Kariyer Medikal Hasta Yatakları

DMCA.com Protection Status

© Tüm Hakları Saklıdır.
Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar ve resimler kaynak belirtilmeden kullanılamaz.
Whatsapp Numaramız
Kariyer Medikal Hasta Yatakları Whatsapp No
Ürün Kataloğu
Hasta Karyolası ve Yatakları Ürün Kataloğu
Site Haritası
Etiketler
hasta yataklarıhasta karyolasıhasta yatağı fiyatlarıhasta yatağıhasta yatağı kiralamaortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yataklarıhasta yatağı fiyatları, ev tipi hasta yatakları, hasta karyolası imalatı, felçli yatağılazımlıklı hasta yatağı, motorlu hasta karyolası, elektrikli hasta yatakları
Hastalar İçin Yataklar

Bu internet sitesi sayesinde size lazım olan hasta yatağı ve karyolası gibi bütün tıbbi eşyaları satın alabilir veya kiralayabilirsiniz. İrtibata geçmek ve kiralama şartlarını tamamen öğrenmek için iletişim sayfamızda yer alan numaralarından birini arayabilirsiniz. Bu sayede iletişiminizi hızlı tutabilir ve tedarikinizi daha çabuk yapabilirsiniz.

Çok uzun süreli kullanılmayacak olan hasta yatağı satın almak yerine kiralayabilirsiniz. Bu sayede yapmanız gereken masrafı çok daha aşağıya çekebilirsiniz. Elektrikli hasta yatağı kiralama satın almaya göre daha avantajlı ve masrafsızdır.

Birçok büyük devlet hastanesi ve özel hastanelerin kullandığı kaliteli ve sağlam marka hasta yatağı ve diğer medikal ürünlerimizi siz de uygun fiyatlarla temin edebilir ve evinizdeki hastanın bakımını kolaylaştırabilirsiniz. Elektrikli
hasta yatağı tedarikçisi Haskar Medikal firmasına katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.
Witra havalı yatak ürünlerinin ithalatını yapan Emek Sağlık partner firmamıza da teşekkürü borç biliriz.


...
Hasta Yatağı Konforu Bakıcılarına Kolaylık Sağlıyor, Peki Ama Nasıl?

Hasta yatağı, hastaların rahat etmesini sağlarken aynı zamanda da bakıcılara kolaylık sağlamaktadır. Bu kolaylıklar sayesinde bakıcı rahat bir şekilde hareket eder ve hastaya daha fazla zaman ayırma imkânına sahip olur. Hasta yataklarında korumalık olduğundan dolayı bakıcıların aklı hastalarda kalmaz.

Yemek yedirirken hasta yataklarında bulunan üst vücudu kaldırma tuşu ile sıkıntı çekilmez. Bu durum hem hastanın boğazına yemek kaçmasını engeller hem de akıcıya yedirme işleminde kolaylık sağlar. Hasta yataklarında bulunan tekerlekler sayesinde bakıcı yatağı çok kolay bir şekilde çeker ve oda temizliğini yapabilir. Aynı zamanda hasta yataklarının kolay bir şekilde hastaya pozisyon vermesi sayesinde hastanın alt alım işlemlerini bakıcı çok kolay bir şekilde yapabilir.

Hasta Yatakları Manuel midir?

Hasta yatakları, geçmişten günümüze kadar kendisini yenilemiş bir sektör içerisindedir. Manuel ve motorlu olarak hasta yatağı modelleri bulmak mümkündür. Manuel olan hasta yataklarında bir kol bulunur bu kol yatak yükseltmek, aşağıya çekmek, üst kısmı kaldırmak ve indirmek gibi hareketlerin hepsi bu kolu çevirerek gerçekleştirilir.

Günümüzde son teknoloji ile tasarlanmış olan motorlu yataklar sayesinde manuel yataklar rafa kalkmış durumdadır. Motorlu yataklarda bir kumanda sayesinde kolay bir şekilde yatağa şekil vermek mümkün hale gelmiştir. Manuel ve motorlu hasta yatakları arasında en çok tercih edilen model motorlu modeldir. Bunun sebebi kişilere oldukça kolaylık sağlamasıdır.

Hasta Yatakları

Hasta Yatakları Fiyatları

Hasta yataklarında fiyatlar her zaman için değişkenlik gösterir. Hasta yataklarının özellikleri, konforu, motor gücü, kaç motorlu olup olmadığı, manuel olma durumu, yatakların özel tasarım olması, hastalıklara yönelik olması gibi birçok durum hasta yatağı fiyatları üzerinde etkilidir.

Bazı yatakların özelliklerinin çok olması hastanın konforunu artırır evet ama kişilerin bütçesi yetmez. Bu gibi durumlar göz önünde bulundurularak kişiler hasta yatağı kiralama işlemlerinden de faydalanabilirler. Kiralama işlemleri genel olarak aylık, haftalık gibi seçenekler ile kişilere sunulmaktadır. Bu durum sayesinde kısa süreli hasta yatağına ihtiyacı olan kişiler de kiralama yöntemlerinden faydalanabilme imkânına sahip olurlar.

  
38 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın