Kariyer Medikal Hasta Yatakları

DMCA.com Protection Status

© Tüm Hakları Saklıdır.
Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar ve resimler kaynak belirtilmeden kullanılamaz.
Whatsapp Numaramız
Kariyer Medikal Hasta Yatakları Whatsapp No
Ürün Kataloğu
Hasta Karyolası ve Yatakları Ürün Kataloğu
Site Haritası
Etiketler
hasta yataklarıhasta karyolasıhasta yatağı fiyatlarıhasta yatağıhasta yatağı kiralamaortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yataklarıhasta yatağı fiyatları, ev tipi hasta yatakları, hasta karyolası imalatı, felçli yatağılazımlıklı hasta yatağı, motorlu hasta karyolası, elektrikli hasta yatakları
Hastalar İçin Yataklar

Bu internet sitesi sayesinde size lazım olan hasta yatağı ve karyolası gibi bütün tıbbi eşyaları satın alabilir veya kiralayabilirsiniz. İrtibata geçmek ve kiralama şartlarını tamamen öğrenmek için iletişim sayfamızda yer alan numaralarından birini arayabilirsiniz. Bu sayede iletişiminizi hızlı tutabilir ve tedarikinizi daha çabuk yapabilirsiniz.

Çok uzun süreli kullanılmayacak olan hasta yatağı satın almak yerine kiralayabilirsiniz. Bu sayede yapmanız gereken masrafı çok daha aşağıya çekebilirsiniz. Elektrikli hasta yatağı kiralama satın almaya göre daha avantajlı ve masrafsızdır.

Birçok büyük devlet hastanesi ve özel hastanelerin kullandığı kaliteli ve sağlam marka hasta yatağı ve diğer medikal ürünlerimizi siz de uygun fiyatlarla temin edebilir ve evinizdeki hastanın bakımını kolaylaştırabilirsiniz. Elektrikli
hasta yatağı tedarikçisi Haskar Medikal firmasına katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.
Witra havalı yatak ürünlerinin ithalatını yapan Emek Sağlık partner firmamıza da teşekkürü borç biliriz.


...
Hasta Yatağı Kullanmanın Avantajları

Hastane yatağının konforu ürünün kalitesine göre değişmektedir. Normal seviyelerde, ev tipi yataklar hastalar için yeterli konforu sağlayamaz. Çünkü bu ürünlerin teknik yapısı ve fonksiyonel özellikleri yok denecek kadar azdır. Ancak günümüz pazarında son nesil yataklar hasta için maksimum konfor sağlamak için oldukça emin bir konumdadır.

Uzman hasta yatakları kontrollü fonksiyonel özellikleri ile hastalara konforlu bir hastalık dönemi geçirmelerini sağlar. Ayrıca profesyonel yataklar, tuvalet ve banyoların ihtiyaçlarını karşılayacak işlevlere sahiptir. Uzun süre yatağa maruz kalan hastalarda yatak yaraları gelişir. Bu yatak yaraları insanlarda kızarıklık olarak ortaya çıkar. Profesyonel yatak yara oluşumunu önleme işlevine sahiptir.

Elektrikli Hasta Yatağı

Sıcak yaz aylarında yatalak olan kişiler ciddi terleme sorunlarıyla karşı karşıya kalabilirler. Hava yastığı hastanın terleme sorununu çözmesi için maksimum konfor sağlar. Temiz üfleme fonksiyonu ile hastaların terleme sorununu çözmede etkili ürünlerden biridir. Elektrikli hastane yatakları tansiyonun düzenlenmesinde maksimum konfor sağlar. En konforlu hastane yatağını seçmeden önce mutlaka profesyonel bir hijyen uzmanına danışmak gerekir.

Hasta Yatağı Almadan Önce Araştırma Yapılması

Hastane yatağı seçerken detaylı bir çalışma yapılmalıdır. Yatak seçimi yapılırken uzman firmalardan yüksek teknolojili yataklar tercih edilmelidir. İthalat ve yerli üretim araştırmaları da yatak seçiminde önemli konulardan biridir. İthal ürünler daha kaliteli ürünlerdir. İnsanlara teknoloji açısından birçok avantaj sunmaktadır. Öte yandan yurt içinde üretilen yataklar sadece standart kalitede yataklardır.

Piyasada birçok çeşit hastane yatağı modeli bulunmaktadır. Hastane yatağı satın alırken hastanın boy ve kilo yapısı göz önünde bulundurulmalıdır. Piyasada hastane yatağı satan birçok firma bulunmaktadır. Sigortalı satış şirketinin ürünleri tercih edilmelidir. Hastane yatağında sorun varsa teknik servis hizmeti veren firmaların ürünleri tercih edilmelidir. Hastane yatağı seçerken piyasaya aşina olan birinin tavsiyelerine uyulmamalıdır.

Özellikle piyasaya katılan hemşire, doktor, eczacı vb. sağlık profesyonellerinden tavsiye almak önemlidir. İthal marka hastane yatağı ürünleri satın alırken orijinalliği belirlenmiş ürünleri satın almalısınız. Yan sanayi markalı ürünler satın alınmamalıdır. Hastane yatağı satın alırken mutlaka yatağın güvenlik görevlilerine sahip olduğundan emin olmalısınız. Güvenlik bariyerleri hastalar için önemli bir üründür. Hasta yatağı kiralama işlemleri de son günlerde oldukça popülerdir.

Hasta Yatağı Üretim Süreci

Hasta yatağı imalat edilmeden önce bir dizi deneme aşamasından geçerler. Karyola, deneme aşamasından geçtikten sonra piyasaya sunulmaktadır. Ürünler kalite kontrol testlerinden geçmelidir. Firmalar deneme süresi boyunca beşik yaparken birçok farklı malzemeyi denerler. En kaliteli malzemeyi belirledikten sonra yatak konfigürasyonunda tanımlanan malzemeyi kullanın. Profesyonelliğe sahip yüksek teknolojili hastane yatakları da çok kanallı kontrol filtrelerinden geçirilerek piyasaya sunulmaktadır.

Kontrollü yataklar teknik ürünler olduğu için birçok teknik testten geçmiştir. Kontrolör ve yatak arasındaki iletken bağ sağlamdır. Hasta yatakları %100 başarı olmadan piyasaya sürülemez. Ürün, deneme testinden tam not aldıktan sonra piyasaya sürülmektedir.

Hasta Yatağı Yenilikleri Nelerdir?

Teknoloji geliştikçe hastane yatakları da teknoloji açısından ciddi gelişmelere sahne oldu. Elektrikli hastane yatakları, hastane yatağı üretiminde yeniliğin ön saflarında yer almaktadır. Aynı zamanda teknolojinin gelişmesiyle birlikte kontrollü hastane yatakları da piyasada kendine yer edinmektedir. Kontrol edilebilir hastane yataklarının yanı sıra elektrikli hastane yatakları da teknolojik yenilik kapsamında ortaya çıkan ürünlerdir.

Havalı yataklar teknolojinin gelişmesiyle ortaya çıkan bir diğer yatak türüdür. Hastane yataklarındaki iyileştirmeler zaman içinde ilerlemeye devam etmiştir. Katlanır hastane yatağı, hastalara en modern yatak konforunu sağlayan teknolojik bir üründür. Aynı zamanda şişme hasta yatağı gelişen teknoloji ile birlikte pazarda kendine yer edinmiş önde gelen ürünlerden biridir. Hastane yataklarındaki yenilikler uluslararası kalite standartlarına göre belirlenir.

en iyi hasta yatakları

Hasta Yataklarının Kalitesi

Günümüz dünyasında teknolojik gelişmeler insanların hayatını kolaylaştırmıştır. Teknolojik gelişmeler sağlık sektörüne birçok yeniliği getirmiştir. Özellikle günümüzde felçli hastalar sürekli yatakta yatarak yaşamlarına devam etmektedirler. Felçli hastaların konforunu sağlamak için teknolojinin gelişmesiyle birlikte elektrikli hastane yatakları piyasada kendine yer edinmiştir. Elektrikli hastane yatakları profesyonel ürünlerdir.

Teknoloji geliştikçe hastane yatağı modelinde de önemli gelişmeler oldu. Hastane yataklarının gelişmesiyle yatalak hastaların yaşam kalitesi artmıştır. Kontrollü yataklar teknolojik gelişme kapsamında ortaya çıkan ürünlerdir. Uzaktan kumanda yardımı ile hasta yatakta serbestçe hareket edebilir.

Havalı Hasta Yatağı Üretimi

Hava yastıkları gelişen teknolojiye ayak uydurarak hastaların yaşam kalitesini artırmak için üretilmiş ürünlerdir. Havalı yataklar birçok denemeden sonra üretilir. Hava yastıklarının üretiminde ileri teknolojik imkanlar kullanılmıştır. Havalı yataklar kontrollü ürünlerdir. Bu nedenle teknoloji ile birlikte üretilmiş ürünler olarak karşımıza çıkmaktadırlar.

Hava yastıkları teknolojik gelişmelere bağlı olarak ortaya çıkmış ürünlerdir. Gelişim yılı hakkında net bir bilgi yoktur. Ancak hava yataklarının pazara girişi 2000'li yıllardan itibaren teknolojik aktivitenin dikkat çekici gelişimi ile ortaya çıkmaya başlamıştır. Hava yastığı ilk olarak yurt dışında üretilen bir ürün olarak ortaya çıktı. Daha sonra ülkemizde yaygın olarak bilinir hale geldi.

Hava yastığı modelleri çok çeşit üretim şeklinde karşımıza çıkmaktadır. Zamanla teknoloji geliştikçe kontrol edilebilir hava yastığı modeli ortaya çıktı. Kontrol edilebilir hava yastığı teknolojisinin gelişmesiyle birlikte tansiyonu düzenleyen hava yastıkları piyasada yerini almıştır. Son olarak teknolojinin gelişmesiyle birlikte terleme problemini önleyen hava yastığı modelleri bulunmaktadır. Hasta yatakları hastalara maksimum düzeyde konfor sağlar. Hasta yatağı fiyatları ise birçok oluşuma bağlı olarak modelden modele farklılık göstermektedir. Firmamızdan siz de hasta yatağı hizmeti alabilirsiniz.
  
46 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın