Kariyer Medikal Hasta Yatakları

DMCA.com Protection Status

© Tüm Hakları Saklıdır.
Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar ve resimler kaynak belirtilmeden kullanılamaz.
Whatsapp Numaramız
Kariyer Medikal Hasta Yatakları Whatsapp No
Ürün Kataloğu
Hasta Karyolası ve Yatakları Ürün Kataloğu
Site Haritası
Etiketler
hasta yataklarıhasta karyolasıhasta yatağı fiyatlarıhasta yatağıhasta yatağı kiralamaortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yataklarıhasta yatağı fiyatları, ev tipi hasta yatakları, hasta karyolası imalatı, felçli yatağılazımlıklı hasta yatağı, motorlu hasta karyolası, elektrikli hasta yatakları
Hastalar İçin Yataklar

Bu internet sitesi sayesinde size lazım olan hasta yatağı ve karyolası gibi bütün tıbbi eşyaları satın alabilir veya kiralayabilirsiniz. İrtibata geçmek ve kiralama şartlarını tamamen öğrenmek için iletişim sayfamızda yer alan numaralarından birini arayabilirsiniz. Bu sayede iletişiminizi hızlı tutabilir ve tedarikinizi daha çabuk yapabilirsiniz.

Çok uzun süreli kullanılmayacak olan hasta yatağı satın almak yerine kiralayabilirsiniz. Bu sayede yapmanız gereken masrafı çok daha aşağıya çekebilirsiniz. Elektrikli hasta yatağı kiralama satın almaya göre daha avantajlı ve masrafsızdır.

Birçok büyük devlet hastanesi ve özel hastanelerin kullandığı kaliteli ve sağlam marka hasta yatağı ve diğer medikal ürünlerimizi siz de uygun fiyatlarla temin edebilir ve evinizdeki hastanın bakımını kolaylaştırabilirsiniz. Elektrikli
hasta yatağı tedarikçisi Haskar Medikal firmasına katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.
Witra havalı yatak ürünlerinin ithalatını yapan Emek Sağlık partner firmamıza da teşekkürü borç biliriz.


...
Hasta Yataklarının Hasta Tedavi Süresindeki Önemi

Hasta yataklarının hasta olan bireyin tedavisindeki önemi oldukça büyüktür. Hasta yatakları sayesinde hastanın daha konforlu ve güvende olması sağlanır. Bu yatakların sunmuş oldukları en büyük avantajlardan biri kas ve kemik ağrısı gibi sorunların oluşmasının önüne geçmesidir. Son derece konforlu olmasından dolayı kemik ve kasların daha rahat etmesine olanak sağlar. Başka bir avantajı ise hastanın bedeninde oluşabilecek yatak yaralarına karşı koruyucu oluşudur.

Hasta yatağı yemek yeme ya da su içme gibi ihtiyaçların giderilmesinde uzaktan kumanda yardımı ile kolay bir şekilde kaldırılır. Bu durum hem hastanın hem de hasta bakıcısının işini kolaylaştırır. Hasta yataklarında yer alan aydınlatma sistemi hastanın psikolojik olarak iyi hissetme hususunda yarar sağlar. Hasta yataklarının hasta tedavisindeki en olumlu taraflarından biri lazımlık olmasıdır. Bu özellik sayesinde hastanın yataktan kalkmasına gerek duyulmadan tuvalet ihtiyacını karşılamış olur.

Hasta Yatağı Fiyatları

Hasta yatakları birçok farklı model ve özellik ile karşımıza çıkar. Tüm özellikleri yer alan bir hasta yatağı tercih edecekseniz yüksek fiyat ile karşılaşabilirsiniz. Hasta yatağının özelliklerine bağlı olarak fiyat hususunda değişmeler söz konusu olabilir.

Hasta yatağı fiyatları gösterdiği performans kıyaslanarak seçilmiş olduğu zaman daha isabetli bir yatak almış olunur. Hasta yatakları ile hastanın konfor durumu en yüksek seviyeye çıkmış olur.

Kısa Süreli Yatışlarda Hasta Yatağı Seçimi

Kısa dönem bir tedavi için yatacak olan hastaya hasta yatağı satın alması, mantıklı bir karar değildir. Bu gibi kişiler hasta yatağı kiralama hizmeti alarak daha uygun fiyat ile ihtiyacını gidermiş olur. Fakat hastanın felç durumu söz konusu ise sürekli yatması gereken bir hastalığı var ise hasta yatağını satın almak daha doğru olacaktır. Hastaların sağlıklı olabilmesi adına sürekli vakit geçirecekleri yatakların en konforlu biçimde olması hasta için büyük önem taşır.

Hasta yatağı modelleri

Havalı Yatak Kullanımı

Toz ve birikintiler yatakta yatan hastalar için oldukça rahatsız edici bir durumdur. Bu olumsuzluklar enfeksiyona daima ortam hazırlar. Bu sebeple hasta yatağı temizliği hususunda hasta yatağının parçalarının çıkarılabilir olmasına dikkat edin. Hasta yatağı alırken sizin için en uygun olan boru tipi hasta yatağı olabilir. Her borunun parçalara ayrılabilme avantajı tanıyan tasarımı sayesinde boru tipi hasta yatağı, temizlik açısından hasta olanlara büyük kolaylık sağlıyor. Hastalar hastalık döneminde kokulara ve temizlik malzemelerine karşı hassas olabilirler. Bu nedenle hasta yatağı ve çevresini temizledikten sonra hasta yatağını havalandırarak kokunun ortamdan uzaklaşmasını sağlayabilirsiniz.
  
33 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın