Kariyer Medikal Hasta Yatakları

DMCA.com Protection Status

© Tüm Hakları Saklıdır.
Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar ve resimler kaynak belirtilmeden kullanılamaz.
Whatsapp Numaramız
Kariyer Medikal Hasta Yatakları Whatsapp No
Ürün Kataloğu
Hasta Karyolası ve Yatakları Ürün Kataloğu
Site Haritası
Etiketler
hasta yataklarıhasta karyolasıhasta yatağı fiyatlarıhasta yatağıhasta yatağı kiralamaortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yataklarıhasta yatağı fiyatları, ev tipi hasta yatakları, hasta karyolası imalatı, felçli yatağılazımlıklı hasta yatağı, motorlu hasta karyolası, elektrikli hasta yatakları
Hastalar İçin Yataklar

Bu internet sitesi sayesinde size lazım olan hasta yatağı ve karyolası gibi bütün tıbbi eşyaları satın alabilir veya kiralayabilirsiniz. İrtibata geçmek ve kiralama şartlarını tamamen öğrenmek için iletişim sayfamızda yer alan numaralarından birini arayabilirsiniz. Bu sayede iletişiminizi hızlı tutabilir ve tedarikinizi daha çabuk yapabilirsiniz.

Çok uzun süreli kullanılmayacak olan hasta yatağı satın almak yerine kiralayabilirsiniz. Bu sayede yapmanız gereken masrafı çok daha aşağıya çekebilirsiniz. Elektrikli hasta yatağı kiralama satın almaya göre daha avantajlı ve masrafsızdır.

Birçok büyük devlet hastanesi ve özel hastanelerin kullandığı kaliteli ve sağlam marka hasta yatağı ve diğer medikal ürünlerimizi siz de uygun fiyatlarla temin edebilir ve evinizdeki hastanın bakımını kolaylaştırabilirsiniz. Elektrikli
hasta yatağı tedarikçisi Haskar Medikal firmasına katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.
Witra havalı yatak ürünlerinin ithalatını yapan Emek Sağlık partner firmamıza da teşekkürü borç biliriz.


...
Hasta Karyolası Kiralama

Hasta Karyolası Kiralama

Her insanın ya da her hastanın bütçesi aynı olmaz. Hasta yataklarında da kişiler hasta karyolası kiralama ya da hasta yatağı satın alma gereği hissedebilir. Hasta karyolası kiralamak bazı kişiler için daha uygun olmaktadır. Bazı kişiler için ise satın almak daha uygun olacaktır. Bu durumun oluşmasında kişilerin bütçesinin ve yatağa ihtiyaç duyulan süre önemlidir. Hasta karyolaları hastaya uygun fiyatlarda sunulmaktadır.

Hasta Karyolasında Ücretlendirme

Hasta yatağı kiralama esnasında ya da karyolayı alırken sadece karyolayı alıp almamaya göre fiyat değişir. Sadece hasta yatağı karyolası almak yatakla beraber almaya göre daha uygun fiyatlıdır. Buna da gücü yetmeyenler hasta karyolası kiralama hizmetinden yararlanabilir. Hasta yatakları motor sayısına göre de sınıflandırılmaktadır. Motorlu hasta yataklarında motorlu sistem sayesinde yatak kolayca hareket eder ve hasta için en rahat imkân sağlanır. Hem satın almada hem de kiralama da motorlu hasta karyolaları fiyatı daha fazla olmaktadır. Hasta karyolalarının kiralanmasında ücretlendirilme aylık yapılmaktadır. Karyolayı kiralayan hasta yakınları her ay kiraladığı firmaya ödeme yapmaktadır.

Hasta Karyolalarında Kullanışlı Modeller Kiralanmalıdır

Hasta karyolalarında kullanışlı ve rahat modeller tercih edilmesi gerekir. Hastaların moral bulacakları karyolalar, kendi yataklarına benzer modellerde olmalıdır. Böylece hasta kendini daha rahat hisseder. Ayrıca;

  • Kullanışlı ve dayanıklı yatak modellerinin tercih edilmesi gerekir.
  • Yüksek ağırlıkları taşıyabilen hasta karyolası kiralama önemlidir.
  • Üstün yatak ve sünger teknolojileri kullanılmış olmalıdır.

Bazı hasta karyolaları, dış görünüş olarak hasta yataklarına benzemez. Özellikle ahşaptan tasarlanmış, mobilya yataklar gibi görünmeleri için özel olarak tasarlanır. Bu tip hasta karyolaları, pek çok hasta tarafından şık durduğu için tercih sebebi olmaktadır. Çünkü bu modeller hastanın kendini daha moralli hissetmesine yardımcı olur. Böylece manevi huzur hisseden hastaların iyileşme süreçlerine olumlu yönde yansır. 

Hasta Karyolası Kiralama Modelleri

Hareketli karyola ve yatak sistemleri seçmek özellikle hasta bakıcısı için önemlidir. Hasta karyolası kiralama için her türlü koşula uygun tasarımlara yönelmek gerekir. Hasta yataklarının konulduğu yerlerde, elektrik kesintileri meydana gelebilir. Bu nedenle, hasta yataklarının elektriğe alternatif yollarla da çalışabilir olması gereklidir. Pil yardımıyla çalışan kumandalar, hasta karyolalarının her koşulda rahatlıkla çalışmasına imkân verir.

Kumanlar, hasta karyolalarının kolayca hareket etmesini sağlar. İki ya da daha çok motora sahip olan hasta karyolalarında, hareket mekanizması vardır. Kimi hasta karyolasında asansörlü yapı mevcuttur. Bu asansör sayesinde karyola yükselip alçalabilir. Bu özelliği sayesinde rahatlık ve konfor ön plana çıkmaktadır. Böylece bu modeller her zaman tercih sebebi olmaya devam edecektir. Ayrıca yatak seçiminde ekonomik koşullar da oldukça önemlidir. Her hastanın ve hasta yakınının bütçesine uygun hasta karyolası bulmak mümkündür. Her model hasta yatağı aynı zamanda kiralanabilmektedir.

Nasıl Hasta Yatağı Kiralanır?

Sağlık sektöründeki gelişmeler sayesinde insanların tüm ihtiyaçlarına cevap vermek mümkün olmaktadır. Bu amaç doğrultusunda çeşitli uygulamalar geliştirilmektedir. Bu uygulamalardan bir tanesi ev tipine uygun hasta karyolası üretmektir. Hastalığın daha rahat bir şekilde tedavi edilmesi için hasta karyolası kullanmak gerekir. Eğer tedavi süreci dört aydan daha kısa süreli olacaksa hasta karyolasının kiralanması tavsiye edilir. Bu işlem için profesyonel olarak hizmet veren firmalar mevcuttur. İhtiyaç hissedilmesi durumunda yeterli araştırmaların yapılmasının ardından hasta yatağı kiralama işlemi yerine getirilir. Bu sektörde hizmet veren firma, kiralama işleminden sonra hasta karyolasını adrese teslim ederek kurulumunu gerçekleştirir. Tedavi süreci sona erdiğinde de firma elemanları gelerek karyolayı teslim alacaktır. Karyolanın hastada kaldığı sürede herhangi bir sorun çıkarması durumunda da sorumluluk firmada olacaktır.

  
163 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın