Kariyer Medikal Hasta Yatakları

DMCA.com Protection Status

© Tüm Hakları Saklıdır.
Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar ve resimler kaynak belirtilmeden kullanılamaz.
Whatsapp Numaramız
Kariyer Medikal Hasta Yatakları Whatsapp No
Ürün Kataloğu
Hasta Karyolası ve Yatakları Ürün Kataloğu
Site Haritası
Etiketler
hasta yataklarıhasta karyolasıhasta yatağı fiyatlarıhasta yatağıhasta yatağı kiralamaortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yataklarıhasta yatağı fiyatları, ev tipi hasta yatakları, hasta karyolası imalatı, felçli yatağılazımlıklı hasta yatağı, motorlu hasta karyolası, elektrikli hasta yatakları
Hastalar İçin Yataklar

Bu internet sitesi sayesinde size lazım olan hasta yatağı ve karyolası gibi bütün tıbbi eşyaları satın alabilir veya kiralayabilirsiniz. İrtibata geçmek ve kiralama şartlarını tamamen öğrenmek için iletişim sayfamızda yer alan numaralarından birini arayabilirsiniz. Bu sayede iletişiminizi hızlı tutabilir ve tedarikinizi daha çabuk yapabilirsiniz.

Çok uzun süreli kullanılmayacak olan hasta yatağı satın almak yerine kiralayabilirsiniz. Bu sayede yapmanız gereken masrafı çok daha aşağıya çekebilirsiniz. Elektrikli hasta yatağı kiralama satın almaya göre daha avantajlı ve masrafsızdır.

Birçok büyük devlet hastanesi ve özel hastanelerin kullandığı kaliteli ve sağlam marka hasta yatağı ve diğer medikal ürünlerimizi siz de uygun fiyatlarla temin edebilir ve evinizdeki hastanın bakımını kolaylaştırabilirsiniz. Elektrikli
hasta yatağı tedarikçisi Haskar Medikal firmasına katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.
Witra havalı yatak ürünlerinin ithalatını yapan Emek Sağlık partner firmamıza da teşekkürü borç biliriz.


...
Hasta Karyolası Nasıl Seçilir

Hasta Karyolası Nasıl Seçilir

Hastalığı bulunan kişilerin kullandığı yataklar hasta yatağı olarak tanımlanır. Bu yatakların birçok işlevi bulunur. Bunlardan biri ise yüksekliğinin ayarlanabilmesidir. Bu yataklar hastaların ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlandığı için hasta yatağı ismi verilmiştir. Bu yatakların amacı, hastanın rahat uyuyup dinlenebilmesi, kendini iyi hissetmesi ve hastanın tedavisinin hızlı bir şekilde sona ermesidir.

Uzun süre yatakta kalan hastalar genellikle ciddi tedavi gerektiren cilt hastalıklarının olduğu bilinir. Hastane yatağının kesin amacı bu  tür hastalıkları önlemektir. Hasta yatağı, günlük hayatta kullanılmakta olan standart yataktan farklılık gösterir. Hasta yatağının tasarımı, hastaya konfor sağlamalıdır.

Hastanın Vücudunda Yaraların Oluşmaması İçin Basıncın Azaltılması

Vücuda uygulanan basıncın azaltılması için havalı yatak kullanılır.  Bunun en önemli nedeni ise düşük seviyedeki basınç sayesinde hastanın vücudunda oluşabilecek yara riskini en az seviyeye indirilmesidir. Havalı hasta yatakları motorlu bir sisteme sahip yataklardır. Yatakta bulunan motor aracılığıyla hastanın mevcut kilosuna göre ve herhangi bir yatak yarası oluşumu söz konusu ise birinci ve ikinci seviyede bulunan yatak yaralarına uygun olarak basınç ayarlanabilir.

Standart yataklara oranla oldukça fazla işleve sahip olan hasta karyolası yatağa bağımlı olan pek çok hasta için çeşitli fonksiyonlara sahiptir. Kullanışlı ve basit bir kullanımı olduğu için hastaya bakan kişiler tarafından da kullanımı kolaylıkla anlaşılmaktadır.

Hasta Yatakları

Hasta Yatağı ile Konforlu Tedavi Süreci

Uzun süreler boyunca hasta yatağında yatmak durumunda kalan bireylerin hasta karyolası kullanmaları zorunluluk hali almış durumdadır. Yatağa uzun yıllar boyuncu bağımlı kalan hastanın vücudunun çeşitli yerlerinde oluşma ihtimali olan yaraların önlenmesi adına bu yatak sistemi çok önemlidir. Bunun yanında, hastanın bütün hareketlerini rahat bir şekilde yapabileceği hasta yatakları, birey açısından oldukça fayda sağlar.  

Yatağın, hastanın ulaşabileceği boyutlarda olması da önemli bir konudur. Ayrıca, hastalığın türüne bakılarak da yatak seçimine karar verilmelidir. Hastanın, hastanede olan tedavi sürecinin sonlanması ve kısa süreli olarak tedavinin devamına evde yapılmasına karar verilen hastalarda, hasta yatağı kiralama olanağı sunulur. 

Hasta Yataklarının Kiralanması

Hasta yatakları, standart olarak piyasada bulunan yataklara göre hem hastanın dinlenerek kendini rahat hissetmesini hem de uzun süreler boyunca yatıştan kaynaklı oluşan yaraların oluşmasını engellemek için kullanılmaktadır. Hasta yatağı hastanın gececi bir süre olarak kullanımına sunulur. Daha sonra ise kiralama süresi bitince geri iade olarak alınır. Bunun yanında, hasta yatağı fiyatları yatakların modeline ve özelliklerine göre değişir.

Hastanın düşmesinin engellenmesi için yatakların yanların korkuluk bulunmalıdır. Ayrıca, hastanın tüm gün boyunca aynı pozisyonda durmaması için yatak yüksekliğinin hastaya uygun olarak ayarlanması gerekir. Günümüzde teknolojinin gelişmesi hasta yatakları konusunda da birçok yeniliği getirmiştir. Günümüzde hasta yataklarının tasarımında birçok işleve yer verilir. Firmamız kaliteli bir hizmet vermeyi ön planda tutarak hasta yataklarının satışını yapıyor.

  
95 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın