Kariyer Medikal Hasta Yatakları

DMCA.com Protection Status

© Tüm Hakları Saklıdır.
Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar ve resimler kaynak belirtilmeden kullanılamaz.
Whatsapp Numaramız
Kariyer Medikal Hasta Yatakları Whatsapp No
Ürün Kataloğu
Hasta Karyolası ve Yatakları Ürün Kataloğu
Site Haritası
Etiketler
hasta yataklarıhasta karyolasıhasta yatağı fiyatlarıhasta yatağıhasta yatağı kiralamaortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yataklarıhasta yatağı fiyatları, ev tipi hasta yatakları, hasta karyolası imalatı, felçli yatağılazımlıklı hasta yatağı, motorlu hasta karyolası, elektrikli hasta yatakları
Hastalar İçin Yataklar

Bu internet sitesi sayesinde size lazım olan hasta yatağı ve karyolası gibi bütün tıbbi eşyaları satın alabilir veya kiralayabilirsiniz. İrtibata geçmek ve kiralama şartlarını tamamen öğrenmek için iletişim sayfamızda yer alan numaralarından birini arayabilirsiniz. Bu sayede iletişiminizi hızlı tutabilir ve tedarikinizi daha çabuk yapabilirsiniz.

Çok uzun süreli kullanılmayacak olan hasta yatağı satın almak yerine kiralayabilirsiniz. Bu sayede yapmanız gereken masrafı çok daha aşağıya çekebilirsiniz. Elektrikli hasta yatağı kiralama satın almaya göre daha avantajlı ve masrafsızdır.

Birçok büyük devlet hastanesi ve özel hastanelerin kullandığı kaliteli ve sağlam marka hasta yatağı ve diğer medikal ürünlerimizi siz de uygun fiyatlarla temin edebilir ve evinizdeki hastanın bakımını kolaylaştırabilirsiniz. Elektrikli
hasta yatağı tedarikçisi Haskar Medikal firmasına katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.
Witra havalı yatak ürünlerinin ithalatını yapan Emek Sağlık partner firmamıza da teşekkürü borç biliriz.


...
Hasta Yataklarının Ömrü Ne Kadar Süredir?

Hasta yataklarının ömrü modellerine göre farklılıklar göstermekle birlikte sekiz ile on sene civarında olduğu gözlemlenir. İyi bir bakımla on sene ve üzeri kullanıma sahip olan yataklar, kaliteli malzemeden yapılmak zorundadır. Hasta yatağı alacak olanların yatağın yapıldığı malzemeye dikkat etmeleri önerilir. Hasta yataklarının paslanmaz malzemeden yapılmış olması ve hava koşullarına karşı dayanıklı olması son derece önem taşır.

Hasta yataklarının kaliteli olduğu kadar, kullanım için gereken koşullara da uygunluğu son derece önem taşıyacaktır. Hasta yataklarının kişinin bedensel özelliklerine uygunluğu ile geçirilen hastalığa göre de seçilmesi önemli hususlardandır. Firmamız hasta yatakları, herkese uygun tasarımlar olup, farklı yaş gruplarında da değişen model seçeneklerimiz mevcuttur.

İleri Yaş Gruplarına Önerilen Hasta Yatakları

Havalı hasta yatağı, ileri yaş gruplarının kullanması önerilen yatak tasarımlarıdır. Havalı hasta yataklarının diğer hasta yataklarına üstün olan tarafları, içlerinden geçen hava kanalları sayesinde yatan kişiye serinlik vermesidir. Cilde hava aldırma özelliği sayesinde cilt sağlığına olumlu yönde katkıları bulunur. Omurga sağlığı için önem taşıyan ortopedik tasarımlar, havalı hasta yataklarının en önemli taraflarıdır. Havalı hasta yatakları, başlıca iki gruba ayrılır. İlki baklava, ikincisi ise boru tipli hasta yataklardır.

Kumandalı Hasta Yataklarının Artıları

Hastaların daha rahat ve konforlu bir hastalık süreci için hasta yataklarının hareket özelliği de önem taşır. El kumandası ile hareket eden hasta yatakları, hastaların kimseden yardım almadan rahatlıkla yemek yemesi için tasarlanmıştır. Bu sayede, televizyon izleyip, kitap okuma gibi fonksiyonları da yapılabilecektir. Yaşlı hastaların incelmiş olan cilt yapısı en ufak bir tahrişte yara açılmasına müsait bir yapıdadır. Bu nedenle, yaşlı hastaların cilt sağlığına olumlu yönde katkı sunan yataklara yönelmesi önem taşır. Firmamız kaliteli havalı hasta yatakları ile önerilen firmaların başında gelir.

Hasta Karyolasının Özellikleri

Hasta karyolası alacak olanlar için verilecek önerilerin başında, hasta yataklarının fonksiyonel olmasının yanı sıra şık olmaları da önem taşır. Hasta karyolasının hastaların moral düzeyini yükseltecek modellerde olması son derece önemlidir. Hasta karyolası özellikleri, hastanın kendi yatağına benzer olursa yatan hasta daha moralli olacaktır. Ahşap tasarımlar, daha sıcak bir görünüm sunması nedeniyle tercih edilen tasarımlardır. Hasta karyolası alırken model ve dayanıklılık son derece önem taşır. Firmamızda her zevke uygun model içerikleri mevcuttur.

Hasta Yatağı Kiralamanın Avantajları

Hasta yatağı kiralama, ekonomik olmaları nedeniyle tercih edilen yatak tasarımlarıdır. Burada dikkat edilmesi gereken hususların başında kiralanacak hasta yatağının bakımlarının yapılmış olması ve hijyen kurallarına uygunluk gelecektir. Kurumsal firmalar hasta yataklarının bakım ve temizliğini standartlara uygun şekilde yapacaktır.

Bu nedenle kurumsal firmalardan hizmet alınması önerilir. Firmamız hasta yatağı fiyatları açısından kaliteli tasarımlar için uygun ödeme koşullarına sahiptir. Kurumsal hizmet veren firmamızın tercih edilmesi önerilir.

  
91 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın