Kariyer Medikal Hasta Yatakları

DMCA.com Protection Status

© Tüm Hakları Saklıdır.
Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar ve resimler kaynak belirtilmeden kullanılamaz.
Whatsapp Numaramız
Kariyer Medikal Hasta Yatakları Whatsapp No
Ürün Kataloğu
Hasta Karyolası ve Yatakları Ürün Kataloğu
Site Haritası
Etiketler
hasta yataklarıhasta karyolasıhasta yatağı fiyatlarıhasta yatağıhasta yatağı kiralamaortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yataklarıhasta yatağı fiyatları, ev tipi hasta yatakları, hasta karyolası imalatı, felçli yatağılazımlıklı hasta yatağı, motorlu hasta karyolası, elektrikli hasta yatakları
Hastalar İçin Yataklar

Bu internet sitesi sayesinde size lazım olan hasta yatağı ve karyolası gibi bütün tıbbi eşyaları satın alabilir veya kiralayabilirsiniz. İrtibata geçmek ve kiralama şartlarını tamamen öğrenmek için iletişim sayfamızda yer alan numaralarından birini arayabilirsiniz. Bu sayede iletişiminizi hızlı tutabilir ve tedarikinizi daha çabuk yapabilirsiniz.

Çok uzun süreli kullanılmayacak olan hasta yatağı satın almak yerine kiralayabilirsiniz. Bu sayede yapmanız gereken masrafı çok daha aşağıya çekebilirsiniz. Elektrikli hasta yatağı kiralama satın almaya göre daha avantajlı ve masrafsızdır.

Birçok büyük devlet hastanesi ve özel hastanelerin kullandığı kaliteli ve sağlam marka hasta yatağı ve diğer medikal ürünlerimizi siz de uygun fiyatlarla temin edebilir ve evinizdeki hastanın bakımını kolaylaştırabilirsiniz. Elektrikli
hasta yatağı tedarikçisi Haskar Medikal firmasına katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.
Witra havalı yatak ürünlerinin ithalatını yapan Emek Sağlık partner firmamıza da teşekkürü borç biliriz.


...
Uygun Fiyatlı Hasta Yatakları

Bulunan bu hasta yatakları ayarlanabilen özel bir başlığa sahip olup aynı zamanda farklı şekillerde de özelliklere sahip olur. Hasta yatakları iki veya üç motor yapısına sahip olup aynı zamanda tamamen açılıp kapanma özelliğine sahiptir. Bu yatakların en önemli özelliklerinden birisi ise ortopedik bir yapıya sahip olmasıdır. Bulunan bu özellik sayesinde hasta hem fizyolojik olarak rahat eder hem de kas ve iskelet sisteminin desteklenmesine olanak sağlar.

Hasta Yatağı Fiyatları

Hasta yatağına ihtiyaç Duyan veya bir yakınına almak isteyen kişilerin dikkat etmesi gereken başlıca kurallar vardır. Kişiler bunlara dikkat ederek daha kaliteli ve uygun fiyatta hasta yatağı alımı yapabilir. Yatak alırlar öncelikle detaylı ve kapsamlı bir araştırma içerisine girmelidir. En kaliteli hasta yatak satımı yapan yerleri bulmalıdır. İstenilen özelliklere sahip hasta yatağı satan yerler bulunduktan sonra aralarından en uygun hasta yatağı fiyatları vereni tercih etmelidir. Böylelikle hem kaliteli mal alınmış olur hem de bunu en ucuza getirmiş olurlar. Bununla birlikte hasta yatak alımı fiyatlarını etkileyen bir diğer faktör ise alınacak olan hasta yatağının sayısı ve özellikleridir.

Hasta Yatakları Ekonomik

Hasta Yatağının Avantajları Nelerdir?

Yatağa bağımlı olarak hayatını sürdürecek olan kişiler için geliştirilmiş olan hasta yatakları bulunur. Bu hasta yatakları kişiye birden fazla avantaj ve fayda sağlar. Kişinin tedavisinde etkin rol oynamayı başaran bu yatakların başlıca avantajı

  • Belirli nedenlerden dolayı kişide hareket kısıtlaması meydana gelen kişiler için
  • Hastanın yatağı kullanırken kullanım bakımından konfor için yükseklik seviyesinin ayarlanabilmesi ve yatak etrafında üretilen korkuluklar sayesinde ise kişinin düşmemesini sağlaması
  • Yatak hareket sistemi ve aynı zamanda yatak içinde bulunan hava sistemi ile birlikte kişinin dolaşım sisteminin harekete geçmesi sağlanır.
  • Geliştirilen imkanlar doğrultusunda üretilen bu hasta yatakları ile birlikte kişide oluşabilecek ağrı ve yatak yaraları en az seviyeye indirilmiş olur.
  • Hastalar için uyarlanan bu hasta yataklarında kişi uzun süreli olarak kalsa da omurga ve kas ağrıları meydana gelmez
  • Ve son olarak bu yataklar diğer yataklara oran ile son derece daha konforlu bir yapıya sahiptir.
Hasta Yatağı Kiralama
  
42 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın