizlenmelidir. Hastanın hijyenik ihtiyaçları karşılandığında sadece tuvalet bölümü değil, hastanın tüm yatağı da temizlenmelidir. Hasta günleri hastane yataklarında geçirebilirsiniz, bunlar da havalandırma ve tuvalet modelleridir.

Lazımlık Hasta Yatağı Fiyatları

Farklı nedenlerle farklı özelliklere sahip olan hastane yatakları elbette hasta için önemlidir. Bununla birlikte, bazı hastalıkların tedavisi çok zordur, bu nedenle yatak tipi onlar için daha büyük önem taşır. Bunlar kesinlikle çocuk felci hastaları ve hareket etmekte güçlük çeken yaşlı insanlardır. Çeşitli alternatiflerde üretilen yatak seçenekleri de gün içerisinde daha fazla tatmin olmalarını sağlıyor. Hasta yatağı kiralama fiyatları seçeneğinin yanında kiralama seçenekleri de bulunmaktadır.

Özellikle tuvaletli karyola sayesinde hareket güçlüğü çeken hastalara ve bakıcılarına büyük rahatlık sağlar. Lazımlıklı bu tip yataklar sayesinde hastalar gün içinde kendilerini zor ve yorgun hissetmezler. Bu durum aynı zamanda hasta yatakları için çeşitli raf altı seçeneklerinin bir parçası olarak satın alarak kullanıldığında bakıcılarının rahatlamasını sağlar. Bu nedenle günümüzde yatak ürünleri hastanelerde veya evlerde, huzurevlerinde ve huzurevlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır.

  
241 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın