Kariyer Medikal Hasta Yatakları

DMCA.com Protection Status

© Tüm Hakları Saklıdır.
Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar ve resimler kaynak belirtilmeden kullanılamaz.
Whatsapp Numaramız
Kariyer Medikal Hasta Yatakları Whatsapp No
Ürün Kataloğu
Hasta Karyolası ve Yatakları Ürün Kataloğu
Site Haritası
Etiketler
hasta yataklarıhasta karyolasıhasta yatağı fiyatlarıhasta yatağıhasta yatağı kiralamaortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yataklarıhasta yatağı fiyatları, ev tipi hasta yatakları, hasta karyolası imalatı, felçli yatağılazımlıklı hasta yatağı, motorlu hasta karyolası, elektrikli hasta yatakları
Hastalar İçin Yataklar

Bu internet sitesi sayesinde size lazım olan hasta yatağı ve karyolası gibi bütün tıbbi eşyaları satın alabilir veya kiralayabilirsiniz. İrtibata geçmek ve kiralama şartlarını tamamen öğrenmek için iletişim sayfamızda yer alan numaralarından birini arayabilirsiniz. Bu sayede iletişiminizi hızlı tutabilir ve tedarikinizi daha çabuk yapabilirsiniz.

Çok uzun süreli kullanılmayacak olan hasta yatağı satın almak yerine kiralayabilirsiniz. Bu sayede yapmanız gereken masrafı çok daha aşağıya çekebilirsiniz. Elektrikli hasta yatağı kiralama satın almaya göre daha avantajlı ve masrafsızdır.

Birçok büyük devlet hastanesi ve özel hastanelerin kullandığı kaliteli ve sağlam marka hasta yatağı ve diğer medikal ürünlerimizi siz de uygun fiyatlarla temin edebilir ve evinizdeki hastanın bakımını kolaylaştırabilirsiniz. Elektrikli
hasta yatağı tedarikçisi Haskar Medikal firmasına katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.
Witra havalı yatak ürünlerinin ithalatını yapan Emek Sağlık partner firmamıza da teşekkürü borç biliriz.


...
Hasta Yatağı Çeşitleri Nelerdir?

Hasta yatak modelleri çoğunlukla üç çeşitten oluşur. Hepsinin bir diğerinden ayrılan özellikleri vardır. Kullanım özellikleri ve fiyatlandırılması arasında çeşitlilik gösterir. Hem kullanışlı hem de konforlu bir yatak almak için hasta yatağı fiyatları değerlendirilerek hem bütçeye uygun hem de hasta için rahat olanı tercih etmekte fayda vardır.

Bu yüzden hastaya en uygun olan yatak hangisi ise onun tercih edilmesi gerekir. Yatakları satın alacağınız gibi kiralama olanakları da söz konusudur. Kısa süreli kullanılacak yataklar istediğiniz durumlarda hasta yatağı kiralama en doğru karar olabilir. Hastanın durumuna göre karar verilecek olan bu durum ya kiralamanıza ya da satın almanıza yön verecektir.

Tam Elektrikli Hasta Yatağı

Herkesin kullanımına uygun olan ve çoğu kişinin rahatlıkla tercih edeceği yatak çeşitlerinden biridir. Bu yatak sayesinde hasta çoğu zaman bakıcısına muhtaç olmadan kendi isteklerini yerine getirebilir. Yatağın ayarlanabilir olması açısından çok kullanışlı ve konforlu bir yataktır. Baş ve ayak tarafında ayarlanabilir olması indirip kaldırmasına izin veren bir özelliği ile donatılmıştır.

İnmede ve kalkmada özelliği olan hasta yatakları hastanın rahatlıkla yatağa çıkmasına ve inmesine yardımcı olur. Bu durum bakıcılar için oldukça kolaylık imkanı sağlar. Hastaya erişiminde hareket ettirilmesinde çok büyük faydası olacağı için bakıcıyı rahat bir şekilde hastanın ihtiyaçlarını gidermesini sağlayacaktır. Yan tarafında bulunan korkuluklar hastanın aşağı düşmesini engelleyecektir.

Tam elektrikli hasta yatağı

Yarı Elektrikli Ve Manuel Hasta Yatağı 

Bu yataklar sayesinde hastaların inmesi ve kaldırılması etkili bir şekilde kullanım olanağı sunuyor. Oldukça uygun fiyatlar ile temin edilecek bu yataklar kiralaması da mümkündür. Yatağın yüksekliği ve düşürülmesi manuel olarak ayarlanabilir. Bu yatak tam otomatik olan yatakların tüm fonksiyonlarını içinde bulundurur. Manuel hasta yatağı hastalar için en ekonomik yatak çeşitleri olanıdır.

Baş, diz, ayak ve yatağın yüksekliğini ayarlayabilmek için iki tane freni bulunur. Bu frenler yatak altında mevcut durumdadır. Yatak diğer çeşitlerine göre farklılık durumu vardır. Hasta bu yatakta kendi istediği gibi yatağın konumunu değiştiremez. Bunu sadece bakıcı tarafından yapılması mümkündür. Hastaya yatak alınacağı zaman mutlaka hastanın durumuna uyumlu olan yatak tercih edilmelidir. Motorlu hasta yatağı istediği gibi kullanamaz ise olumsuzu durumlara neden olur.

  
89 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın