Kariyer Medikal Hasta Yatakları

DMCA.com Protection Status

© Tüm Hakları Saklıdır.
Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar ve resimler kaynak belirtilmeden kullanılamaz.
Whatsapp Numaramız
Kariyer Medikal Hasta Yatakları Whatsapp No
Ürün Kataloğu
Hasta Karyolası ve Yatakları Ürün Kataloğu
Site Haritası
Etiketler
hasta yataklarıhasta karyolasıhasta yatağı fiyatlarıhasta yatağıhasta yatağı kiralamaortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yataklarıhasta yatağı fiyatları, ev tipi hasta yatakları, hasta karyolası imalatı, felçli yatağılazımlıklı hasta yatağı, motorlu hasta karyolası, elektrikli hasta yatakları
Hastalar İçin Yataklar

Bu internet sitesi sayesinde size lazım olan hasta yatağı ve karyolası gibi bütün tıbbi eşyaları satın alabilir veya kiralayabilirsiniz. İrtibata geçmek ve kiralama şartlarını tamamen öğrenmek için iletişim sayfamızda yer alan numaralarından birini arayabilirsiniz. Bu sayede iletişiminizi hızlı tutabilir ve tedarikinizi daha çabuk yapabilirsiniz.

Çok uzun süreli kullanılmayacak olan hasta yatağı satın almak yerine kiralayabilirsiniz. Bu sayede yapmanız gereken masrafı çok daha aşağıya çekebilirsiniz. Elektrikli hasta yatağı kiralama satın almaya göre daha avantajlı ve masrafsızdır.

Birçok büyük devlet hastanesi ve özel hastanelerin kullandığı kaliteli ve sağlam marka hasta yatağı ve diğer medikal ürünlerimizi siz de uygun fiyatlarla temin edebilir ve evinizdeki hastanın bakımını kolaylaştırabilirsiniz. Elektrikli
hasta yatağı tedarikçisi Haskar Medikal firmasına katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.
Witra havalı yatak ürünlerinin ithalatını yapan Emek Sağlık partner firmamıza da teşekkürü borç biliriz.


...
Neden Hasta Yatağı Alınmalı?

Neden Hasta Yatağı Alınmalı?

Çeşitli sağlık problemlerinden dolayı bazı hastalar yatak bakımına ihtiyaç duyabilir. Zaten türlü ağrı ve acılarla baş etmek durumunda kalan hastalarımız için en önemli şey şüphesiz ki yatak konforudur. Tedavinin çok uzun süreceği ve hastanın uzun süre ayağa kalkma durumunun söz konusu olmadığı durumlarda hasta yatağı tercih etmek en doğru seçimdir. Bu sayede hastalar daha rahat bir süreç geçirir ve bu hasta yakınları için de oldukça önemli bir konudur. Elbette hasta yatağı seçerken birçok dikkat etmemiz gereken nokta bulunur. Yatağın sahip olduğu özellikler hastamızın ve hasta yakınlarının ihtiyacını ne kadar karşılıyor ona bakmak gerekir. Hastamızın tedavi süreci, hastalık durumu gibi şeyler düşünülerek satın alma ya da kiralama işlemi yapılabilir. Peki İyi bir hasta yatağında bulunması gereken özellikler nelerdir?

İyi Bir Hasta Yatağında Hangi Özellikler Bulunur

 Bakımı yatakta yapılacak hasta için süreç çok zor olduğu gibi hastaya bakacak kişiler için de bi hayli zordur. Özellikle de hastalığı ağır olan ve hareket kabiliyeti çok kısıtlı olan hastalar için özel olarak üretilen hasta yatakları tam bir kurtarıcı ve kolaylık sağlayıcıdır. Sürekli yatakta tedavi gören hastalar kendi ihtiyaçlarını kendileri karşılayamaz. Altlarının değiştirilmesi, yemek yemeleri veya zaman zaman hareket ettirilmeleri gerekebilir. Bu noktada devreye giren hasta yataklarının birçok özelliği mevcuttur. Hasta yataklarının baş ve ayak kısımlarında özel mekanizmalar vardır ve kumanda veya düğmeler ile kolaylıkla hareket ettirilebilir. Hasta olan kişi kendi rahat edeceği şekilde yatağının baş veya ayak kısımlarının yüksekliğini ayarlayabilir. Tekerlekli olmaları sayesinde istenilen rahatlıkla taşınabilir. Çoğu modelde açılıp kapanabilen yemek masası da bulunur. Tedavisi uzun sürecek olan hastalar şişme yatak tercihinde bulunabilir. Böylece oluşabilecek yatak yaraları minimuma indirilir.

Kısa Süreli Tedavilerde Hasta Yatağı Kiralama

Uzun süreli yatak tedavilerinde hastalara genelde uygun bir hasta yatağı almaları önerilir. Çünkü tedavinin çok uzun süreceği ya da mümkün olmayacağı durumlarda kiralama seçeneği çok maliyetli olur. O yüzden kaliteli ve işlevsel bir yatak satın almak en doğru olandır. Ancak hastamız kısa süreliğine yatakta tedavi görecekse hasta yatağı satın almak pek mantıklı olmaz. Hastamız yatakta bir kaç ay tedavi görecek ise bu durumda hasta yatağı kiralama seçeneği karşımıza çıkar. Piyasada bir çok medikal firma hasta yatağı kiralama hizmeti vermektedir.

Kiralık hasta yatakları

Hasta Yatağı Kullanmak Bize Hangi Avantajları Sunar?

 Tedavilerini yatarak geçirmek zorunda kalan hastalar için olmazsa olmaz bir ihtiyaç haline gelen hasta yatakları günümüzde pek çok kişi için tercih edilmektedir. Tedavi süreçlerini problemsiz hale dönüştürür. Hasta yatağı fiyatları sahip olduğu özellik ve modellerine göre farklılık gösterir. Hasta yataklarının en büyük avantajlarından biri elbette ki hastaya ve yakınlarına sağladığı konfordur. Hasta yataklarının üzerinde birçok işaret ve düğmeler bulunur.

Hasta çok fazla hareket edemiyor bile olsa bu düğmelere rahatlıkla eliyle ulaşabilir. Eğer karanlıktan sıkılmışsa yatağının özel ışığından yararlanabilir. Ya da tamamen yatıyor vaziyetteyken yatağını biraz daha oturur konuma getirebilir. Hasta yataklarında bulunan son teknoloji özellikler mevcuttur. Hastanın hayati tehlike geçirmesi halinde kendiliğinden alarma geçer. Yatak otomatik olarak hayat kurtaran bir pozisyon alır. Yatakların kenarlarında bulunan korkuluklar da hastanın aşağı düşmesini önler. Hasta yataklarının kilitlenme özelliği de vardır. Bilinci yerinde olmayan hastaların yanlış bir şey yapmaması için etkinleştirilir. Yani hasta yatakları hasta bakımı konusunda bizlere büyük imkanlar sunan medikal bir mucizedir.

  
72 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın