Kariyer Medikal Hasta Yatakları

DMCA.com Protection Status

© Tüm Hakları Saklıdır.
Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar ve resimler kaynak belirtilmeden kullanılamaz.
Whatsapp Numaramız
Kariyer Medikal Hasta Yatakları Whatsapp No
Ürün Kataloğu
Hasta Karyolası ve Yatakları Ürün Kataloğu
Site Haritası
Etiketler
hasta yataklarıhasta karyolasıhasta yatağı fiyatlarıhasta yatağıhasta yatağı kiralamaortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yataklarıhasta yatağı fiyatları, ev tipi hasta yatakları, hasta karyolası imalatı, felçli yatağılazımlıklı hasta yatağı, motorlu hasta karyolası, elektrikli hasta yatakları
Hastalar İçin Yataklar

Bu internet sitesi sayesinde size lazım olan hasta yatağı ve karyolası gibi bütün tıbbi eşyaları satın alabilir veya kiralayabilirsiniz. İrtibata geçmek ve kiralama şartlarını tamamen öğrenmek için iletişim sayfamızda yer alan numaralarından birini arayabilirsiniz. Bu sayede iletişiminizi hızlı tutabilir ve tedarikinizi daha çabuk yapabilirsiniz.

Çok uzun süreli kullanılmayacak olan hasta yatağı satın almak yerine kiralayabilirsiniz. Bu sayede yapmanız gereken masrafı çok daha aşağıya çekebilirsiniz. Elektrikli hasta yatağı kiralama satın almaya göre daha avantajlı ve masrafsızdır.

Birçok büyük devlet hastanesi ve özel hastanelerin kullandığı kaliteli ve sağlam marka hasta yatağı ve diğer medikal ürünlerimizi siz de uygun fiyatlarla temin edebilir ve evinizdeki hastanın bakımını kolaylaştırabilirsiniz. Elektrikli
hasta yatağı tedarikçisi Haskar Medikal firmasına katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.
Witra havalı yatak ürünlerinin ithalatını yapan Emek Sağlık partner firmamıza da teşekkürü borç biliriz.


...
Hasta Yatağı Özellikleri Günümüzde Öne Çıkıyor

Uzun süre yatmak zorunda kalan hastalar için özel tasarlanmış olan hasta yatakları, hem hastalar hemde hastaya bakan hasta bakıcılar için çok büyük önem arz etmektedir. Çok uzun süre yatmak zorunda kalan ve vücudunun çeşitli yerlerinde yara gibi sorunların yaşanmaması için özel üretilmiş olan hasta yatakları sağlamlığı, güvenilirliği ve konforu açısından hasta yakınları tarafından tercih edilmektedir. Yatan hastaya özenli bir konfor sağlayan hasta yatakları ayrıca yanlardaki korkuluklar sayesinde hasta yakınlarınında içinin rahat etmesini sağlamaktadır.

Hasta Yatağı Özellikleri

Hastalar için özel üretilmiş hasta yataklarının dört köşesinde, gerekli görüldüğü takdirde hastalar için serum takma bölümleri mevcuttur. Kolaylıkla sökülüp takılabilen başlık ve özel dizayn edilmiş, yatağın hem gövde hem ayak kısmında bulunan korkuluklar sayesinde oldukça güvenlidir. Tekerleklerindeki frenler yada çapraz kilit sistemi ile hasta yatakları tamamen sabit duruma getirilebilir. 360 derece dönebilen tekerlekler sayesinde yatak istenildiği zaman istenilen yere kolayca taşınabilir. Yaklaşık olarak iç kısmının 90 cm boy ve 90 cm en ile hastaya rahat bir alan sağlar. 

Hasta Yatağı Ne Kadar Güvenilir?

Kaliteli malzemelerden üretilen hasta yataklarında mevcut, genellikle dört adet bulunan ve katlanabilir olma özelliği sayesinde hastaların düşmesini engelleyerek güvenliklerini sağlamaktadır. Elektrikle yada manuel seçenekleri mevcut olan hasta yataklarını, yatan kişinin hastalığının süresini göz önünde bulundurarak satın alabilir veya uygun fiyata kiralayabilirsiniz. Hastalar için özel üretilmiş olan hasta yatakları gerekli tüm ekipmanları ile kurulumu yapılarak kullanıcıya teslim edilir ve son derece güvenilirdir. Beklenilenin ötesinde performansa sahip olan hasta yatakları, aynı zamanda hastaya refakat eden kişiyide oldukça rahatlatarak hastanın bakımını kolaylaştırmaktadır.

Hasta Yatakları

Elektrikli Hasta Yatağı

Elektrikle hasta yatağı oldukça özel üretilmiş, kumanda ile yönlendirilen elektrikle çalışan hasta yatağıdır. Hasta yatak modelleri arasında en çok tercih edilen elektrikli hasta yatakları, kumanda ile hastanın durumuna göre istenilen alçaklıkta yada yükseklikte pratik bir şekilde ayarlanabilir. Hastanın baş kısmı kumanda ile hastanın istediği seviyede kaldırılarak, hastanın konforu sağlanır. Aynı şekilde ayak kısmıda tıpkı baş kısmı gibi kumanda ile basit bir şekilde tek düğme ile ayarlanabilme özelliğine sahiptir. Elektrikli hasta yataklarının tekerlekleri 360 derece dönebilen sistem mevcuttur. Böylece hastanın düşmesi engellenir ve tekerleklerdeki frenler hasta yatağının sabit durmasını sağlayarak hastayı olası bir rahatsızlıktan kurtarır.

Manuel Hasta Yatakları

Manuel hasta yatakları, elektrikli hasta yataklarına kıyasla ismindende anlaşılabileceği gibi el ile ayarlanır. Günlük kullandığımız yataklardan farklı üretilen manuel hasta yatakları rulmanlar sayesinde ayak ve baş kısmını el hareketi ile ayarlayabiliriz. Hasta yataklarında kullanılan özel anti bakteriyel boyalar sayesinde bu tür hasta yatakları daha uzun ömürlüdür. Uzun süre yatağa bağımlı olan hastalar için üretilmiş olan manuel hasta yatakları, elektrikli hasta yatakları kadar güvenli ve konforludur. Hasta yatağını kullanan hastanın tüm hareketlerini rahatça yapabildiği hasta yatakları, elektrikli hasta yatakları kadar pratik olmasada son derece kullanışlıdır. 

Havalı Hasta Yatakları 

Birçok farklı modele sahip olan hasta yataklarının hepsi hastalar için özel üretilmiştir. Bunlardan biri olan havalı hasta yatakları modeli konforlu ve rahat olması ile biliniyor. Uzun süre yatakta tedavi görmesi gereken hastaların başlıca sorunlarından biri kuşkusuz yaralardır. Ancak havalı hasta yatakları bu tür yaraları önemli ölçüde azaltma özelliğine sahiptir. Ayrıca havalı hasta yataklarının önemli sayılabilecek bir özelliğide, hastanın sırt, omuz, dirsek, boyun ve topuk bölgelerine masaj yapmasıdır. Elektrikli ve manuel olarak bulunan havalı hasta yatakları hastanın her türlü ihtiyacına cevap vererek, tedavi sürecinde oldukça yarar sağlamaktadır.

Havalı hasta yatakları

Tuvaletli Hasta Yatakları

Uzun süre yatakta yatarak tedavi gören hastaların en büyük sorunlarından biride tuvalet ihtiyacını en kolay şekilde karşılayabilmektir. Lazımlığı bulanan tuvaletli hasta yatakları bu sorunu ortadan kaldırmaktadır. Hem pratik hemde hijyenik olan bu yatakları tercih edenlerin hastaları genellikle yatağından kalkamayan hastalardır. Yatak ile kullanılan lazımlıklı hasta yatağı, yatağın üzerinde bulunan ve özel olarak üretilen, kolay çıkarılabilir bir kılıf bulunmaktadır. Bu kılıf hijyenik olduğu kadar özel üretimi sayesinde hastanın cildine masaj yapma özelliğinede sahiptir. Genellikle elektrikli olan tuvaletli hasta yatakları elektrik kesilse bile uzun süre pil ile çalışmaktadır. 

Hasta Yatağı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Hasta yatağı seçiminde dikkat edilmesi gereken en önemli unsur, hastanın hastalığının özelliğidir. Hastanın sağlıyı dikkate alınarak vücudunun hangi bölgesini kullanamadığı önemli bir ayrıntıdır. Hastayı zamanla rahatsız edecek ve oluşabilecek yaraları tetikleyebileceği için, yatağın zemininin sert olmaması önemli bir detaydır. Hastanın psikolojik durumu göz önünde tutularak yer değişimi için, hasta yatağının donanımlı olması ve mutlaka tekerlekli olması gerekir. Ve mutlaka satın alınacak yatak hastanın kilosuna göre seçilmelidir. Bu yataklar hasta yatağı kiralama hizmetleri ile de daha uygun fiyatlarla temin edilebilir.

Hasta Yatakları Fiyatları

Hastanın hastalık süresi göz önünde bulundurulduğunda, kullanıcıların kiralamayı tercih ettikleri hasta yatakları aylık düşük denilebilecek bir ücret ile başlamaktadır. Ancak satın almak isteyen hasta yakınları için hasta yataklarının modeline göre fiyat değişmektedir. Hasta yatakları fiyatları, manuel, elektrikli, havalı çeşitleri ile her bütçeye uygundur. Tedaviye destek sunan bu yatakları satın almaya karar verdiğinizde yetkili firma evinize kadar getirerek kurulumunu yapmaktadır.  Her bütçeye uygun hasta yatağı bulmak mümkündür.

  
98 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın