Kariyer Medikal Hasta Yatakları

DMCA.com Protection Status

© Tüm Hakları Saklıdır.
Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar ve resimler kaynak belirtilmeden kullanılamaz.
Whatsapp Numaramız
Kariyer Medikal Hasta Yatakları Whatsapp No
Ürün Kataloğu
Hasta Karyolası ve Yatakları Ürün Kataloğu
Site Haritası
Etiketler
hasta yataklarıhasta karyolasıhasta yatağı fiyatlarıhasta yatağıhasta yatağı kiralamaortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yataklarıhasta yatağı fiyatları, ev tipi hasta yatakları, hasta karyolası imalatı, felçli yatağılazımlıklı hasta yatağı, motorlu hasta karyolası, elektrikli hasta yatakları
Hastalar İçin Yataklar

Bu internet sitesi sayesinde size lazım olan hasta yatağı ve karyolası gibi bütün tıbbi eşyaları satın alabilir veya kiralayabilirsiniz. İrtibata geçmek ve kiralama şartlarını tamamen öğrenmek için iletişim sayfamızda yer alan numaralarından birini arayabilirsiniz. Bu sayede iletişiminizi hızlı tutabilir ve tedarikinizi daha çabuk yapabilirsiniz.

Çok uzun süreli kullanılmayacak olan hasta yatağı satın almak yerine kiralayabilirsiniz. Bu sayede yapmanız gereken masrafı çok daha aşağıya çekebilirsiniz. Elektrikli hasta yatağı kiralama satın almaya göre daha avantajlı ve masrafsızdır.

Birçok büyük devlet hastanesi ve özel hastanelerin kullandığı kaliteli ve sağlam marka hasta yatağı ve diğer medikal ürünlerimizi siz de uygun fiyatlarla temin edebilir ve evinizdeki hastanın bakımını kolaylaştırabilirsiniz. Elektrikli
hasta yatağı tedarikçisi Haskar Medikal firmasına katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.
Witra havalı yatak ürünlerinin ithalatını yapan Emek Sağlık partner firmamıza da teşekkürü borç biliriz.


...
Hasta Yataklarında Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Hasta yatağı alacak olanların dikkat etmesi gereken bazı özellikler vardır. Bu özelliklerin başında, yatakların rahat ve kullanışlı olması ile hastanın fiziksel özelliklerine uygun olması gelir. Hasta yatağı alacak olanların refakatçılarını da düşünmeleri ve onların yatağı hareket ettirmelerine kolaylık tanıyan yatakların seçilmesi önerilir. Hastanın yaşı, geçirdiği rahatsızlıklar da ihtiyaç duyulan yatak özelliklerinin belirlenmesinde son derece önem taşır.

Hasta yataklarını almak için önerilen ve basında adından söz ettirmiş kurumsal firmaların tercih edilmesi gerekir. Hasta yataklarında uzun süre kullanım imkânı tanıyan dayanıklı malzemeden yapılmış ürünlere yönelmek gerekir. Bunun için yatakların paslanmaz malzemeden yapılmış olması son derece önem taşır. Hava koşullarına dayanıklı olan yatak tasarımları için malzemelerin kalite kontrol standartlarına uygun olarak yapılmış olması gerekir. Kurumsal firmalar satış ve pazarlama öncesinde yatakları kalite kontrol testlerinden geçirir.

Hasta Yatağı Kiralamanın Avantajları

Hasta yatağı kiralama, her bütçeye uygun olan seçenekler arasındadır. Hasta yataklarının satış hizmetinde olduğu gibi kiralama hizmetinde de kurumsal firmalara yönelmek son derece önem taşır. Kiralık hasta yataklarında temiz ve bakımlı ürünlere yönelmek oldukça önemlidir. Kurumsal ve profesyonel hizmet veren firmalar, hasta yatağı kiralama öncesinde olduğu gibi sonrasında da detaylı temizlik yapacaktır.

Kiralanan hasta yataklarının yenilerinden farkı bulunmamaktadır. En ince ayrıntılarına kadar bakımları yapılan hasta yatakları, son derece kullanışlı tasarımlardır. Uygun fiyatlı olmasının yanı sıra işi bittikten sonra firmalarca geri alınacaktır. Bu sayede evlerde gereksiz yer işgalinin de önüne geçilmiş olacaktır. İkinci el satın alınan hasta yatakları ile kiralık hasta yatakları her bütçeye uygun olan yatak kategorilerindendir.

Kiralık Hastane Yatağı

Hasta Yataklarında Kullanışlı Tasarımlar

Hasta yatağı fiyatları, modeline ve teknik özelliklerine göre değişim gösterecektir. İki, üç ve dört motorlu hasta yatakları kullanım rahatlığı sunmaları bakımından son derece kullanışlı tasarımlardır. Hasta yataklarında kiralanan yataklar daha uygun fiyatlı olmakla birlikte, manuel çalışan hasta yatakları da kumandalı yataklara nazaran daha uygun fiyatlıdır.

Bazı yatak firmalarının kendi üretimi olan hasta yatakları ekonomik hasta yatakları olmaları sebebiyle de tercih edilebilecektir. Hastaya yemek yeme ve televizyon izleme gibi aktivitelerde kolaylık sunan hasta yatakları, kumandalı çalışan yatak tasarımlarıdır. Bu hasta yataklarında baş, sırt ve ayak bölümleri kumanda yardımı ile rahatlıkla hareket ettirilebilir. Bu nedenle, hasta yatağı modellerinde kumandalı çalışma prensiplerine sahip olan yatak tasarımları, hastaya konfor sunmaktadır. Yatan hastanın kimseye bağımlı olmadan temel aktivitelerini gerçekleştirmesine olanak tanımaktadır. Elektrik kesintilerinin yaşandığı yerlerde ise pilli çalışan modeller tercih edilir.

İleri Yaş Hastaları İçin Önerilen Yataklar

İleri yaş hastaları ile felçli hastalar için önerilen hasta yatakları ortopedik özellikler içermelidir. Özellikle uzun süre yatak istirahati gereken hastaların hasta yataklarındaki süngerlere dikkat etmesi son derece önem taşır. Yaşlı hastaların incelen cilt yapıları, en ufak bir tahrişte bile açılacak ve uzun süre kapanmayan yatak yaraları oluşacaktır. Bu gibi durumları önlemek için hasta yataklarında havalı yataklara yönelmek gerekir. Havalı hasta yatakları cilde hava aldırma özellikleri ile ciltte kan akışını hızlandırmaktadır. Baklava ve boru tipi havalı hasta yatağı modellerinin içlerinden hava geçen kanallar bulunur. Cilde ferahlık ve hava verme özellikleri ile önerilen yataklardır.

Profesyonel Destek

Hasta yataklarının gerek satış gerekse de kiralama hizmeti sonrasında teknik destek veren firmalara yönelmek gerekir. Satış sonrası hasta yataklarının kurulum ve montaj hizmeti kurumsal firmaların vereceği hizmetlerdir. Bu konuda profesyonel bakım hizmeti veren firmaların tercih edilmesi önerilir.

  
37 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın