Kariyer Medikal Hasta Yatakları

DMCA.com Protection Status

© Tüm Hakları Saklıdır.
Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar ve resimler kaynak belirtilmeden kullanılamaz.
Whatsapp Numaramız
Kariyer Medikal Hasta Yatakları Whatsapp No
Ürün Kataloğu
Hasta Karyolası ve Yatakları Ürün Kataloğu
Site Haritası
Etiketler
hasta yataklarıhasta karyolasıhasta yatağı fiyatlarıhasta yatağıhasta yatağı kiralamaortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yataklarıhasta yatağı fiyatları, ev tipi hasta yatakları, hasta karyolası imalatı, felçli yatağılazımlıklı hasta yatağı, motorlu hasta karyolası, elektrikli hasta yatakları
Hastalar İçin Yataklar

Bu internet sitesi sayesinde size lazım olan hasta yatağı ve karyolası gibi bütün tıbbi eşyaları satın alabilir veya kiralayabilirsiniz. İrtibata geçmek ve kiralama şartlarını tamamen öğrenmek için iletişim sayfamızda yer alan numaralarından birini arayabilirsiniz. Bu sayede iletişiminizi hızlı tutabilir ve tedarikinizi daha çabuk yapabilirsiniz.

Çok uzun süreli kullanılmayacak olan hasta yatağı satın almak yerine kiralayabilirsiniz. Bu sayede yapmanız gereken masrafı çok daha aşağıya çekebilirsiniz. Elektrikli hasta yatağı kiralama satın almaya göre daha avantajlı ve masrafsızdır.

Birçok büyük devlet hastanesi ve özel hastanelerin kullandığı kaliteli ve sağlam marka hasta yatağı ve diğer medikal ürünlerimizi siz de uygun fiyatlarla temin edebilir ve evinizdeki hastanın bakımını kolaylaştırabilirsiniz. Elektrikli
hasta yatağı tedarikçisi Haskar Medikal firmasına katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.
Witra havalı yatak ürünlerinin ithalatını yapan Emek Sağlık partner firmamıza da teşekkürü borç biliriz.


...
Profesyonel Hasta Yatakları Nasıl Olur?

Profesyonel Hasta Yatakları Nasıl Olur?

Hasta yatağı alacak olanlar için hastanın bedensel özellikleri ile geçirdiği rahatsızlıklara uygun olan modellerin tercih edilmesi önerilir. Hasta yataklarının kullanım alanlarına göre modelleri de değişiklik gösterecektir. Hastalara konfor sağlayan yataklarda motorlu olan tasarımların tercih edildiği gözlemlenmiştir.

Profesyonel hasta yatakları daha çok hastane, huzurevi gibi alanlarda kullanılan yataklardır. Bu yatakların ameliyat sonrası hastalar için taşıdığı önem son derece fazladır. Aynı zamanda uzun süre yatağa bağımlı olan hastalar için de profesyonel özellikte yataklar oldukça önem taşır. Felçli hastalar ile uzun süre yatan hastaların, yatak içerisinde rahat etmeleri son derece önemlidir.

Önerilen Hasta Yatağı Modelleri

Hasta yatağı modelleri, motorlu ve otomatik çalışan türleri ile manuel kumanda edilen tasarımları olmak üzere iki çeşitlidir. Otomatik çalışan hasta yatakları, iki, üç ve hatta dört motorlu olabilen yapılardadır. Kimi hasta yatakları ise asansörlü modellerdir. Bu hasta yataklarının rahatlıkla kumanda edilmesi söz konusudur. Hastanın bakımında motorlu çalışan hasta yatakları büyük kolaylıklar sunacaktır.

Hasta yataklarının kişiye sunduğu konfor, hastalık sürecinin daha kolay atlatılmasını sağlayacaktır. Kişinin kendi başına yemek yeme ve televizyon izleme gibi aktivitelerini yapabilmesi, hasta yataklarının sağlayacağı özelliklerdir. Bu türlü hasta yatakları, kumanda ile yatağın belli bölümlerini harekete geçirilecek şekilde düzenlenmiş mekanizmalara sahiptir. Firmamızda farklı model zenginliklerinde hasta yatakları mevcuttur.

Hasta Yataklarının Dayanıklı Olmasının Avantajı

Hasta yataklarının dayanıklı olması, uzun süre kullanım avantajı sağlayacaktır. Hasta yataklarının hava koşullarından etkilenmemesi, nemden ve rutubetten ötürü paslanmaması, kalitesi ile doğru orantılıdır. Firmamızın hasta yatakları, uzun süre kullanım avantajı sağlayan hasta yataklarıdır. Obez hastalar için de özel olarak imal edilmiş olan yatak tasarımları mevcuttur. Hastanın güvenliğini sağlayan yataklar içerisinde, tekerleklerin sabit kalması için özel fren sistemlerinin de olması önerilir.

Firmamızın hasta yataklarının ayaklarında olan ABS fren sistemi, yatağın sabitlenmesi bakımından son derece önem taşıyacaktır. Hasta yataklarında yatan hasta kadar, hastaya bakan refakatçilerinin de rahat etmesi son derece önemlidir. Refakatçilerin yatağı rahat şekilde taşıması, yatağın ayaklarının üç yüz altmış derece dönebilmesi ile ilgilidir. Firmamızın yatakları hem kullanımı rahat olan hem de kaliteli tasarımlardır.

Kiralık Hasta Yataklarının Tercih Edilmesinin Nedenleri

Hasta yatağı fiyatları, yatağın ikinci el olması  ya da yeni üretimden çıkmış olmasına göre de değişim gösterecektir. Kiralık hasta yatakları hem uygun maliyetli olmaları hem de diğer satın alınacak yataklardan farkının olmaması ile tercih sebebi olacaktır. Kiralık hasta yatakları, kısa süreli yatacak olan hastalar için tercih sebebi olacaktır.

Kiralık hasta yataklarının bir diğer tercih sebebi de işi bittikten sonra firmamız tarafından iade alınmasıdır. Kiralık olarak tercih edilecek yataklarımız, diğer satın alınacak yataklar kadar temiz ve bakımlıdır. Kurumsal firmalardan kiralama hizmetinin alınması oldukça önem taşır. Firmamız hasta yatakları, kiralama öncesi ve sonrasında temizliği yapılan hasta yataklarıdır. Bu nedenle, güvenle kullanımı önerilecek tasarımlardır.

Ekonomik Hasta Yataklarının Kapsamı

Firmamız üretimi olan hasta yataklarımız da mevcuttur. Bu hasta yatakları, ekonomik hasta yatakları olarak ta tercih edilecektir. Hastaların zorlu hastalık sürecini en rahat şekilde geçirmesi için önerilen, moral sağlayan eşyalarının yanı başında olmasıdır. Moral sağlayan kişisel eşyaların içerisinde, hastanın tüm gün yattığı hasta yatağı ayrı bir yere sahiptir.

Hasta yataklarının dekoratif tasarımlar olmaları, hastaya moral sunacaktır. Hasta yataklarının tercihinde bir diğer önerilen husus ta kendi yataklarına benzer modellerin tercihidir. Ahşap görünümlü olan modeller de son derece şık ve sıcak tasarımlar olması nedeniyle tercih sebebi olacaktır.

Yaşlı Hastalar İçin Önerilen Hasta Yatakları

İleri yaştaki hastaların cilt sağlığına olumlu yönde katkı sunan yatakların tercih edilmesi gerekir. Yaşlı hastalar ile felçli hastaların sürekli yatmalarından ötürü, cilt ve iskelet sağlığına dikkat etmeleri son derece önemlidir. Yatak yaralarının yaşlı hastalar için ciddi sağlık sorunlarına yol açtığı bilinen bir gerçektir. Bu hastalar için önerilen havalı hasta yataklarıdır.

 Havalı hasta yataklarımız, içlerinden hava kanalları geçmesi sebebiyle yatan hastaya ferahlık ve hareket özelliği sağlayacaktır. Sürekli pozisyon değiştiren hasta yataklarımız, yaşlı hastalarda yatak yaralarının açılmasını önleyecektir.

Dayanıklı olduğu kadar, şık model zenginliği açısından da firmamız tercih edilecek yatak firmalarındandır. Bu anlamda, firmamızdan bilgi ve hasta yatağı kiralama hizmeti de alabilirsiniz.

 

  
159 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın